Te stare gry które chcesz mieć

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: Te stare gry które chcesz mieć

Post autor: Ivvan »

Artass pisze:"Jesteś kwadratem , walisz w prostokąty ? Witamy w tibii !"
Fallout 1 to dopiero byl kwadrat... pozatym jesli chodzi o tibie to ma chyba najlepszy system pvp co wlasciwie najbardziej w tej grze cenie.
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Te stare gry które chcesz mieć

Post autor: marek »

marecki pisze:nagle okazuje się, że wszyscy są wieloletnimi fanami, kończyli Fallouty wielokrotnie, ekscytują się potencjałem, surowym klimatem, itp.
nie wszyscy - ja grałem prawie od razu, a płytkę fallouta 2 całkowicie "zajechałem" w cd-romie (jeszcze na starym kompie 300MHz).
Ivvan pisze:Nie wiem wlasciwie czym wy sie tak zachwycacie.
gra ma klimacik, który nie każdemu przypadnie do gustu, mi osobiście przypominał dobre opowiadanie SF, poza tym był bardzo realistyczny i otwarty.

jakiś czas temu zdobiłem Entrepreneur (gra abandonware) - lekko humorystyczna, momentami aż zbyt szczera jeśli chodzi o marketing i sprzedaż różnych produktów (tutaj komputery, samochody lub kola).
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
marecki
Kurszok
Posty: 635
Rejestracja: 13 września 2005, 15:59
Lokalizacja: Wólka Kozodawska

Re: Te stare gry które chcesz mieć

Post autor: marecki »

marek pisze:fallouta 2 całkowicie "zajechałem" w cd-romie (jeszcze na starym kompie 300MHz)
Nieźle. Przynajmniej miałeś płytkę. Wstyd się przyznać, ale po raz pierwszy z F2 miałem kontakt w postaci jakiegoś paskudnego ripa, gdzie nie było nie tylko muzyki (i części efektów dźwiękowych) ale też "gadających głów". Dopiero dużo później mogłem się przekonać jak się Tandi zestarzała i jaka roślinka rośnie Haroldowi na głowie. ;)
Nothing is exactly as it seems, nor is it otherwise
Awatar użytkownika
Artass
Egzekutor
Posty: 1539
Rejestracja: 07 października 2006, 11:45
Lokalizacja: Kraków

Re: Te stare gry które chcesz mieć

Post autor: Artass »

eLPeeS pisze:Co do Etherlords to już tak pewny nie jestem
Oj , Etherlords to także świetna gra lecz szybko się nudzi. Mimo to może śmiało konkurować z Hereosem III. Jednak przegrałaby. :-D
Obrazek
ODPOWIEDZ