"Hero" - zdecydowanie polecam!

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
Bukary
Homo Rhetoricus
Posty: 5569
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 18:15
Lokalizacja: Gildia Topielników (przy tawernie Pod Rozszalałym Wichrem)

"Hero" - zdecydowanie polecam!

Post autor: Bukary »

Byłem w kinie na Hero. Powiem krótko: to jeden z lepszych filmów, jakie widziałem ostatnimi czasy w kinie, a już z pewnością najlepszy film kung-fu (i nie tylko) ostatnich lat. Niech się schowa Przyczajony tygrys, ukryty smok lub Matriks: Reaktywacja. Scenariusz jest wyśmienity, zdjęcia przepiękne, reżyseria znakomita, gra aktorów bardzo dobra, muzyka niezwykła. Choreografia walk jest nie tylko dynamiczna i oryginalna, ale też wysmakowana plastycznie i, co ważniejsze, obdarzona istotną dla fabuły symboliką. Sama fabuła została zaś interesująco ubrana w szaty dalekowschodniej legendy, której zadaniem jest nie tylko bawić, ale też uczyć (mądrości).

Warto wydać pieniądze na bilet, żeby to zobaczyć, usłyszeć i przeżyć. Polecam!
Thief Antologia PL: od 20 X 2006 w sklepach!
Zagraj w FM Old Comrades, Old Debts i zobacz moje zrzuty.
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: "Hero" - zdecydowanie polecam!

Post autor: Maveral »

Hero nie widziałem, ale może zobacze... Do kina wybieram się jednak na "Kill Bill". Podobno niezła rzeźnia...
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
Mellitus
Kurszok
Posty: 515
Rejestracja: 24 sierpnia 2003, 20:03
Lokalizacja: Kraków

Re: "Hero" - zdecydowanie polecam!

Post autor: Mellitus »

Kiedy zasiadałem na swym siedzeniu na chwilę przed filmem myślałem, że zobaczę kolejne bitki z Jet Li w roli głównej.

I co?

Zostałem pozytywnie zaskoczony!
ODPOWIEDZ