Polak w Formule 1

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

pejo
Paser
Posty: 224
Rejestracja: 16 czerwca 2006, 13:17

Re: Polak w Formule 1

Post autor: pejo »

MIałem Ci napisać elaborat o tym, że poza Kubicą nie znoszę jeszcze Tomasza Lisa - zakłamanego bufona, który kreuje się na alfę i omegę polskiego dziennikarstwa, głupich prezenterek telewizyjnych, które nie wiedzą nawet o co pytać w wywiadach, 99% tych wydupów spod krzaka, którzy tworzą tzw. polską klasę polityczną i których bym wsadził w rakietę i wystrzelił w kosmos, a conajmniej deportował na Kamczatkę i żadnej z tych osób nie znam i nie mam najmniejszego zamiaru poznać. Miałem napisać, że nie podoba mi się ton wypowiedzi Kubicy ("CZuję się bardziej kierowcą niż Polakiem") które w jakiś sposób drażnią moją narodową dumę i być może zaściankowy patriotyzm i nikt nie musi mnie uświadamiać, że Kubica dawno z Polski wyemigrował i nic temu krajowi nie zawdzięcza. Nie podoba mi się jako człowiek. Czytając wywiady mam odczucie, że żurnaliści gadają z robotem. Jest jakiś oschły, mechaniczny, nie wzbudza sympatii. Za to go nie lubię i znanie go osobiście nie ma tu nic do rzeczy. Pytanie czy coś mi zrobił pominę litościwie milczeniem. Ja wiem, że on nie jest do lubienia i nie musi być sympatyczny, bo to co ma robić, robi doskonale.To wszystko miałem napisać, ale nie napiszę, bo podobno tylko cisi zdobędą Królestwo. A więc przepraszam za moje głupie pytanie i za to, że ośmieliłem podzielić się moimi odczuciami w stosunku do znakomitego skądinąd sportowca jakim jest Kubica Robert i któremu niezmiennie kibicuję.
Awatar użytkownika
Gregorius
Egzekutor
Posty: 1716
Rejestracja: 28 maja 2003, 08:47
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Kontakt:

Re: Polak w Formule 1

Post autor: Gregorius »

Rzeczywiście Kubica jest bardzo "sztywny". Trochę mnie uraziło że w czasie konferencji po pierwszym podium nie powiedział ani słowa do fanów... chociaż wie na pewno że ma ich co najmniej kilka milionów...

Mimo tego go lubię, jego sposób bycia jest chyba trochę podobny do mojego ;) no i jego kibicem tak czy inaczej pozostanę.

[ Dodano: Nie 03 Gru, 2006 ]
pejo pisze:Ciekawe czy będą reklamy w czasie wyścigu?
Nie wydaje mi się żeby były. Całkiem możliwe że FIA zastrzega w kontrakcie takie szczegóły, wcale bym się nie zdziwił gdyby zastrzegli że w trakcie transmisji nie może być reklam...
Brothers in arms & beer...
Awatar użytkownika
Kapitan Smith
Poganin
Posty: 750
Rejestracja: 21 października 2006, 12:31
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Polak w Formule 1

Post autor: Kapitan Smith »

Pewnie masz racje, chociaż Polsat gdyby miał relacjonować na żywo atak terrorystów na Pałac Kultury też pewnie dawałby reklamy ;)
pejo
Paser
Posty: 224
Rejestracja: 16 czerwca 2006, 13:17

Re: Polak w Formule 1

Post autor: pejo »

Hehe, właśnie to sobie zwizualizowałem:
Proszę Państwa na pierwszym planie widzimy ...brodatego mężczyznę...ma coś przytroczone do pasa!!! ...to co są być może...nie wiem..mam nadzieję, że się myle..coś niewyraźnie mówi...krzyczy...coś jakby...pojedyńcze słowa....jakieś.. allach.. akbar! ...proszę Państwa on...och! on sięga do pasaaa!!!..ooo to Marek Kondrat! wysadzacie? wysadzamy! wysadzają!
Awatar użytkownika
Michal
Poganin
Posty: 729
Rejestracja: 02 listopada 2006, 13:33
Lokalizacja: Tychy

Re: Polak w Formule 1

Post autor: Michal »

I tak nic nie przebije TVP3. 2 lata temu pokazywali finałowy mecz hokeja GKS TYCHY - unia oświecim. W regulaminowym czasie remis, dogrywka też nie dała rozstrzygnięcia więc odbyc się miały rzuty karne. Emocje sięgają zenitu, tętno przyspieszone, kciuki zaciśnięta, a tu nagle.... aktualności i prognoza pogody! (albo kurier, nie pamiętam). Karne puscili koło 23 w serwisie sportowym.... :kwd
Awatar użytkownika
Orka
Paser
Posty: 198
Rejestracja: 23 stycznia 2006, 21:46
Lokalizacja: Władysławów

Re: Polak w Formule 1

Post autor: Orka »

No i mamy za sobą pierwsze GP sezonu 2007. :) Ciekaw jestem czy komuś z was chciało się wstawać o 4 rano. Brawa dla Raikkonena za pewne zwycięstwo, brawa dla Hamiltona - pierwszy wyścig w F1 i już podium, brawa dla Kubicy - świetna jazda, szkoda, że ta skrzynia padła.
Awatar użytkownika
Anty
Akolita
Posty: 154
Rejestracja: 28 lutego 2007, 11:58
Lokalizacja: Gdynia

Re: Polak w Formule 1

Post autor: Anty »

No niestety Kubicy się nie udało ale mam nadzieje, że niedługo już będzie lepiej :)

A co do jego skrzyni to już dawno mówili, że będzie bardzo awaryjna.
no more peace at uniwers
Awatar użytkownika
Gregorius
Egzekutor
Posty: 1716
Rejestracja: 28 maja 2003, 08:47
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Kontakt:

Re: Polak w Formule 1

Post autor: Gregorius »

Orka pisze:Ciekaw jestem czy komuś z was chciało się wstawać o 4 rano.
Ja wstałem :) A to dlatego że na 8:00 musiałem iść do pracy.
Brothers in arms & beer...
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3880
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Polak w Formule 1

Post autor: eLPeeS »

Wie ktoś gdzie można w necie trafić na relację live z wyścigów F1? Tylko chodzi mi o obraz z dźwiękiem a nie jakieś informacje tekstowe czy coś w tym stylu. Może być nawet po bułgarsku byle by było do oglądania ;)
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
waldeq
Kurszok
Posty: 517
Rejestracja: 03 grudnia 2006, 22:12
Lokalizacja: Południowa Dzielnica

Re: Polak w Formule 1

Post autor: waldeq »

Tutaj można obejżeć z obrazem i dźwiękiem. No wprawdzie nie ma tu komentarza po bułgarsku ale jest po chińsku. :)) Ja zawsze tu oglądam mecze ligi ang. Czasem też inne. Aha i musisz też mieć dość szybkie łącze. Ja mam neo 512 i chodzi nawet dość przyzwoicie. ;)
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3880
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Polak w Formule 1

Post autor: eLPeeS »

Super sprawa. O coś takiego mi chodziło. Jutro w końcu obejrzę Roberta live a nie jak ostatnio na powtórkach na TV4 :-) Swoją drogą świetny kanał - Speed. Nr 53060 na liście programu TVUPlayer. Dzięki!
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Polak w Formule 1

Post autor: Bandit »

:arrow: Racing-Underground F1 i nie tylko!
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Polak w Formule 1

Post autor: Bandit »

Ściągnął mi się ostatni wyścig - zacząłem oglądać i własnym oczom nie mogę uwierzyć. :zdw Takiej MASAKRY w F1 to ja jeszcze nie widziałem! :zak Wyścig jest naprawdę godny polecenia, bo dziej się w nim tyle, że trudno się połapać, kto jest jeszcze na torze a kto już poza nim nie wspominając nawet o prowadzącym, bo ten, co rusz się zmiana. Nie dość, że tor jest bardzo ciasny i ma wiele technicznych zakrętów to na dodatek po starcie nagle lunął deszcz... Normalnie MASAKRA! Obrazek Chyba włączę sobie go od początku w zwolnionym tempie... :prz

[ Dodano: 24-07-2007, 23:49 ]
Przepraszam pomyliłem się... to nie tylko maskara to HORROR! Obrazek
Obrazek Obrazek
SC ucieka przed nadlatującym bolidem...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Michal
Poganin
Posty: 729
Rejestracja: 02 listopada 2006, 13:33
Lokalizacja: Tychy

Re: Polak w Formule 1

Post autor: Michal »

Hehe, no wyścig rzeczywiście był ciekawy i emocjonujący. Nie jestem wielkim fanem F1 i jak zawsze postanowiłem obejrzeć start a potem dopiero kilka ostatnich okrążeń ale w tym przypadku wciągnął mnie totalnie. Do końca miałem nadzieję, że rozpada się znowu i cała czołówka ugrzęźnie w żwirze poza torem i tylko Kubica dojedzie spokojnie :)
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Polak w Formule 1

Post autor: Bandit »

[ Dodano: Sob 29 Wrz, 2007 18:45 ]
Ciekawy wywiad z Robertem.
:arrow: "...można zadzwonić i umówić się na kawę..." :-)

[ Dodano: Wto 23 Paź, 2007 23:51 ]
Nikt nie skomentuje ostatniego i najlepszego wyścigu sezonu? :?
:arrow:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Polak w Formule 1

Post autor: Bandit »

W najbliższą niedzielę rozpoczyna się nowy sezon F1. Mam przeczucie, że ten sezon będzie wyjątkowy...
:arrow: fotki

:arrow: fotki
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Polak w Formule 1

Post autor: Bandit »

P1. :ok :-D
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3880
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Polak w Formule 1

Post autor: eLPeeS »

No i zajechał trzeci. Tysz nieźle. W sumie to nawet myślałem, że tak skończy 8-) Szkoda mi tylko, że przez zakichane PKP i opóźnienia nie obejrzałem całości live :|
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2565
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: Polak w Formule 1

Post autor: Leming »

Mimo iż stał na 3 miejscu podium, to i tak przewyższał wzrostem tego na miejscu pierwszym. ;)
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Polak w Formule 1

Post autor: Bandit »

Oglądamy F1 na żywo: Click.
Do oglądania zalecam łącze 1mbit, ale na 512 też powinno działać tyle, że czasem może się przycinać.
Teraz leci transmisja z pierwszej części treningów.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3880
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Polak w Formule 1

Post autor: eLPeeS »

Wie ktoś może cz w jakimś radiu będzie leciała transmisja? Bo akurat w porze wyścigu wybieram sie na grilla, a jako że nie posiadam przenośnego TV ani żadnego iPLUSA, który i tak pewnie nie miałby zasięgu, to zostaje mi tylko radio :|
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
Abru
Młotodzierżca
Posty: 896
Rejestracja: 22 września 2002, 13:00

Re: Polak w Formule 1

Post autor: Abru »

Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Polak w Formule 1

Post autor: Bandit »

Dla tych, co chcą sobie poprawić humor po meczu proponuję o 00:10 wrzucić na Polszmat, bo warto. Ja, co prawda oglądałem już wyścig, ale to, co działo się na torze jest warte powtórnego obejrzenia! No i hymn na koniec...
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3880
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Polak w Formule 1

Post autor: eLPeeS »

Ślicznie! Pięknie! Super! Żebym jeszcze tylko się na jaką powtórkę załapał to będzie bosko :)
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Polak w Formule 1

Post autor: Bandit »

Proszę bardzo: Link.
:chase: :shoot: :guard:
ODPOWIEDZ