Deus Ex PL już jest :)

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
Ozi
Młotodzierżca
Posty: 854
Rejestracja: 25 października 2003, 21:30
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Deus Ex PL już jest :)

Post autor: Ozi »

taffer pisze: Do autora: STUKNIJ SIĘ W ŁEB PORÓWNUJĄC IW DO UNREALA 2 :evil: :evil: :evil:
Do autora czego? Tego tematu? Którejś z odpowiedzi? Zapewne chodzi ci o autora recenzji na PCLabie... następnym razem sprecyzuj do kogo kierujesz swoje opinie. Zresztą, jeżeli chcesz mu coś przekazać, to chyba lepiej w komentarzach do jego artukułu a nie na forum nie mającym nic wspólnego ze stroną, na której został on opublikowany :|
maeglin
Strażnik Glifów
Posty: 743
Rejestracja: 22 stycznia 2006, 15:13

Re: Deus Ex PL już jest :)

Post autor: maeglin »

Cóż, można się oszukiwać, kombinować na wszelkie sposoby, aby drugi Deus Ex chociaż trochę wytrzymywał porównanie z jedynką.

Ja tam wolę z miejsca przejść do brutalnej rzeczywistości i rzec, że ani T:DS, ani DE:IW nie przysłużył się silnik z Unreala 2. Może to zabrzmi i śmiesznie, ale ja tam wolałbym DE:IW ujrzeć na silniku pierwszego Unreala, gdyż nieliczne kontynuacje dorównujące pierwszym częściom często powstawały na tym samym silniku (Baldur's Gate, Thief czy Fallout).

Na koniec info dla zainteresowanych - w jubileuszowym Clicku! jednym z pełniaczy będzie niedoceniony i zapomniany Anachronox. Pisze o tym dlatego, iż to też było dzieło ION Stormu. Inna sprawa, że ta gra już kiedyś w Clicku! była...
Awatar użytkownika
taffer
Młotodzierżca
Posty: 876
Rejestracja: 09 kwietnia 2007, 13:43

Re: Deus Ex PL już jest :)

Post autor: taffer »

To nie jest wrażenie, tak jak powiedziałem... Deus jest grą za wspaniałą, a czekając na sequel każdy miał go za bardzo w pamięci... (ja także i wtedy nie spodobał mi się) A są rzeczy którymi IW niszczy pierwszego Deusa... np możliwością wyborów, (questów a nie wyboru ominięcia strażnika), cholernie brakowało mi w piewszym Deusie jakichkolwiek własnych decyzji... a aż się prosiło, by np w Hong-Kongu móc opowiedzieć się za wybraną stroną Triady, a nie tą co autorzy nam przeznaczyli... no ale w sumie to tylko to... :roll:
pejo
Paser
Posty: 224
Rejestracja: 16 czerwca 2006, 13:17

Re: Deus Ex PL już jest :)

Post autor: pejo »

maeglin pisze:a koniec info dla zainteresowanych - w jubileuszowym Clicku! jednym z pełniaczy będzie niedoceniony i zapomniany Anachronox.
DZisiaj kupuję, bo już się pojawił. Słyszałem dobre opinie o A (oryginalność) ale gdy odpaliłem demko...cóż trochę dziwna. Się zobaczy - 6,90 żadne pieniądze.
taffer pisze:Deus jest grą za wspaniałą
Jest ideałem.
Awatar użytkownika
taffer
Młotodzierżca
Posty: 876
Rejestracja: 09 kwietnia 2007, 13:43

Re: Deus Ex PL już jest :)

Post autor: taffer »

Ideał - to i tak nie oddaje tego jaki jest Deus :-D
pejo
Paser
Posty: 224
Rejestracja: 16 czerwca 2006, 13:17

Re: Deus Ex PL już jest :)

Post autor: pejo »

A grał ktoś w mody/fm do deusa? Na miarę thiefowych? Co warto ściągnąć i skąd?
Awatar użytkownika
taffer
Młotodzierżca
Posty: 876
Rejestracja: 09 kwietnia 2007, 13:43

Re: Deus Ex PL już jest :)

Post autor: taffer »

Zodiac i Red Sun - polecam gorąco, szczególnie ten drugi - długi, ciekawy i ma świetne lokacje.
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2565
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: Deus Ex PL już jest :)

Post autor: Leming »

Ale skąd je pobrać? Na deusowej stronie w dziale "mody" są tylko recenzje i opisy konkretnych modów, ale żadnego linka czy innej wskazówki. :evil:
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
Kerte
Paser
Posty: 193
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:16

Re: Deus Ex PL już jest :)

Post autor: Kerte »

Ja w IW grałem 2 lata po pierwszym Deusie, jakoś nie mogłem się przemóc grać dalej gdy przeszedłem pierwsze miasto. Potem jeszcze instalowałem gierke z 5 razy i zawsze kończyłem na tym samym etapie. Brakowało mi wspaniałej muzyki, punktów doświadczenia, a największym przegięciem był biomod na hakerstwo, czeba było rezygnować z niewidzialności. Dla mnie istna porażka, żeby chociaż była jakaś grywalność. Nic. Lepiej sobie odpuścić IW chyba że lubi się szczelanki.
"Omnis Homo Mendax"
Awatar użytkownika
taffer
Młotodzierżca
Posty: 876
Rejestracja: 09 kwietnia 2007, 13:43

Re: Deus Ex PL już jest :)

Post autor: taffer »

Muzyka jest bardzo klimatyczna, a brak punktów doświadczenia - to jest największy grzech - gdyby były punkty doświadczenia to byłaby już gra (prawie) taka jak Deus...

no ale prawie robi dużą różnicę
;)

Zodiac
http://www.edgefiles.com/files/17208.html

Redsun 2020
http://www.edgefiles.com/files/14842.html
Ackbar
Bełkotliwiec
Posty: 39
Rejestracja: 14 kwietnia 2003, 11:13
Lokalizacja: W-wa

Re: Deus Ex PL już jest :)

Post autor: Ackbar »

No i już oficjalnie jest:)) . Spolszczenie kinowe

http://www.kolekcjaklasyki.pl/
pejo
Paser
Posty: 224
Rejestracja: 16 czerwca 2006, 13:17

Re: Deus Ex PL już jest :)

Post autor: pejo »

Spokojnie, jeszcze miesiąc :) Jeszcze niedawno za IW eng dałem 50 zł :twisted: Trzeba kupić!
Awatar użytkownika
Kerte
Paser
Posty: 193
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:16

Re: Deus Ex PL już jest :)

Post autor: Kerte »

Nie lubie takich sytuacji gdy posiadam wszystkie gierki, a tu się pojawia antologia. Ale i tak kupie dla Deusa 1, mam nadzieje że nadal będzie multi.
"Omnis Homo Mendax"
Awatar użytkownika
Bukary
Homo Rhetoricus
Posty: 5569
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 18:15
Lokalizacja: Gildia Topielników (przy tawernie Pod Rozszalałym Wichrem)

Re: Deus Ex PL już jest :)

Post autor: Bukary »

Kerte pisze:Nie lubie takich sytuacji gdy posiadam wszystkie gierki, a tu się pojawia antologia. Ale i tak kupie dla Deusa 1, mam nadzieje że nadal będzie multi.
Jak to "nadal"?
Thief Antologia PL: od 20 X 2006 w sklepach!
Zagraj w FM Old Comrades, Old Debts i zobacz moje zrzuty.
maeglin
Strażnik Glifów
Posty: 743
Rejestracja: 22 stycznia 2006, 15:13

Re: Deus Ex PL już jest :)

Post autor: maeglin »

Bukary pisze:
Kerte pisze:Nie lubie takich sytuacji gdy posiadam wszystkie gierki, a tu się pojawia antologia. Ale i tak kupie dla Deusa 1, mam nadzieje że nadal będzie multi.
Jak to "nadal"?
Idzie zapewne o to, czy ten Deus Ex z Antologii będzie w edycji Game of the year edition (czyli m.in. z dodanym multiplayerem, bo wcześniejsza wersja go nie miała). Myślę, że na pewno będzie w tej edycji właśnie (w takiej samej Deus Ex był w CDA).
Awatar użytkownika
Kurak
Mechanista
Posty: 359
Rejestracja: 10 marca 2007, 22:14
Lokalizacja: z Przyszłości
Kontakt:

Re: Deus Ex PL już jest :)

Post autor: Kurak »

będzie w wersji z multiplejerem :)
gry.onet.pl pisze:Deus Ex Antologia czyli długo oczekiwana, kompletna edycja serii Deus Ex zawierająca Deus Ex w wersji Game of The Year, Deus Ex: Invisible War oraz Project Snowblind.
Wymyśliłem sobie na to sposób: będę udawał głuchoniemego.
J. D. Salinger, "Buszujący w zbożu"
Awatar użytkownika
ShadowG
Paser
Posty: 214
Rejestracja: 16 kwietnia 2006, 21:13

Re: Deus Ex PL już jest :)

Post autor: ShadowG »

Postanowiłem przejść Deusa bez używania broni i mam teraz takie pytanie. Czy "hasło" do Ghuntera znajduje się w Katedrze Templariuszy? Na razie trochę mnie od tego etapu dzieli, ale chciałbym mieć tą informację w zapasie, żeby przy spotkaniu z Hermannem twarzą w twarz nie czekała mnie niespodzianka.
Obrazek
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2565
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: Deus Ex PL już jest :)

Post autor: Leming »

ShadowG pisze:Czy "hasło" do Ghuntera znajduje się w Katedrze Templariuszy?
"Hasło" podaje Ci doktor (ten z głównej bazy, ale nie pamiętam jego nazwiska) podczas spotkania z nim gdzieś w okolicach "rynku" między zabudowaniami. UWAGA! Warunek konieczny pojawienia się doktorka to taki, żeby w jednej ze wcześniejszych misji (w bazie głównej) podczas rozmowy z nim wybrać odpowiednią opcję dialogową (nie pamiętam dokładnie, bo nie grałem kilka lat, ale tam chyba były 2 do wyboru: coś jak "zostań w bazie, bo chcę mieć tu swojego człowieka" oraz "uciekaj stąd jak najdalej").
ShadowG pisze:[...]żeby przy spotkaniu z Hermannem twarzą w twarz nie czekała mnie niespodzianka.
Nawet bez hasła to Ty mu możesz zrobić niespodziankę. Wystarczy, że mu ... uciekniesz. W takim wypadku zdaje się, że pojawi się jeszcze w jednej z późniejszych misji.

EDIT: Ja też przeszedłem Deus Ex'a bez ani jednego zabójstwa (poza Anną Navarre, bo jej się nie da ogłuszyć [bo upada i wybucha] a jej pozbycie się jest wymogiem w jednej z misji). Szkoda tylko, że gra ogłuszonych liczy jako zabitych (widać to po opcjach dialogowych np. przy pierwszej misji, gdzie po wyłącznym ogłuszeniu tylko kilku osób Paul mówi, że "zostawiłeś po sobie niezły cmentarz" <czy jakoś tak, bo dawno nie grałem>).
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
taffer
Młotodzierżca
Posty: 876
Rejestracja: 09 kwietnia 2007, 13:43

Re: Deus Ex PL już jest :)

Post autor: taffer »

A co jakbyś nikogo nie zabił to Paul mówi co innego? :-D
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2565
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: Deus Ex PL już jest :)

Post autor: Leming »

taffer pisze:A co jakbyś nikogo nie zabił to Paul mówi co innego?
"Nikogo" to może za wiele powiedziane. Zdaje się, że jest rozgraniczenie gdzieś poniżej 4-5 osób zabitych/ogłuszonych, to wtedy Paul mówi coś innego. Gratuluje Ci dobrze wykonanej służby.
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
taffer
Młotodzierżca
Posty: 876
Rejestracja: 09 kwietnia 2007, 13:43

Re: Deus Ex PL już jest :)

Post autor: taffer »

Ja sobie chyba niedługo Deusa przejdę po raz piąty - co ciekawe ta gra za każdym razem jak grałem niesamowicie podobała mi się... właściwie to było tak 8-)

1raz - oszołomienie - CO TO QRFA JEST????!!!! :shock: (pozytywnie oczywiście)
2raz - dopiero wtedy poczułem tą grę - lokacje, klimat, itd
3raz - troszkę mi się nudziło, a mój ukochany Hong Kong chciałem przejść jak najszybciej, pomyślałem: koniec - więcej już się nie bawię z jedynką, przeżyłem co miałem przeżyć i nara...
4raz - moje najwspanialsza rozgrywka z Deusem - po prostu tak mnie jakoś na nowo poraził, że aż nie mogłem uwierzyć :)) potrafiłem pół godziny stać na molo na LI, słuchać mew, i patrzeć się na Manhattan nocą :)) rozkoszowałem się niezmiernie każdym skrawkiem lokacji, robiłems screeny i porównywałem je z prawdziwymi zdjęciami (Liberty Island, Hell's Kitchen, Battery Park)

Mam nadzieję, że teraz znów będzie ciekawie :-D
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2565
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: Deus Ex PL już jest :)

Post autor: Leming »

taffer pisze:[...]potrafiłem pół godziny stać na molo na LI, słuchać mew, i patrzeć się na Manhattan nocą
I co? Wieże WTC stały jeszcze? :-D
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
taffer
Młotodzierżca
Posty: 876
Rejestracja: 09 kwietnia 2007, 13:43

Re: Deus Ex PL już jest :)

Post autor: taffer »

Nie - przecież wiadomo, że Spector i Smith to jasnowidzowie - poczekajcie do 2052r. ktoś w końcu wysadzi Statule głowę, będzie jakiś wirus i kosmicznie drogie lekarstwo, w Kaliforni będzie wielkie trzęsienie ziemi, a w Paryżu zamieszki i stan wojenny ;) a Bill Gates stanie się dyktatotem i osiedli się w Area 51

To jest piękne w DE - ten świat jest nieprawdopodobnie realistyczny - nie ma tam nic, co by mogło się nie zdarzyć, począwszy od nanotechnologii skończywszy na takim Bob Page'u ;)
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3880
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Deus Ex PL już jest :)

Post autor: eLPeeS »

taffer pisze:w Kaliforni będzie wielkie trzęsienie ziemi, a w Paryżu zamieszki
Było ;) a dyktatorem nie będzie Gates tylko Slim bo to on jest teraz najbogatszy :-)
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
ShadowG
Paser
Posty: 214
Rejestracja: 16 kwietnia 2006, 21:13

Re: Deus Ex PL już jest :)

Post autor: ShadowG »

Leming: "Hasło" podaje Ci doktor (ten z głównej bazy, ale nie pamiętam jego nazwiska) podczas spotkania z nim gdzieś w okolicach "rynku" między zabudowaniami."

Tylko nie mów mi, że chodzi o rynek w Hong Kongu...
Obrazek
ODPOWIEDZ