Złe sny...

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: Złe sny...

Post autor: Azaqi »

keeper pisze:Jak myślicie jak i po co powstaje sen??? Idea
Śnimy po to, aby pozbyć się namiaru śmieci z naszej głowy. W czasie snu nasza podświadomość robi porządek z ostatnio nagromadzonych wrażeń. Przyswaja sobie, układa itp., a my to widzimy w postaci chaotycznego snu bo nasza świadoma logiczna część stara się układać pojawiające się obrazy w jakąś logiczną całość. Często nawet takich snów nie pamiętamy i budzimy się po nich zmęczeni. Tak to się odbywa gdy jesteśmy w stanie zaśmieconej podświadomości. Jednak jeśli nasz umysł jest "czysty" np. uwolniony od myśli o naszych problemach przez medytacje , wtedy sen jest spokojny i najczęściej przyjemny. Można też wtedy z powodzeniem ćwiczyć takie rzeczy jak świadome śnienie czy programowanie snów. Ma się też łatwy kontakt z własną podświadomością jak i przy odpowiednim treningu z podświadomością zbiorową. Sen to królestwo podświadomości.

Forgotten Agnar pisze:Najgorsze w moich snach jest to ze zaczynam przed czyms uciekac i biegne coraz wolniej i wolniej... nogi zaczynaja mi sie dziwnie uginac...
Jesli coś Cię goni i nie możesz uciec, albo z czymś walczysz i nie możesz tego pokonać, to spróbuj się zatrzymać i zapytać tego czegoś: „czemu mnie właściwie gonisz”. Wtedy dostaniesz odpowiedź. To podświadomość Ci powie czego się boisz ,tak obawiasz, że skryłeś w głębi siebie, żeby o tym nie myśleć, a teraz wychodzi na wierzch w postaci koszmaru. Nie jest to łatwe, bo trzeba uzyskać świadomość w czasie snu, ale dla tego i (nie tylko dla tego, dla wielu jeszcze innych wspaniałych powodów), warto ćwiczyć LD. Musze jeszcze dodać, że samemu udało mi się porozmawiać w opisywany przeze mnie sposób z podświadomością i wiedza którą uzyskałem była bardzo przydatna w moim życiu. Choćby po to żeby pozbyć się koszmarów :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Złe sny...

Post autor: Agnar »

Hmmm... jezeli chodzi o twoj pierwszy akapit Azaqi... to jestem w stanie w 100% sie zgodzic... moj brat "trenuje" medytacje i zapisuje sny... musze przyznac ze wiele razy mowil ze zaczol sie unosic w swiat "astralny" tylko zabraklo mu "energii" zeby sie tam dostac... kto wie... moze moj bracholek by zniknol przez samo zaplon :lol: :shock: :(
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
keeper
Mechanista
Posty: 448
Rejestracja: 24 sierpnia 2005, 23:00
Lokalizacja: from the shadows

Re: Złe sny...

Post autor: keeper »

A gadał ktos z was przez sen???
niszczenie innych planów dominacji przy uzyciu warhamera :P 98% complete
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Złe sny...

Post autor: grim_reaper »

Mój brat gada przez sen i to całkiem wyraźnie, a najlepsze jest to, że mi nie wierzy jak mu to mówię :-) , strasznie śmieszny jest jak gada w nocy, albo jak kiedyś wstał i próbował włączyć telewizor, a jak się go pytałam, po co chciał go włączyć o 3 w nocy to nie wiedział o co chodzi :lol:
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Złe sny...

Post autor: Bandit »

keeper pisze:A gadał ktos z was przez sen?
Proponuje Ci keeper założyć nowy temat, bo gadanie przez sen nie ma nic wspólnego ze złymi snami...

Mój braciak ciągle nawija przez sen i podobno nasza prababcia ze strony matki też mówiła podczas snu, więc to chyba u nas rodzinne. Tyle, że mój brat jak był młodszy nic nie gadał przez sen. Według mnie to zaczyna się w okresie dojrzewania, bo on jest teraz w drugiej klasie gimnazjum...
Ja na całe szczęście nic nie gadam przez sen. Przynajmniej nikt mi nigdy nie powiedział, że coś mówię podczas snu. :wink:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
keeper
Mechanista
Posty: 448
Rejestracja: 24 sierpnia 2005, 23:00
Lokalizacja: from the shadows

Re: Złe sny...

Post autor: keeper »

Bandit pisze:Proponuje Ci keeper założyć nowy temat, bo gadanie przez sen nie ma nic wspólnego ze złymi snami...
ależ ma ma i to dużo naprzykład jak po złym snie budzisz sie z krzykiem.
niszczenie innych planów dominacji przy uzyciu warhamera :P 98% complete
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Złe sny...

Post autor: Agnar »

Hyhy... smiesznie by bylo gdybys bandit zasnol podczas kradziezy... Juz widze te naglowki gazet... "z glebokich ciemnosci wydobywa sie dziwny glos" :-) a tak powaznie to znam kogos kto lunatykuje... i nie omal wylecial przez to przez okno :shock: stala juz na tapczanie... i gdyby nie matka... o man... <hehe ciekawe co se matka wtedy pomyslala :-)>
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
keeper
Mechanista
Posty: 448
Rejestracja: 24 sierpnia 2005, 23:00
Lokalizacja: from the shadows

Re: Złe sny...

Post autor: keeper »

wybaczcie ze nie na temat:
Forgotten Agnar pisze:znam kogos kto lunatykuje
najwyraźniej podczas snu nie podlega paraliżowi mięśni jak u zwykłych ludzi.
Czyli jak śni mu sie ze gra w koszykówke to bedzie skakał i żucał czym popadnie do nieistniejącego kosza.
niszczenie innych planów dominacji przy uzyciu warhamera :P 98% complete
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Złe sny...

Post autor: Agnar »

Hehe... dobrze ze ja nie jestem takim lunatykiem ;) bo co by bylo gdyby mi sie karate snilo ? :-) nowe przemeblowanie by bylo potrzebne :P a co do zlych znow to mi one troche "przycichly" widocznie... zaczolem sie powoli zbierac z tego co mi sie ostantio dzieje...
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Złe sny...

Post autor: Bandit »

Ja podczas wakacji nie miałem ani jednego snu. :P Dopiero teraz jak zaczął się rok szkolny coś zaczyna mi się śnić. Więc na pewno stres = sen. :wink:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
keeper
Mechanista
Posty: 448
Rejestracja: 24 sierpnia 2005, 23:00
Lokalizacja: from the shadows

Re: Złe sny...

Post autor: keeper »

Bandit pisze:Więc na pewno stres = sen.
Czy ja wiem moze to jest spowodowane szkołą ale moze to byc tagże wynikiem pory roku ciśnienia albo spraw które chodzą ci po głowie cały dzień i nie pozwalają o sobie zapomnieć. :idea:
niszczenie innych planów dominacji przy uzyciu warhamera :P 98% complete
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: Złe sny...

Post autor: Azaqi »

Bandit pisze:Ja podczas wakacji nie miałem ani jednego snu
Bo często grałeś w Thievery po nocach, a w dzień odsypiałeś. Taki tryb życia nie sprzyja snom. Tteraz kładziesz się wcześniej, wysypiasz więc sny wróciły :)
keeper pisze:A gadał ktos z was przez sen???
Ja nie gadałem, ale zdarza mi zgrzytać zębami :-)
Bandit pisze:Mój braciak ciągle nawija przez sen
grim_reaper pisze:Mój brat gada przez sen
Słyszałem, że jak zaczniesz kogoś pytać o coś podczas takiego gadatliwego snu to zawsze Ci odpowie prawdę. Możecie sprawdzić i jeśli to prawda poznacie najskrytsze sekrety swego braciszka :diab9: To by dopiero miał zły sen na jawie :-)
Obrazek
Awatar użytkownika
keeper
Mechanista
Posty: 448
Rejestracja: 24 sierpnia 2005, 23:00
Lokalizacja: from the shadows

Re: Złe sny...

Post autor: keeper »

Azaqi pisze: jeśli to prawda poznacie najskrytsze sekrety swego braciszka
Twoja mowa pobudza do zbrodni :idea:
sen to część życia nie starajcie sie go zrozumieć bo to itak tylko plontanina spraw aktualnych i tych odsuniętych na bok myśli. :idea:
niszczenie innych planów dominacji przy uzyciu warhamera :P 98% complete
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: Złe sny...

Post autor: Azaqi »

keeper pisze:Twoja mowa pobudza do zbrodni
hyhy wiem :twisted:, ale w końcu jesteśmy Zło - Dziejami :wink: i słowo zbrodnia nie jest nam obce :wink: Ciekawy jestem tylko, ile w tym gadaniu o gadaniu prawdy przez sen jest prawdy :-)
keeper pisze:sen to część życia nie starajcie sie go zrozumieć bo to itak tylko plontanina spraw aktualnych i tych odsuniętych na bok myśli. Idea
Dlaczego nie starać się zrozumieć tego, co robimy przez 1/3 naszego życia i tak na prawdę strasznie mało o tym wiemy. Sny potrafią być bardzo ciekawe i pod tą plątaniną spraw aktualnych i odsuniętych myśli kryje się wiele mądrości, tylko trzeba umieć je odkryć. To jest jeszcze bardzo mało zbadany przez ludzkość grunt i dlatego też taki intrygujący.
Obrazek
Awatar użytkownika
keeper
Mechanista
Posty: 448
Rejestracja: 24 sierpnia 2005, 23:00
Lokalizacja: from the shadows

Re: Złe sny...

Post autor: keeper »

Sny nie są jakimis przepowiedniami :-) to plątanina myśli w kturej nie ma nic istotnego :okulary2:
Zrozumcie sny nie mają ukrytego sęsu to tylko wolne myśli nic szczegulnego :wink:
niszczenie innych planów dominacji przy uzyciu warhamera :P 98% complete
Intrak
Paser
Posty: 227
Rejestracja: 10 maja 2005, 16:28

Re: Złe sny...

Post autor: Intrak »

Intrak pisze:A zdarzalo wam sie kiedys klnac wyzywac i grozic przez sen na glos ? Wink
Ja spalem i wyzywalem mojeog ojca od deb** pokur** itp. ale przez sen .. nagle LISC NA TWARZ !! ja co sie dzieje .. patrze ojciec nademna stoi i wkurzony ... pozniej
mu wyjasnilem i sie smial. Very Happy
I co wy na to ?? Czyzbyscie juz to zapomnieli? :P
Awatar użytkownika
keeper
Mechanista
Posty: 448
Rejestracja: 24 sierpnia 2005, 23:00
Lokalizacja: from the shadows

Re: Złe sny...

Post autor: keeper »

yyyy....powtarzasz się. Ciekawi mnie do czego pijesz
niszczenie innych planów dominacji przy uzyciu warhamera :P 98% complete
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: Złe sny...

Post autor: Azaqi »

Nie chodzi mi o przepowiednie, bo w senniki i wróżki kompletnie nie wierze :-) Choć są teorie potwierdzone eksperymentami, że pamiętamy przyszłość. A wracając do tematu chodzi mi o kontakt z podświadomością i o to czego można się dzięki niej dowiedzieć o sobie. Poza tym można tym sposobem pozbyć się koszmarów, bo to podświadomość je produkuje i jeśli uporządkujemy podświadomość to znikną. Zresztą wpływanie na podświadomość to wpływanie na całe swoje życie bo zdecydowaną większość tego co robimy, robimy podświadomie - automatycznie, często myśląc kompletnie o czymś innym.
Obrazek
Awatar użytkownika
keeper
Mechanista
Posty: 448
Rejestracja: 24 sierpnia 2005, 23:00
Lokalizacja: from the shadows

Re: Złe sny...

Post autor: keeper »

Nie nie nie..........!!!Mylisz się Azaqi :wink: :shock: :o
Sny to nie podświadomość a jedynie zbłąkane fakty naszeto życia zagubione w umyśle zmieszane twożące fikcyjne obrazy :idea: :idea:
niszczenie innych planów dominacji przy uzyciu warhamera :P 98% complete
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Złe sny...

Post autor: Agnar »

Wiecie co... znam swietna odpowiedz na wasz maly spor... obaj sie mylicie :P prawde mowiac zadne z was nie wie jak jest naprawde... jeden poczytal jedno a drugi drugie ale nie zostalo to jakos udowodnione prawda ? wiec... SPOKUJ !! to moj temat :-)
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
keeper
Mechanista
Posty: 448
Rejestracja: 24 sierpnia 2005, 23:00
Lokalizacja: from the shadows

Re: Złe sny...

Post autor: keeper »

................... :pff6:
ok spox jeszcze sie za pare lat zobaczy kto miał racje :twisted:
niszczenie innych planów dominacji przy uzyciu warhamera :P 98% complete
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: Złe sny...

Post autor: Azaqi »

Widzę, że się nie zgadzamy w tej kwestii, ale każdy może przecież mieć swoje zdanie i swoje teorie. Ja do swojej nikogo nie nakłaniam Czyńcie swoje sny czym tylko chcecie:). W końcu każdy widzi nasz świat po swojemu, własnymi oczami. Wszystko, co pisze to moje prywatne na ten temat zdanie więc jak każdy mogę się mylić. Mimo wszystko zostanę przy swoim zdaniu :)
Obrazek
Awatar użytkownika
steppenwolf
Akolita
Posty: 151
Rejestracja: 03 kwietnia 2005, 21:00
Lokalizacja: centralna Polska

Re: Złe sny...

Post autor: steppenwolf »

A co do tego, że ktoś powie prawdę przez sen, to nie bardzo się zgadzam. Bo ja pytałam kogoś o różne rzeczy jak zaczął gadać przez sen i faktycznie odpowiadał, tylko że same bardzo dziwne rzeczy. Dowiedziałam się np., że w szafce pod telewizorem (której nie ma) znajduje się zielony promień :shock:
It is no easy thing to see a Keeper. Especially one who does not wish to be seen.
Awatar użytkownika
keeper
Mechanista
Posty: 448
Rejestracja: 24 sierpnia 2005, 23:00
Lokalizacja: from the shadows

Re: Złe sny...

Post autor: keeper »

Moze coś takiego mu się śniło :idea: a może to Alien......... :niepowiem :czytaj_na :vguard: :chase: :-D :shock:
niszczenie innych planów dominacji przy uzyciu warhamera :P 98% complete
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Złe sny...

Post autor: Agnar »

Coraz czesciej odnosze wrazenie ze codziennie mi sie cos sni... tylko ze to tak mi sie slabo sni ze ledwo to zapamietuje... mam takie wrazenie ze cos zrobilem... czego naprawde nie zrobilem... nie wiem czy to sen czy wytwor mojej wyobrazni... a moze zaczynam widziec przyszlosc ? :| :-) :lol: :aniol: :diab9:
Brudna robota, ale czysty zysk!
ODPOWIEDZ