wybory

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Oddam swój głos na:

Czas głosowania minął 19 października 2007, 22:11

Prawo i Sprawiedliwość (PiS)
7
21%
Platformę Obywatelską (PO)
18
55%
Lewicę i Demokratów (LiD)
5
15%
Samoobronę (SO)
0
Brak głosów
Ligę Polskich Rodzin (LPR)
0
Brak głosów
Polskie Stronnictwo Ludowe (PSL)
0
Brak głosów
Polską Partię Pracy (PPP)
0
Brak głosów
inną partię
1
3%
nie idę na wybory
2
6%
 
Liczba głosów: 33

Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

wybory

Post autor: marek »

wybory, wybory i już prawie po.... na kogo zagłosowałeś/-byś zagłosował ?
Ostatnio zmieniony 01 października 2007, 22:25 przez marek, łącznie zmieniany 7 razy.
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
pastooh
Skryba
Posty: 311
Rejestracja: 04 stycznia 2003, 22:24
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Kto wygrał na Forum - czyli Wybory PRP 2005

Post autor: pastooh »

Witam,
proponuję małą zabawę: kto wygrał wybory prezydenckie na forum, czyli kto na kogo głosował. Bez zbędnych dyskusji dlaczego na tego a nie innego kandydata oraz bez wywodów kto i dlaczego ma takie a nie inne poglady.
Po prostu suche fakty na kogo głosowałeś/łaś; zobaczymy kto wygrał na forum.

Borowski
Don't argue with stupid people, because they drag you down to thier level and beat you with experience!
just vanish in the shadows...
Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: wybory

Post autor: Pablo »

Jeśli unikniemy przy tym jakichkolwiek dyskusji i skończy się tylko na głosowaniu to jestem za :wink: .
Pablo
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: wybory

Post autor: timon »

Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
pastooh
Skryba
Posty: 311
Rejestracja: 04 stycznia 2003, 22:24
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: wybory

Post autor: pastooh »

Borowski
:]
Don't argue with stupid people, because they drag you down to thier level and beat you with experience!
just vanish in the shadows...
Awatar użytkownika
pastooh
Skryba
Posty: 311
Rejestracja: 04 stycznia 2003, 22:24
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: wybory

Post autor: pastooh »

:shock: nie zauwazyłem....
a myślałem że dobrze sprawdziłem....
Don't argue with stupid people, because they drag you down to thier level and beat you with experience!
just vanish in the shadows...
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: wybory

Post autor: Bandit »

kup sobie lepiej okulary przeciwsłoneczne, bo chyba jak patrzyłeś na monitor to coś się oślepiało hahaha :lol: :P
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: wybory

Post autor: Jacek »

pastooh pisze:Borowski
Ale ten pan i jego koledzy już mieli szansę się wykazać :-) a teraz udają że co, że się zmienili, że to nie oni rządzili?
Awatar użytkownika
Nivellen
Złodziej
Posty: 2799
Rejestracja: 30 stycznia 2003, 23:21

Re: wybory

Post autor: Nivellen »

Nasza scena polityczna przypomina tę gierkę, raz na prawo, raz na lewo, a już nie raz się leżało... :-) :diab9:
Jeśli lubisz mroczne tajemnice i zamki...
Zapraszam do obejrzenia zrzutów z powstającej Fanmisji
Lato
Paser
Posty: 247
Rejestracja: 31 lipca 2004, 19:15
Lokalizacja: znikad
Kontakt:

Re: wybory

Post autor: Lato »

Nivellen pisze:Nasza scena polityczna przypomina tę gierkę, raz na prawo, raz na lewo, a już nie raz się leżało... :-) :diab9:
heheh zgadzam sie :)

EDIT: No i ja bym glosowal na Tuska(gdybym mogl :))
Slackware Linux ROX
Awatar użytkownika
Pietrus
Mechanista
Posty: 441
Rejestracja: 20 maja 2004, 15:50
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: wybory

Post autor: Pietrus »

A ja na Kaczyńskiego. Tusk mi się wydaje jakiś... zakłamany or something :? Poprostu w niego nie wierze ;)
Awatar użytkownika
yooguruto
Skryba
Posty: 336
Rejestracja: 27 lipca 2003, 20:59
Lokalizacja: gliwice

Re: wybory

Post autor: yooguruto »

hmm, kto pamieta w WOSu - jak wyglada caly system obrad sejmu, ile min dana ustawa musi otrzymac poparcia aby weszla w zycie?
Awatar użytkownika
pastooh
Skryba
Posty: 311
Rejestracja: 04 stycznia 2003, 22:24
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: wybory

Post autor: pastooh »

Jacek pisze:
pastooh pisze:Borowski
Ale ten pan i jego koledzy już mieli szansę się wykazać :-) a teraz udają że co, że się zmienili, że to nie oni rządzili?
ja nie mówie że nie
napisałem po prostu na kogo głosowałem.... a tak poza tym prezydent nie rządzi :-) tylko reprezentuje kraj - i pod tym kontem wybieram ale....
miało nie być zbędnych dyskusji, więc koniec - druga tura czeka
Don't argue with stupid people, because they drag you down to thier level and beat you with experience!
just vanish in the shadows...
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: wybory

Post autor: marek »

Jacek pisze:pastooh napisał(a):
Borowski
Ale ten pan i jego koledzy już mieli szansę się wykazać a teraz udają że co, że się zmienili, że to nie oni rządzili?
czyli następną kadencję sejmu znowu przejmie leiwca? zmieniają się zegularnie dosyć :-)
a tak wogóle to gdyby nie rozłam lewicy to mieliby całkiem spore poparcie - cośtam im się z unią udało i ogólnie mocno nie spieprzyli..... ale jak mają burdel to ich strata
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Gość
Bełkotliwiec
Posty: 35
Rejestracja: 18 lipca 2005, 14:38

Re: wybory

Post autor: Gość »

Kaczyński? Powinni tego zabronić...
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: wybory

Post autor: Jacek »

Silence pisze:Kaczyński? Powinni tego zabronić...
Może jakiś powód?
Awatar użytkownika
Gość
Bełkotliwiec
Posty: 35
Rejestracja: 18 lipca 2005, 14:38

Re: wybory

Post autor: Gość »

Jacek pisze:Może jakiś powód?
Czy to naprawdę trzeba tłumaczyć? Przecież w tym człowieku, kumulują się najgorsze cechy, jakie ludzie mogą mieć (brak tolerancji, mściwość, ośla upartość, itd). Jeśli nie jesteś jego przyjacielem, to jesteś jego wrogiem. Więc tak ma wyglądać Polska?
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: wybory

Post autor: timon »

A miało być tak pięknie :
pastooh pisze:....Bez zbędnych dyskusji dlaczego na tego a nie innego kandydata oraz bez wywodów kto i dlaczego ma takie a nie inne poglady.Po prostu suche fakty na kogo głosowałeś/łaś; zobaczymy kto wygrał na forum.
....
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: wybory

Post autor: Maveral »

A ja powiem tylko tak: Tusk - 4 partie i nic dobrego w tym kraju nie zrobił. Amen :wink:
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3880
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: wybory

Post autor: eLPeeS »

A mialo byc tak pieknie.
Czekalem tylko az ktos poruszy ten temat - tzn polityke. Mialem jednak nadzieje ze do tego nie dojdzie - bo jest to temat drazliwy (przynajmniej dla mnie). Trudno. Stalo sie i teraz wszyscy zamierzamy "kucac w gownie". Nie bede jednak plakal nad rozlanym mlekiem i dorzuce swoje 12-groszy (tylko nie placz prosze) i tez zrobie sobie kilka przysiadow w fekaliach.
Moj kandytat odszedl sam (i wcale mu sie nie dziwie). Wiadomo chyba o kogo chodzi.
► Pokaż Spoiler
jako ze do innych kandydatow nie mam za grosz zaufania teraz zostalo mi wiec glosowac tak zeby wybarc jak najmniejsze zlo. W tym przypadku - jako ze juz po drugiej turze - biore pana McDonalada Tuska bo powiem wam szczerze ze cos mi sie nie widzi zycie w 27 RP tych dwoch co to ukradli ksiezyc. Zreszta oni juz maja wiekszosc w paramencie wiec zeby zachowac jakas rownowage na scenie politycznej znowu wychodzi kandydatura pana McDrivea Tusca.
Swoja droga szkoda ze prezydentem nie zostanie np taki Roman Włos (nie zebral nawet wymaganych 100tys podpisow). Gdyby mu sie poszczescilo to kazdy z nas mialby samolot w przydomowym ogrodku. Az sie plakac chce (a jednak) kiedy widzi czlowiek co sie dzieje w tym kraju i jacy ludzie chca kandydowac.
Na koniec polecam wszystkim odcinek south parku ktory mimo ze dotyczy wyborow w USA swietnie, moim zdaniem, oddaje to co sie dzieje i u nas i pewnie w innych krajach: sezon 8 odcinek 8 pt."Douche and Turde".
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: wybory

Post autor: Jacek »

eLPeeS pisze:Zreszta oni juz maja wiekszosc w paramencie wiec zeby zachowac jakas rownowage
Taka równowaga to największe zło - paraliż władzy, ciągłe spory, koalicje, kompromisy...
eLPeeS pisze:Moj kandytat odszedl sam
eLPeeS pisze:jako ze do innych kandydatow nie mam za grosz zaufania
Taaak, on to dopiero budził duuuuuże zaufanie, za młody jesteś i nie wiesz o czym mówisz, bez obrazy.
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: wybory

Post autor: marek »

w sumie cimek nie budził specjalnie dużo zaufania, ale tej dwójce która została ufam jeszcze mniej.......
Ale za zdolny sztab wyborczy powinien wygrać Tux - załatwili Cimoszewicza na cacy, a "piłeczkę" w postaci "służby w Wehrmachcie" odbili pięknie - całe wiadomości dziennikarze mówili, że winny jest z PiSu, podkreślając to w każdym zdaniu :lol: pamięta ktoś jeszcze jak ten gość się nazywa?..... pewnie mało kto, za to z jakiej partii jest i dla kogo pracował wiedzą wszyscy
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: wybory

Post autor: timon »

Marek pisze:..........pamięta ktoś jeszcze jak ten gość się nazywa?..... pewnie mało kto, za to z jakiej partii jest i dla kogo pracował wiedzą wszyscy
Ja pamiętam kim on był i jak sie zachowywał ( podobnie jak teraz )... z jakiej parti już mniej ( często zmieniał). Ja równiez pamiętam Cioszewicza ... z trochę wcześniejszego okresu i dla tego budzi on moją udrazę.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3880
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: wybory

Post autor: eLPeeS »

Jacek pisze:Taka równowaga to największe zło - paraliż władzy, ciągłe spory, koalicje, kompromisy...
Ja to widze inaczej. W przypadku jednosci (paralment i prezydnet z tego samego ugrupowania) dochodzi do tego ze kazda nawet najbardziej bezsensowna ustawa przejdzie i zaczyna obowiazywac (dalo sie to kilka razy zauwazyc za rzadow SLD i Kwacha). W przypadku rownowagi wlasnie dzieki kompromisom bedzie mozna stworzyc cos sensownego. Widze ze masz zauafnie do braci jednak ja wolalbym zeby ktos ich choc troszke kontrolowal - i niech to nawet bedzie PO z ktorym mieli robic koalicje (i pewnie zrobia). Jednak wszystkie sprzecznosci w ich programach daja te mozliwosc ze nie bedzie w polsce panstwa niemal autokratycznego.
Jacek pisze:Taaak, on to dopiero budził duuuuuże zaufanie, za młody jesteś i nie wiesz o czym mówisz,
W Tobie moze nie budzil. Pewnie z racji na moj wiek nie pamietam co Cimek kiedys zrobil tak samo jak nie pamietam co kiedys zrobil wyzej przytoczony "Marcin Kazimiewicz". Liczy sie to co robil za moich czasow. Co do "Maricnka" nie bede sie wypowiadal bo to co o nim mysle nie nadaje sie do druku a tym bardziej na nasze forum ;). Cimka zas pamietam jako jedynego kandydata ktory byl "bezpartyjny" (taaa wiem ze popieralo go cale SLD ale w ogolnym rozrachunku to on wypadl najbrdziej "bez"). Oczywiscie sposrod tych wszystkich kandydatow ktorzy mieli jakiekolwiek szanse na realna wygrana.
W sumie zgadzam sie z toba w jednym - za mlody jestem - ale mam bujna wyobraznie i jak czasem wybiegne kilka lat do przodu i pomysle co moze sie tam dziac to az mnie ciarki przechodza.
bez obrazy.
None taken :-)
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
tokaj
Skryba
Posty: 311
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 23:24
Lokalizacja: Czaniec

Re: wybory

Post autor: tokaj »

eLPeeS pisze:Cimka zas pamietam jako jedynego kandydata ktory byl "bezpartyjny" (taaa wiem ze popieralo go cale SLD ale w ogolnym rozrachunku to on wypadl najbrdziej "bez").
Nie bądź naiwny, eLPeeS...
Zablokowany