Wieeelka prośba

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Czy chcesz styl SubBlack na forum?

Tak
15
60%
Nie
10
40%
 
Liczba głosów: 25

Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Wieeelka prośba

Post autor: Bandit »

Właściwe to my głosujemy za tym czy mamy zajmować czas Piotrowi jakimiś swoimi zachciankami. Według mnie ten styl nie jest tego wart i czy tak naprawdę forum w tym stylu dobrze wygląda? :? Chronicles do końca! :ok
inconnu pisze:No i byłoby miło, gdyby ktoś zauważył prośbę Katharsis i pokazał osobom, które nie miały okazji rzeczonego skinu widzieć (w tym mnie), czy warto coś takiego tutaj dorabiać.
Mój post jest chyba odpowiedzią na to. :roll:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
inconnu
Paser
Posty: 183
Rejestracja: 16 czerwca 2003, 22:13
Lokalizacja: R'lyeh
Kontakt:

Re: Wieeelka prośba

Post autor: inconnu »

Aye. To jednak ja jestem ślepy ;] .
'Oficjalnie ostrzeżony przed banem' ;]
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: Wieeelka prośba

Post autor: PiotrS »

Dla ułatwienia podjęcia decyzji macie go zainstalowanego, można zmienić w profilu, działa tylko główna strona, nie można go używać, po prostu trzeba teraz wprowadzić 9 modyfikacji.
No, macie racje z tym czasem, w tej chwili musze zająć się wprowadzeniem nowej wersji forum, pojawiła się 117 a my mamy 115.
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
Katharsis13
Poganin
Posty: 706
Rejestracja: 09 listopada 2003, 15:03
Lokalizacja: Toruń

Re: Wieeelka prośba

Post autor: Katharsis13 »

inconnu pisze:...No i byłoby miło, gdyby ktoś zauważył prośbę Katharsis i pokazał osobom, które nie miały okazji rzeczonego skinu widzieć (w tym mnie), czy warto coś takiego tutaj dorabiać.
Wlasnie. Dzieki za poparcie :ok .
Bandit, dzieki (ponownie) za odpowiedz... :-D
Ustawilam sobie Chronicles...chyba najbardziej mi sie podoba, chociaz teraz ciezko mi sie przyzwyczaic...Fisubsilver jest chyba najbardziej przejrzysty. Subblack i owszem, jest ciekawy, ale...na dluzsza mete moje oczy by tego nie zniosly.
Zaglosowalam na "tak"...Uwzam, ze kazdy ma prawo wybrac to, co lubi, ale tylko pod warunkiem, ze Piotr mialby czas sie tym zajac
Sowy nie są tym czym się wydają...
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: Wieeelka prośba

Post autor: PiotrS »

Do tego czasu zdążyłem uaktualnić wersje forum, mamy 1,17 i zmieniłem zasadę funkcjonowania tabeli - informacje.
Reszta? Podobno złodzieje sa cierpliwi... :wink:
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Wieeelka prośba

Post autor: eLPeeS »

Jak dla mnie jest on troche za malo czytelny - albo moje oczy odwykly od ciemnosci ;) Glos swoj oddalem jednak na "tak" coby kazdy mial mozliwosc wyboru czegos dla siebie.
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
ODPOWIEDZ