Heroes of Might and Magic V - zapraszam do dyskusji

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
bobik
Mechanista
Posty: 465
Rejestracja: 10 czerwca 2005, 20:00

Re: Heroes of Might and Magic V - zapraszam do dyskusji

Post autor: bobik »

Widze jeden wielki plus H5 w czasie instalacji grafa jest nawet ladna , te arty zamkow sa swietne.
Glory of the MANY
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Heroes of Might and Magic V - zapraszam do dyskusji

Post autor: eLPeeS »

Ja wrócę na chwilę do kwestii grafiki. Grałem tylko w DEMO które był w wersji 0.9 więc mam pytanie do tych co mają już pełną wersję tego cudu: czy podróżowanie po podziemiach dalej nastręcza tyle trudności? Bo pamiętam że te wszystkie skały zasłaniają momentami pole gry i ciężko jest wybrać miejsce gdzie chce się przemieścić żołnierza.
Zaś co do samego gameplay'a to powiem tyle że jest świetny. Podobają mi się zwłaszcza te nowe umiejętności bojowe jak choćby „pikowanie” u gryfów oraz kolejka ataku jednostek . Pozwala to lepiej kombinować na poziomie taktycznym a to lubię!
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
Paweuek
Gniew-Amon
Posty: 1879
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 12:25
Lokalizacja: Cytadela

Re: Heroes of Might and Magic V - zapraszam do dyskusji

Post autor: Paweuek »

Faktycznie walka i nowe umiejętności są pomysłem bardzo dobrym. Jednakże aby w pełni cieszyć się możliwościami gry będę musiał podwoić RAM.
Obrazek
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Heroes of Might and Magic V - zapraszam do dyskusji

Post autor: marek »

odpaliłem demko, przeszedłem pierwszą misję i oto co sądzę:
plusy:
-specjalne zdolności są świetne - rozproszony strzał łuczników, albo pikowanie gryfów - świetne
-każdy kolejny kupowany bohater jest droższy - na plus
-jednostki zajmują różne obszary (1 lub 4 pola)
-w mieście są ikonki-skróty do budowania oddziałów/budynków/do targu/karczmy itede - nie trzeba juz tego szukać
-oddalanie kamery - można sobie wybrać czy chce sie patrzeć z bliska czy z daleka (osobiście wybrałem z daleka)
-jednostki pozmieniały wyglad w porónaniu do H3, ale i tak można odnieść wrażenie niekiedy, zeto są ci sami hirołsi ale na nowszym silniku

minusy
-jest ułatwione szukanie "grala" - jak się kopie mówi nam w którym kierunku należy się przemieścić - małe przegięcie
-w podziemiach rzeczywiście masakrycznie się chodzi - nie widać dobre gdzie się kończy obszar po którym można chodzić, a gdzie zaczyna się ściana
-nie widać drzewka rozwoju w miastach - troche czułem się zdezorientowany, kiedy nie wiedziałem co ile kosztuje i co muszę najpierw zbudować
-w karczmie nie podaje zpecjalnych cech bohaterów - na początku mocno utrudnia zabawę
-kiedy wchodzimy do miasta gra mocno zwalnia
-polonizacja w demku jest tragiczna - w cut-sceckach w podpisach znajdują się inne napisy niz te mówione przez bohaterów :? podobnie rozczarowały mnei nazwy jednostek, co prawda nie ma "halabardzierzy", ale są sukkubusy - czemu nie przetłumaczyli tego na sukub?
-nie ma autosave'a
-nie ma możliwości oglądania statystyk królestwa (dochody ile czego, ile z jakiego miasta ile kopalni itd)

a teraz nieco o wydajności: mam Barton 2500+, 512RAMdualchannel, R9600pro, i:
-na najwyższych detalach bitwy chodzą pięknie, na mapie tylko w zblizeniu, w oddaleniu skacze
-na wysokich (czyli 4stopień z 5) podobnie, tyle, że mniej skacze - jedynie nieco haczy przy przewijaniu
-na średnim wzystko cacy jeśli chodzi o grafikę
oczywiście wszystkie oceny prze wyłączone filtrowaniu i antyaliasingu
nie widać różnic między poszczegolnymi ustawieniami grafiki (przynajmneij nie zwróciłem uwagi)
niestety gra sie bardzo wolno zapisuje, bardzo wolno ładuje, całe szczęscie na bitwy trzeba czekać raptem ok. 10 sekund, ale za to na cut-scenki juz nawet ponad minutę :/

muzyka: trzyma poziom, aczkolwiek jest sporo gorsza od tej z H3 (co nie znaczy, że zła)

ogólna ocena:
grywalność: 90% (obcięte za powyższ minusy)
grafika: 85%
dźwięk: 70%
razem: 80% - nie zachwyca, ale jest i tak bardzo dobrą grą jak na ostatnio serwowane/odgrzewane

chyba spróbuję zdobyć wersję angielską
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
gunman-hr2
Ożywieniec
Posty: 80
Rejestracja: 26 kwietnia 2006, 15:46
Lokalizacja: Ja tu zadaje pytania!

Re: Heroes of Might and Magic V - zapraszam do dyskusji

Post autor: gunman-hr2 »

Oj zachwyca, zachwyca... tylko zeby nie bugi ktorych sa krocie. Niektorzy mowia nawet, ze jedna z najbardziej zbugowanych gier w historii, ale co jak co ma ten czar (przynajmniej pelna wersja angielska).
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Heroes of Might and Magic V - zapraszam do dyskusji

Post autor: marek »

gunman-hr2 pisze:Niektorzy mowia nawet, ze jedna z najbardziej zbugowanych gier w historii,
pocieszę cie - nie jest zbytnio zabugowana, ale sterowanie jest masakryczne zamiast tego
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Kethoth
Akolita
Posty: 132
Rejestracja: 29 grudnia 2005, 19:54

Re: Heroes of Might and Magic V - zapraszam do dyskusji

Post autor: Kethoth »

Autosave można włączyc w opcjach, o ile chce się znosic przydługi czas save'a co rundę...
Ostatnia fanmisja:Conspiracies in the Dark [9/10]
Awatar użytkownika
gunman-hr2
Ożywieniec
Posty: 80
Rejestracja: 26 kwietnia 2006, 15:46
Lokalizacja: Ja tu zadaje pytania!

Re: Heroes of Might and Magic V - zapraszam do dyskusji

Post autor: gunman-hr2 »

Marek pisze:
gunman-hr2 pisze:Niektorzy mowia nawet, ze jedna z najbardziej zbugowanych gier w historii,
pocieszę cie - nie jest zbytnio zabugowana, ale sterowanie jest masakryczne zamiast tego
Mi akurat sterowanie pasuje, a btw to ze przycina sie przy wchodzeniu do miasta to nie jest wada u mnie sie nie przycina :).
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Heroes of Might and Magic V - zapraszam do dyskusji

Post autor: marek »

gunman-hr2 pisze:Mi akurat sterowanie pasuje
chodzi mi o problemy z atakowaniem jednostek - stają nie na tym polu na którym powinni - stają pole obok (chodzi mi o jednostki duże). poza tym ściany jaskiń zasłaniaja widok, brakuje drzewka rozwoju miasta, w karczmie nie jest podane który bohater jakie ma umiejętnosci - wszystko trzeba zapamiętać
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
gunman-hr2
Ożywieniec
Posty: 80
Rejestracja: 26 kwietnia 2006, 15:46
Lokalizacja: Ja tu zadaje pytania!

Re: Heroes of Might and Magic V - zapraszam do dyskusji

Post autor: gunman-hr2 »

Marek pisze:
gunman-hr2 pisze:Mi akurat sterowanie pasuje
chodzi mi o problemy z atakowaniem jednostek - stają nie na tym polu na którym powinni - stają pole obok (chodzi mi o jednostki duże). poza tym ściany jaskiń zasłaniaja widok, brakuje drzewka rozwoju miasta, w karczmie nie jest podane który bohater jakie ma umiejętnosci - wszystko trzeba zapamiętać
Alez jest drzewko umiejetnosci, tylko trzeba kliknac na przycick pergaminu.

BTW, wlasnie wyszedl patch 1.1 ktory lata baaaardzo wiele dziur, polecam go sciagnac.
Awatar użytkownika
Prosiaq
Mechanista
Posty: 385
Rejestracja: 25 lutego 2006, 02:29
Lokalizacja: Pionki

Re: Heroes of Might and Magic V - zapraszam do dyskusji

Post autor: Prosiaq »

gunman-hr2 pisze:BTW, wlasnie wyszedl patch 1.1 ktory lata baaaardzo wiele dziur, polecam go sciagnac.
Nie żeby co, ale... Ledwo wyszła gra, a już jest patch :roll: . Przypomina mi się akcja z Hirołsami4 - tydzień po premierze, a już wyleciała łatka.
War! Never been so much fun! Go to your brother! Kill`em with your gun!
Kliknij... Tak bardzo cię prosię...
Awatar użytkownika
BarTeS
Kurszok
Posty: 515
Rejestracja: 30 sierpnia 2004, 19:38

Re: Heroes of Might and Magic V - zapraszam do dyskusji

Post autor: BarTeS »

Prosiaq pisze:
gunman-hr2 pisze:BTW, wlasnie wyszedl patch 1.1 ktory lata baaaardzo wiele dziur, polecam go sciagnac.
Nie żeby co, ale... Ledwo wyszła gra, a już jest patch :roll: . Przypomina mi się akcja z Hirołsami4 - tydzień po premierze, a już wyleciała łatka.
To jeszcze nic, do paru tytułów patch wyszedł zanim gra ukazała się w sklepach ;)
Awatar użytkownika
gunman-hr2
Ożywieniec
Posty: 80
Rejestracja: 26 kwietnia 2006, 15:46
Lokalizacja: Ja tu zadaje pytania!

Re: Heroes of Might and Magic V - zapraszam do dyskusji

Post autor: gunman-hr2 »

BarTeS pisze:
Prosiaq pisze:
gunman-hr2 pisze:BTW, wlasnie wyszedl patch 1.1 ktory lata baaaardzo wiele dziur, polecam go sciagnac.
Nie żeby co, ale... Ledwo wyszła gra, a już jest patch :roll: . Przypomina mi się akcja z Hirołsami4 - tydzień po premierze, a już wyleciała łatka.
To jeszcze nic, do paru tytułów patch wyszedł zanim gra ukazała się w sklepach ;)
Np Hitman Blood Money :)
wojt
Bełkotliwiec
Posty: 3
Rejestracja: 12 czerwca 2006, 02:00

Re: Heroes of Might and Magic V - zapraszam do dyskusji

Post autor: wojt »

cześć. ja jeszcze nie grałem w H5. ale za to pół życia spędziłem przy H3. powiedzcie co z wyglądem jednostek. patrząc na screeny to strasznie się rozczarowałem. wydawały mi się jakieś takie mangowe :? (zwłaszcza ten anioł- miecz większy od niego samego). jakie jest wasze zdanie na ten temat...
Awatar użytkownika
AD!
Bełkotliwiec
Posty: 6
Rejestracja: 08 maja 2006, 12:49
Lokalizacja: Szczytno

Re: Heroes of Might and Magic V - zapraszam do dyskusji

Post autor: AD! »

kto chce stronke na której można ściągnąć pełną wersje angielską H5 ??

ale nie za darmo podam tą strone =)

tam jeste 196 pełnych gierek np: doom3 call of duty 2 battelfield 2 battelfield 1998 idt
Stronka z mini gierkami do ściągnięcia

==============================



==============================
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Heroes of Might and Magic V - zapraszam do dyskusji

Post autor: marek »

AD! pisze:kto chce stronke na której można ściągnąć pełną wersje angielską H5 ??

ale nie za darmo podam tą strone =)

tam jeste 196 pełnych gierek np: doom3 call of duty 2 battelfield 2 battelfield 1998 idt
nie podaje sie stron pirackich :P a Hirołsów jak ściagać to tylko przez p2p - przez html jak ci przerwie albo coś się skopie po ponad 2 GB to kicha.
wojt pisze:powiedzcie co z wyglądem jednostek. patrząc na screeny to strasznie się rozczarowałem. wydawały mi się jakieś takie mangowe Confused (zwłaszcza ten anioł- miecz większy od niego samego). jakie jest wasze zdanie na ten temat...
to może po kolei (to co spotkałem):

Castle/Haven:
-swordsmen jest gorszy (głównie przez ten śmiesznie uniesiony miecz)
-Crusader (teraz squire) jest podobnie
-łucznicy i marksmeni są nieco ładniejsi
-kapłani są... inni - nawet lepsi nieco
-kawalerzyści są ładniejsi
-aniołowie są ładniejsi, ale za to archaniołowie się nie wyróżniaja tak
-zwykłe gryfy są podobne, ulepszone sa brzydsze (te hełmy)
nowe:
-chłopi nie zachwycaja

Inferno
-impy są ładniejsze
-rogate demony, pit fiendy i diabły (razem z ulepszonymi wersjami) biją na główę to co było w H3
-cerberki nieco lepsze (ale tylko nieco)
nowe:
-sukuby są świetnie zrobione
-hell chargery są naprawdę ładnie zrobione

tower/academy:
-gremliny są brzydsze
-gargulce zobrzydzili
-golemy są nieco ładniejsze(ale całkowicie inne)

dungeon:
-mitotaury są podobne, ale słabsze
-hydry są ładniejsze (przenieśli je ;( )
nowe:
-assasini sa ładni
-blood sisters są brzydkie
-jeźdźcy sa pomyłką

nekropolia:
-szkielety nieco brzydsze, łucznicy są paskudni
-zombie są za gribe a poza tym ok
-wampiry woląłem stare
-lisze są brzydkie
-wighty i wraithy są dużo ładniejsze
-smok kościany bez zmian, ale duchowy jest brzydszy (wołałem białego jak od pajęczyny i jeszcze z tą fajną latarnią)
nowe:
-duchy - zwykłe sa świetne, a ulepszone to majstersztyk!

sylvan/rampart
-drzewce - :cry: :cry: :cry:
-sprite (chociaż był gdzie indziej) - "ładne", szczególnie na zoomie ;)
nowe:
-blade dancer - brzydki
-druidzi - raczej sąłbi

to bby było tyle - z częścia jednostek się nie spotkałem, najbardziej na zmianach zyskało inferno o tower trudno mi sie wypowiedzieć, a stracił rampart (oddajcie moje drzewa!)

do oglądania "na sucho" polecam stronkę http://www.homm5.info/
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
gunman-hr2
Ożywieniec
Posty: 80
Rejestracja: 26 kwietnia 2006, 15:46
Lokalizacja: Ja tu zadaje pytania!

Re: Heroes of Might and Magic V - zapraszam do dyskusji

Post autor: gunman-hr2 »

AD! pisze:kto chce stronke na której można ściągnąć pełną wersje angielską H5 ??

ale nie za darmo podam tą strone =)

tam jeste 196 pełnych gierek np: doom3 call of duty 2 battelfield 2 battelfield 1998 idt
Jak takie posty widze to chce mi sie zdrowo palnac autora. Cheers !

Co do stronek, to polecam http://heroes5.rox.pl/
wojt
Bełkotliwiec
Posty: 3
Rejestracja: 12 czerwca 2006, 02:00

Re: Heroes of Might and Magic V - zapraszam do dyskusji

Post autor: wojt »

Marek dzięki za odpowiedź. Mam nadzieję, że niedługo sobie załatwię h5.
Awatar użytkownika
bobik
Mechanista
Posty: 465
Rejestracja: 10 czerwca 2005, 20:00

Re: Heroes of Might and Magic V - zapraszam do dyskusji

Post autor: bobik »

Niepowiem nic nowego ta gra a dokladnie to ze nazywa sie jak nazywa jest obraza serii :? :cry:
Glory of the MANY
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Heroes of Might and Magic V - zapraszam do dyskusji

Post autor: marek »

bobik pisze:Niepowiem nic nowego ta gra a dokladnie to ze nazywa sie jak nazywa jest obraza serii
powiedz może o co ci chodzi: klimat jednostek jest utrzymany z H2 i H4(sa bardziej kolorowe niż w H3) a rozgrywka jest niemal taka sama jak w H3 (tyle, że są kwadraty zamiast hexów), odnawianie potworów jest tygodniowe, schematy budiwy sa bardzo podobne, takie same budynki na mapie, tak samo surowce, wydarzenia tydoniowe i miesięczne....
więc dlaczego jest obraza? obrazą było H4 (walczący bohaterowie - to woła o pomstę do nieba), ale H5 sie prezentuje naprawdę dobrze (chociaż 3ci wymiar moze drażnić). Chociaż znając Ciebie bobik to za chwilę cos wymyślisz ni z gruszki ni z pietruszki :roll:
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
bobik
Mechanista
Posty: 465
Rejestracja: 10 czerwca 2005, 20:00

Re: Heroes of Might and Magic V - zapraszam do dyskusji

Post autor: bobik »

Marek pisze:powiedz może o co ci chodzi:
O grafikę, która już nijak niema się do klimatu Fantastyki.
Grafa 2d była doskonała. 3d grafika jest kiepska zwłaszcza w tej gierce.
Wszystko mógłbym znieść i nawet rtęć wyglądająca jak grzyb :| :P
Ale zamki to już odstraszyły mnie na, maxa bo są kiczowate jak dla mnie.
A tak kibicowałem tej gierce a tu cos takiego.
Nie mozna było zrobić ślicznych zdjęć prawdziwego zamku albo nająć tych gostków od zamków z 3 części cherosow ??
Zamiast pięknych zamków mamy efekciarska grafikę, rozciapane tekstury.
A co mnie normalnie zdenerwowało to te paskudne kwadracikowate ikony budynków do budowania :(
Skile i sama rozgrywka jest świetna, choć potwory są nieczytelne jak dla mnie i ta kamera tylko w nerwia. Po co komu zoom w takiej grze??
W dodatku jak oddalisz na tyle żeby widzieć wszystkie jednostki, (bo osobiście dla mnie to podstawa jest widzieć cały czas wszystkie i koncentrować się na taktyce) to znowu as tak małe ze nic nie widać. Już te najazdy kamery, kiedy bohater walczy mogę wybaczyć.
Gdyby te zamki, choć były WSPANIALE wykonane to bym się skusił do tej gierki.
Kocham zamki z H3 i ta plansze taka bajkowa. Trzeci wymiar nie jest wcale gorszy od 2d , jest porostu inny. H5 zatraca przez to klimat H3 a sama rozgrywka i skile itp. to niestety nie wystarczy :(

Po prostu to już jest inna gra, choć zachowała podobne cechy poprzedniczki ;)
Życzę miłego giercowania :-D :-D jeśli choć w małym stopniu podobają się wam H5 tak jak mi trzecia cześć :-D
Glory of the MANY
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Heroes of Might and Magic V - zapraszam do dyskusji

Post autor: marek »

bobik pisze:cherosow
chodzi ci o "całuski"?
bobik pisze:O grafikę, która już nijak niema się do klimatu Fantastyki.
takie kolorki były w Heroes2, a co do fantastyki w grach: czy wszystko musi być mroczno-gotyckie?
bobik pisze:Ale zamki to już odstraszyły mnie na, maxa bo są kiczowate jak dla mnie.
przesadzasz - są nieczytelne, ale wstawili przyciski więc to nie przeszkadza. Wyglądem trzymaja poziom, chociaż są gorsze niż były(niestety)
bobik pisze:Już te najazdy kamery, kiedy bohater walczy mogę wybaczyć.
wyłącz sobie różne bajery("eyecandies" itepe) - po paru misjach juz się tak często nie pokazują(a pokazywanie sie dotyczy głównie Castle - i nie trwa wcale dłużej niż atak jednostki)
bobik pisze:A co mnie normalnie zdenerwowało to te paskudne kwadracikowate ikony budynków do budowania
wolałeś prostokątne?, czy może raczej przeszkadza Ci brak ładniejszych obrazków?
bobik pisze:choć potwory są nieczytelne jak dla mnie i ta kamera tylko w nerwia
potwory nie są dla mnie nieczytelne, a kamera... niestety trzeba z niej korzystać, bo inaczej niektórych rzeczy nie widać :( i to jest ból
bobik pisze:Po prostu to już jest inna gra, choć zachowała podobne cechy poprzedniczki
bobik pisze:nazywa sie jak nazywa jest obraza serii
widzę tu pewną sprzeczność - gierka różni sie o tyle o ile moze się różnić sequel od poprzednich części - różni sie nawet zdecydowanie mniej! (dla mnie jako sequel jest miłym zaskoceniem - po kilku rozczarowaniach jakimi był Warcraft3, Diablo2, Age of Empires3)

i dlatego kiedy patrzę na inne serie gier, stwierdzam, że H5 słusznie nazywa się H5, a ty bobik zanim powiesz, że nie zasługuje na miano Heroesów zagraj w Heroes2
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Kethoth
Akolita
Posty: 132
Rejestracja: 29 grudnia 2005, 19:54

Re: Heroes of Might and Magic V - zapraszam do dyskusji

Post autor: Kethoth »

Testował ktoś HoMMa pod kątem multiplayera? Jak się grało? Wydaje mi się, że trzeba by ustawic szybkośc animacji ruchu i walki na maksimum, bo gra ma bardzo wolne tempo. Ale przy takich ustawieniach gorzej wygląda...
dla mnie jako sequel jest miłym zaskoceniem - po kilku rozczarowaniach jakimi był Warcraft3, Diablo2, Age of Empires3)
AoE3 to moje rozczarowanie ostatnich lat. Po premierze postanowiłem dla przypomnienia zagrac w 1. czesc przez LAN. Nie zauważyliśmy kiedy minęło 8 godzin... Trójkę musiałem kasowac po pół godziny...
Ostatnia fanmisja:Conspiracies in the Dark [9/10]
Awatar użytkownika
bobik
Mechanista
Posty: 465
Rejestracja: 10 czerwca 2005, 20:00

Re: Heroes of Might and Magic V - zapraszam do dyskusji

Post autor: bobik »

wolałeś prostokątne?, czy może raczej przeszkadza Ci brak ładniejszych obrazków?
Dokladnie te obrazki byly swietne i doskonale dobrane do zamkow :)


Marek pisze:po kilku rozczarowaniach jakimi był Warcraft3
I tu sie niezgodze bo pomimo grafy 3d kwadraciastej to jednak kamera nas nie ogranicza i niczego nie zaslania , a jednostki sa czytelne zawsze.


Marek pisze:zagraj w Heroes2
Gralem i gram dalej :-D bo to najlepsza czesc bajkowa i muza swietna :)
Glory of the MANY
Awatar użytkownika
Koko
Miastolud
Posty: 61
Rejestracja: 22 lipca 2005, 14:40

Re: Heroes of Might and Magic V - zapraszam do dyskusji

Post autor: Koko »

Heroes 5 to jak dla mnie najlepsza częś serii. Jednostki ludzi są the Best! A kawalerzysta jest tak silny, że aż mnie przeraża. Tylko anioł jest brzydki, nie podoba mi sie taki chłoptaszek. Archanioł jest lepszy, ale i tak powinien wygląda jak ze świata Sanktuarium (świat Diablo), gdzie mają super kaptury całkowicie zakrywające twarz. Jedyne co mnie wqrza w "Hirołsach" 5 to ta nieszczęsna kamera i problemy z wcelowaniem np. w stos złota.
Predator here - the armored fist of CHAOS!!!
All weapons primed and ready for battle!
Their weapons are uneffective against Chaos armor!
We wil crush their skulls under our iron treads!
ODPOWIEDZ