Jakie gry przeszły wasze najśmielsze oczekiwania?

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
Dziarsky
Garrett
Posty: 4861
Rejestracja: 02 listopada 2003, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Jakie gry przeszły wasze najśmielsze oczekiwania?

Post autor: Dziarsky »

Marco pisze:Z takich nowszych to miło zaskoczyły Kroniki Riddicka
Ja wyłączyłem po 10min grania. Menu tej gry świetne ale widać, że to takie trochę konsolowe wg mnie i jakoś nie przemogłem.
Obrazek
Awatar użytkownika
Marco
Bełkotliwiec
Posty: 19
Rejestracja: 24 sierpnia 2005, 17:07
Lokalizacja: ze ślunska

Re: Jakie gry przeszły wasze najśmielsze oczekiwania?

Post autor: Marco »

No popatrz a ludzie przeważnie narzekają że za mało tam strzelania a za dużo kombinowania, gadki i chowania się w cieniu ;)
... jestem obcy i nic co obce nie jest mi obce ...
Awatar użytkownika
Dziarsky
Garrett
Posty: 4861
Rejestracja: 02 listopada 2003, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Jakie gry przeszły wasze najśmielsze oczekiwania?

Post autor: Dziarsky »

Marco pisze:No popatrz a ludzie przeważnie narzekają że za mało tam strzelania a za dużo kombinowania, gadki i chowania się w cieniu Wink
No własnie z początkiem gry tylko strzelanie i nic innego dlatego zrezygnowałem.
Czyli później jest lepiej ?
Obrazek
Awatar użytkownika
Marco
Bełkotliwiec
Posty: 19
Rejestracja: 24 sierpnia 2005, 17:07
Lokalizacja: ze ślunska

Re: Jakie gry przeszły wasze najśmielsze oczekiwania?

Post autor: Marco »

Gra ma różne momenty: jeden rozdział strzelanka, drugi łażenie bez broni i gadka z ludźmi - tzw. knucie ;) inny znów skradanka potem znowu trochę strzelania, na pewno gierka nie jest monotonna, czasami sposobem rozgrywki przypomina Gothica tyle że w scenerii raczej mrocznej. No i oczywiście sam główny bohater Riddick charakterystyczny i cyniczny niczym sam Garrett (teksty ma powalające).
... jestem obcy i nic co obce nie jest mi obce ...
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3880
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Jakie gry przeszły wasze najśmielsze oczekiwania?

Post autor: eLPeeS »

Marco pisze:No i oczywiście sam główny bohater Riddick charakterystyczny i cyniczny niczym sam Garrett (teksty ma powalające).
Nie przebija jednak Sama Fishera ze Splinetr Cell. Jego texty, zwlaszcza te z Chaos Teory mnie rozwalaja :lol:
Swoaja dorga gdzies kiedys (za gorami za lasami ;)) czytalem ze tworcy Splinter Cella powolali Sam F do zycia wzorujac sie na Garrecie.
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
Marco
Bełkotliwiec
Posty: 19
Rejestracja: 24 sierpnia 2005, 17:07
Lokalizacja: ze ślunska

Re: Jakie gry przeszły wasze najśmielsze oczekiwania?

Post autor: Marco »

eLPeeS pisze:Nie przebija jednak Sama Fishera ze Splinetr Cell. Jego texty, zwlaszcza te z Chaos Teory mnie rozwalaja
Co prawda nie grałem w Chaos Theory ale w poprzednich częściach jakoś tego nie zauważyłem - ot czasami wyrwało mu się coś ironicznego. Riddick sypie kontry każdemu z kim rozmawia. Poza tym Fisher to zupełnie inny typ bohatera - cały czas jest prowadzony i wykonuje rozkazy. Natomiast Garrett i Riddick - oni myślą tylko o sobie, reszta ich nie interesuje.
... jestem obcy i nic co obce nie jest mi obce ...
Awatar użytkownika
BarTeS
Kurszok
Posty: 515
Rejestracja: 30 sierpnia 2004, 19:38

Re: Jakie gry przeszły wasze najśmielsze oczekiwania?

Post autor: BarTeS »

Dziarsky - żałuj, że nie grasz dalej w Riddicka, wspaniała gierka, jeden z najlepszych fps'ów ostatnich lat, ma tylko jedną wadę (za krótka).
Ale ten klimat, ta grafa. Zreszta to nie tylko bezmyślny shooter, łaczy w sobie elementy skradanki, bijatyki(na pięsci, kastety, pałki - wyśmienite).
Wymiata po prostu :-) :ok
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3880
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Jakie gry przeszły wasze najśmielsze oczekiwania?

Post autor: eLPeeS »

Marco pisze: Co prawda nie grałem w Chaos Theory ale w poprzednich częściach jakoś tego nie zauważyłem - ot czasami wyrwało mu się coś ironicznego.
Zgadzam sie ze zarowno w jedynce SC jak i w Pandora Tomorrow wypowiedzi z "jajem" za wiele nie ma. Dlatgo jako glowny przyklad podalem Chaos Teory. W samym demie CT jest wiecej dobrych tektsow niz w calym SCPT. Polecam zwlaszcza rozmowy z pochwyconymi straznikami :twisted:
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2565
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: Jakie gry przeszły wasze najśmielsze oczekiwania?

Post autor: Leming »

Ja się zawiodłem na Max Paine 2 bo przeszłem w niecałe 10 godzin ciągłego grania. Jak to dobrze, że miałem wersję "edukacyjną" bo szkoda by było stracit tyle pieniążków w tak krótkim czasie :D.
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Jakie gry przeszły wasze najśmielsze oczekiwania?

Post autor: Bandit »

Hehe no, ale zobacz, że tak Cię wciągnęło ze grałeś ciągle przez 10 godzin. Ja miałem tak samo i uważam, że gra jest dobra i się nie zawiodłem, chociaż faktycznie mogłaby być dłuższa. Krótka nie znaczy zła. :wink:
:chase: :shoot: :guard:
ODPOWIEDZ