Złe sny...

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Złe sny...

Post autor: Bandit »

Orionus pisze:...uciekł mi niedawno zakupiony pająk ptasznik...
pająk ptasznik pisze:WOLNOŚĆ!
:-)
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Flack
Szaman
Posty: 1023
Rejestracja: 19 lutego 2003, 13:44
Lokalizacja: Zyc zostalo: 2

Re: Złe sny...

Post autor: Flack »

Orionus pisze:Co do samego ptasznika to nie widze powodow do paniki. Pajak byl jeszcze mlody a jego jad nie jest grozny dla czlowieka.
Ale jak Cie ugryzie w szyje, albo w oko, a moze gdziendziej, w koncu to ptasznik. Moze jestes uczulony na jego jad. Dobranoc.
There are people who reshape the world by force or argument,
but the cat just lies there, dozing; and the world quietly reshapes
itself to suit his comfort and convenience.
- Allen and Ivy Dodd
Awatar użytkownika
Orionus
Bełkotliwiec
Posty: 14
Rejestracja: 29 sierpnia 2005, 12:19

Re: Złe sny...

Post autor: Orionus »

Flack pisze: Ale jak Cie ugryzie w szyje, albo w oko, a moze gdziendziej, w koncu to ptasznik. Moze jestes uczulony na jego jad. Dobranoc.
To samo mozna powiedziec o osie czy pszczole. Jad tego ptasznika jest podobny w skutkach do jadu pszczoly.

Skonczmy juz ten OT.
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Złe sny...

Post autor: Agnar »

oszesz kur... :shock: jakbym mial swiadomosc ze ptasznik lata mi po chacie to bym sie posral... :-) a jezeli chodzi o sny... to moim zdaniem ich nigdy nie rozwiarzemy... ta sa projekcie naszej podswiadomosci... i ty Orionus widocznie miales straszny przypadek... przypadki sie zdarzaja... takie male mozliwosci przypadkow sa zwane "codem" ale tak narpawde zawsze jest szansa ze cos nie oczekiwanego sie stanie...
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Flack
Szaman
Posty: 1023
Rejestracja: 19 lutego 2003, 13:44
Lokalizacja: Zyc zostalo: 2

Re: Złe sny...

Post autor: Flack »

Orionus pisze:
Flack pisze: Ale jak Cie ugryzie w szyje, albo w oko, a moze gdziendziej, w koncu to ptasznik. Moze jestes uczulony na jego jad. Dobranoc.
To samo mozna powiedziec o osie czy pszczole. Jad tego ptasznika jest podobny w skutkach do jadu pszczoly.

Skonczmy juz ten OT.
Jaki OT? Moze po prostu sie boisz. Ciezko mi byloby porownac wiedze, ze gdzies w domu przesiaduje ptasznik, a fakt, ze pszczoly sobie gdzies lataja i moga ugryzc.
There are people who reshape the world by force or argument,
but the cat just lies there, dozing; and the world quietly reshapes
itself to suit his comfort and convenience.
- Allen and Ivy Dodd
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Złe sny...

Post autor: Agnar »

Dzisiaj se wstaje ze swiadomoscia ze nic mi sie nie snilo... ale jendak pomylilem sie... snilo mi sie od zaje***** rzeczy... Czy ktos z was kiedys gral w AvP2 albo ogladal film Alien <jedna ze 4 czesci... polecam druga ;)> ? bo mi sie snilo ze ja biegalem ze swoim bratem wlasnie po takim wirtualnym swiecie... nie bede wam mowil na czym polegal ten sen bo byscie sie zanudzili... ale zwrocilem uwage ze ta "gra" stala cie z czasem coraz bardziej rzeczywista... zaczynalem sie bac... ludzie wokol mnie umierali... :shock: przerazilem sie... hyhy ale w sumie... JAZDA :-)

2 TEMAT !!!

No mi sie tez ostatnio sni cos takiego ze stoje na balkonie <8 pietro> i skacze... i jak laduje to nic mi nie jest... ale za kazdym razem kiedy mam skoczyc to boje sie strasznie bo mam swiadomosc ze przy pierwszym upadku mialem szczescie... dlatego tez konczy sie tak ze schodze schodami... dziwne prawda ? ;)

3 TEMAT !!!

Acha i raz mi sie snilo jeszcze cos takiego ze cos zlego stalo sie z moja ukochana osoba... cos sie z nia zaczelo dziac... i wyobrazcie se ze obudzilem sie z placzem w oczach... niestety nie pamietam co sie jej dzialo... :| :shock:

4 TEMAT !!! NAJWAZNIEJSZY !!!!

Dlaczego tutaj nikt nie pisze co ? :P ja czekam na to ze ktos mnie wysmieje a widze ze jakos nikt nie pisze :P
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Złe sny...

Post autor: marek »

Agnar pisze:Dlaczego tutaj nikt nie pisze co ? Razz ja czekam na to ze ktos mnie wysmieje a widze ze jakos nikt nie pisze
buahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol:
zadowolony? :wink:
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Złe sny...

Post autor: Agnar »

No w pewnym sensie... ale wolalbym zebys sie wypowiedzial na temat moich snow a nie tylko mnie wysmial ;)
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Złe sny...

Post autor: marek »

Agnar pisze:ale wolalbym zebys sie wypowiedzial na temat moich snow a nie tylko mnie wysmial
trzeba było tak od razu
Agnar pisze:No mi sie tez ostatnio sni cos takiego ze stoje na balkonie <8 pietro> i skacze... i jak laduje to nic mi nie jest... ale za kazdym razem kiedy mam skoczyc to boje sie strasznie bo mam swiadomosc ze przy pierwszym upadku mialem szczescie... dlatego tez konczy sie tak ze schodze schodami...
aale jazda, mi się zdarzały sny, że idę i nagle stopy mi się odrywają od ziemii i zatrzymuje się w powietrzu w nieważkości, najlepsze jest to że nie wiem gdzie ja własciwie szedłem ani dokąd :shock:
Agnar pisze:Acha i raz mi sie snilo jeszcze cos takiego ze cos zlego stalo sie z moja ukochana osoba... cos sie z nia zaczelo dziac... i wyobrazcie se ze obudzilem sie z placzem w oczach... niestety nie pamietam co sie jej dzialo...
eee, to chyba się każdemu zdarza - pamiętam że miałem takie, ale były tak przerażające że się budziłem i pamiętałem jedynie ogólny sens
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
steppenwolf
Akolita
Posty: 151
Rejestracja: 03 kwietnia 2005, 21:00
Lokalizacja: centralna Polska

Re: Złe sny...

Post autor: steppenwolf »

A śniło wam się kiedyś, że jesteście Supermanem? Bo mi tak :-) I w dodatku nieudolnym, bo nie umiałam się oderwać od ziemi mimo, że stosowałam niezawodną metodę, tą co zawsze wcześniej czyli mówiłam: szszszsz.... i wyciągałam ręce w górę :lol:
It is no easy thing to see a Keeper. Especially one who does not wish to be seen.
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Złe sny...

Post autor: Agnar »

Mialem dzisiaj sen ze bylem z kims... doklanie nie pamietam ale raz bylo nas 3 a raz 2... Wiem ze byly to 2 osoby... jakas dziewczyna i chyba moja matka... dziwnie to zabrzmi ale w tym snie chcielismy przeplynac z indii do ameryki poludniowej... i plynelismy czyms co jest podobne do kajaka... i w sumie w srodku wyprawy doszedlem do wniosku ze moze nam zabrakonac zywnosci wiec... nie wiem jak... ale jakims cudem znalazlem sie na ladzie... i zaczolem prosic jakis ludzi o pomoc... zalezalo mi na czasie bo tamta dziewczyna "chyba w snie ja kochalem" byla sama... i wiedzialem ze musze szybko do niej wrocic... dosc pokrecony sen...
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
steppenwolf
Akolita
Posty: 151
Rejestracja: 03 kwietnia 2005, 21:00
Lokalizacja: centralna Polska

Re: Złe sny...

Post autor: steppenwolf »

Ja nie wiem czy taki pokręcony. Po prostu troszczysz się o osbę, która jest ci bliska. To chyba dobrze o tobie świadczy. Ale na pewno Freud dopatrzyłby się tam czegoś głębszego :wink:
It is no easy thing to see a Keeper. Especially one who does not wish to be seen.
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Złe sny...

Post autor: Agnar »

Najgorsze w moich snach jest to ze zaczynam przed czyms uciekac i biegne coraz wolniej i wolniej... nogi zaczynaja mi sie dziwnie uginac... Pozatym... tez dosc czesto mam cos takiego ze jestem slepy... nie 100% ale w 80% nic nie widze... tak jabym mial ciezkie powieki i nie moge ich podniesc... bardzo mnie to wkurza w snie... ale cos takiego snilo mi sie dosc dawno... ale tez dosc czesto...
Brudna robota, ale czysty zysk!
Intrak
Paser
Posty: 227
Rejestracja: 10 maja 2005, 16:28

Re: Złe sny...

Post autor: Intrak »

A mi od ponad tygodnia nic sie nie sni :( A szkoda bo posnilbym sobie wtedy lepiej jest wypoczety czlowiek <Niby>
Awatar użytkownika
keeper
Mechanista
Posty: 448
Rejestracja: 24 sierpnia 2005, 23:00
Lokalizacja: from the shadows

Re: Złe sny...

Post autor: keeper »

Człowiek codziennie śni tylko o snach zapomina :idea: .
niszczenie innych planów dominacji przy uzyciu warhamera :P 98% complete
Intrak
Paser
Posty: 227
Rejestracja: 10 maja 2005, 16:28

Re: Złe sny...

Post autor: Intrak »

No niewiem miales moze cos takiego ze zamykasz oczy, otwierasz i :shock: O m G ranek 7:00. A to psikus xD nic mi sie nie snilo. :wink:
Awatar użytkownika
keeper
Mechanista
Posty: 448
Rejestracja: 24 sierpnia 2005, 23:00
Lokalizacja: from the shadows

Re: Złe sny...

Post autor: keeper »

Jak mówiłem człowiek codziennie ma sny ale zapamientuje tylko te najbardziej wstrząsające(np. koszmar) i te wiążące sie z twoją osobowaścią :idea:
A te przyjemne się zazwyczaj zapomina :o :roll: :shock:
niszczenie innych planów dominacji przy uzyciu warhamera :P 98% complete
Intrak
Paser
Posty: 227
Rejestracja: 10 maja 2005, 16:28

Re: Złe sny...

Post autor: Intrak »

Aha ale i tak jak pamietam sen jestem jak by bardziej wyspany. Takie mam wrazenie. Jak wiem co mi sie snilo CZUJE SIE LEPIEJ. :P
Awatar użytkownika
keeper
Mechanista
Posty: 448
Rejestracja: 24 sierpnia 2005, 23:00
Lokalizacja: from the shadows

Re: Złe sny...

Post autor: keeper »

No coment....
niszczenie innych planów dominacji przy uzyciu warhamera :P 98% complete
Intrak
Paser
Posty: 227
Rejestracja: 10 maja 2005, 16:28

Re: Złe sny...

Post autor: Intrak »

Dobra widze ze ta rozmowa jest tylko miedzy nami jak narazie :P Masz racje AVE niebede sie klucil bo i tak pewnie masz racje. :wink:
Awatar użytkownika
keeper
Mechanista
Posty: 448
Rejestracja: 24 sierpnia 2005, 23:00
Lokalizacja: from the shadows

Re: Złe sny...

Post autor: keeper »

Jak myślicie jak i po co powstaje sen??? :idea:
niszczenie innych planów dominacji przy uzyciu warhamera :P 98% complete
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Złe sny...

Post autor: Agnar »

Wybaczcie za tego posta... wiem ze nie jestem nikim waznym ale juz raz dostalem upomnienie wiec to zrozumialem... widocznie do was to nei dotarlo... Powiem to tylko raz... Intrak i Keeper... Wasza rozmowa jest kolejnym przykladem nabijania se postow... a to jest sprzeczne z regulaminem forum... Nie mam tutaj zadnego wplywu na to... ale chyba lepiej zebyscie dostali pierw ostrzezenie odemnie niz od kogos wazniejszego ;) wiec nie obrazajcie sie za tego posta... oki... Nie robmy off topicu...
Keeper pisze:Jak myślicie jak i po co powstaje sen??? :idea:
Ktos zna odpowiedz ? ;)

Moim zdaniem mozg w pewien sposob dziala na nasza podswiadomosc... to o czym myslimy, marzymy i robimy w ciagu dnia jest czesciowo przetwarzane... Moze to jakas funkcja "zapamientania" rzeczy waznych ?
Brudna robota, ale czysty zysk!
Intrak
Paser
Posty: 227
Rejestracja: 10 maja 2005, 16:28

Re: Złe sny...

Post autor: Intrak »

Forgotten Agnar pisze:Powiem to tylko raz... Intrak i Keeper... Wasza rozmowa jest kolejnym przykladem nabijania se postow... a to jest sprzeczne z regulaminem forum... Nie mam tutaj zadnego wplywu na to... ale chyba lepiej zebyscie dostali pierw ostrzezenie odemnie niz od kogos wazniejszego Wink
Spoko Agnar zrozumialem i niebede sobie nabijac postow.
Awatar użytkownika
keeper
Mechanista
Posty: 448
Rejestracja: 24 sierpnia 2005, 23:00
Lokalizacja: from the shadows

Re: Złe sny...

Post autor: keeper »

Forgotten Agnar pisze:Wybaczcie za tego posta... wiem ze nie jestem nikim waznym ale juz raz dostalem upomnienie wiec to zrozumialem... widocznie do was to nei dotarlo... Powiem to tylko raz... Intrak i Keeper... Wasza rozmowa jest kolejnym przykladem nabijania se postow... a to jest sprzeczne z regulaminem forum... Nie mam tutaj zadnego wplywu na to... ale chyba lepiej zebyscie dostali pierw ostrzezenie odemnie niz od kogos wazniejszego wiec nie obrazajcie sie za tego posta... oki... Nie robmy off topicu...
Ok zrozumiałem przesłanie, lepiej zapobiegać niż leczyć :ok .
niszczenie innych planów dominacji przy uzyciu warhamera :P 98% complete
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Złe sny...

Post autor: Agnar »

Nie robmy juz off topica... wracajac do tematu...

Keeper chyba masz racje... codziennie snimy tyle ze tego nie pamietamy... dosc czesto mi sie zdarza ze cos sie stalo czego tak naprawde sie nie stalo na przyklad... wydawalo mi sie ze obejrzalem prognoze pogody i bedzie padac a nie padalo :shock: albo mu sie raz snilo ze nie moglem wejsc do Dzialu Thievery... dziwne prawda ? :wink:

P.S. Bandit... nie rob z tego rzeczywistosci plz :P
Brudna robota, ale czysty zysk!
ODPOWIEDZ