Prison Break

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Co sądzisz o serialu?

1. Jest najlepszy ze wszystkich, jakie dotąd widziałem/-am!
17
35%
2. Jest średni, są lepsze...
12
25%
3. Jest do bani :P
7
15%
4. Nie widziałem/-am - nie dotyczy.
12
25%
 
Liczba głosów: 48

Awatar użytkownika
Michal
Poganin
Posty: 729
Rejestracja: 02 listopada 2006, 13:33
Lokalizacja: Tychy

Re: Prison Break

Post autor: Michal »

Rzeczywiście, w 20 odcinku powiało nudą. Pozostaje mieć nadzieję, że kolejne będą lepsze. 3 seria jest pewna?? Bo wolałbym tylko 2. Serial pozostawiłby po sobie dobre wrażenie a tak to będą wymyślać jak w LOSTach.


spamer pisze:Firmowe odzywki Bonda nazywasz głupimi?
Tak 8-)
spamer
Paser
Posty: 252
Rejestracja: 26 października 2005, 18:57

Re: Prison Break

Post autor: spamer »

spamer napisał/a:
Firmowe odzywki Bonda nazywasz głupimi?

Tak Cool

Eeee... to se nigdy fajnej dziewuchy nie znajdziesz. :twisted:
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: Prison Break

Post autor: Przemek557 »

2x21
PaulTego bym się po Kellermanie nie spodziewał :-D
LincCo za głąb. Nic więcej nie mam do powiedzenia
Michael:Będzie miał ciężki wybór. Co zrobić z kasą...

2x22
Nadszedł czas na ostani odcinek i wyjaśnienie głównych wątków fabularnych. Co przewidujecie?

IMHO
► Pokaż Spoiler
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Prison Break

Post autor: grim_reaper »

Eee jak zwykle popieprzyli w tej fabule :P:

Paul - tak dziwnie wygląda jak nie jest takim zimnym draniem, no cóż, nawet Kellerman musiał się kiedyś rozkleić ;P

Linc-Sink-rzeczywiście straszny dekiel z niego :P , żeby się dać obezwładnić Mahone'owi? Nawet jak ten trenował karate Chucka Norrisa to i tak chyba Linc to kawał byka, ale refleks to ma jak leniwiec :P

Ja myślę, że Kellerman pomoże nie tylko Sarze, ale i braciom - obu uniewinnią, a Mahone dostanie po tyłku za nadużywanie władzy i będą go mieli z głowy - tyle tylko, że oni są w Panamie i niekoniecznie mają tv pod ręką itp. :P Żeby tylko dorwali Kima i łysego! lol. Sucre oczywiście nie może być uniewinniony bo jest zbiegłym z więzienia złodziejem, no chyba, że te 5 patoli wyda na dobrego adwokata, to sobie może wrócą z Maricruz do juesej :P

Przemek557 pisze:Bracia odpłyną gdzieś(może do Europy) Very Happy
taa, haha chyba do Holandii xD

Chyba będą musieli zrobić przedłużony odcinek, bo jak oni chcą to wszystko zamknąć w tej serii :P ?
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Pablito
Kurszok
Posty: 509
Rejestracja: 15 lutego 2004, 20:40
Lokalizacja: Z tamtąd

Re: Prison Break

Post autor: Pablito »

Do wiadomości wszystkich zainteresowanych:
Ostatni odcinek drugiej w przyszłym tygodniu,
A trzecia seria dopiero w sierpniu :P

A co za tym idzie po 2x22 można się spodziewać otwartego zakończenia ;)
Awatar użytkownika
.mike
Ożywieniec
Posty: 86
Rejestracja: 18 lipca 2005, 10:35
Lokalizacja: Wrocław

Re: Prison Break

Post autor: .mike »

Ja wybrałem w ankiecie pierwszą opcję. Moim zdaniem serial o wiele lepszy od Zagubionych(Lost). ;)
Awatar użytkownika
Michal
Poganin
Posty: 729
Rejestracja: 02 listopada 2006, 13:33
Lokalizacja: Tychy

Re: Prison Break

Post autor: Michal »

NIE BĘDZIE 3 SEZONU!
Na http://www.prisonbreak.nforce.pl/ tak piszą. Ja się z tego bardzo cieszę. Czyli odcinek 2x22 wszystko nam rozwiąże już do końca. Jeszcze kilkadziesiąt godzin...
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Prison Break

Post autor: grim_reaper »

Tajasne, prima aprilis :P. Ale dali by już spokój rzeczywiście z tą trzecią serią :P: .
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Michal
Poganin
Posty: 729
Rejestracja: 02 listopada 2006, 13:33
Lokalizacja: Tychy

Re: Prison Break

Post autor: Michal »

hyhy :twisted:
Tak na serio to w sierpniu 3 seria. Pozwolę sobie zacytować serwis prison.pl:

"Od dłuższego czasu Fani Prison Break ( Skazany na Śmierć ) zastanawiają się, czy po sezonie numer II, nastąpi jego kontynuacja. Wszystkim tym, którzy jeszcze nie widzą spieszymy z informacją, że nowy sezon opatrzony cyferką III - będzie. Jego oficjalna premiera zapowiedziana została na 29 sierpnia 2007 roku, czyli prawie 5 miesięcy po zakończeniu II sezonu. Sezon ma się pojawić pod zupełnie inna nazwą, która zostanie ogłoszona wkrótce."
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2565
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: Prison Break

Post autor: Leming »

Michal pisze:... Prison Break ( Skazany na Śmierć ) ... Sezon ma się pojawić pod zupełnie inna nazwą...
Może "Life Break", czyli po naszemu "Skazany na życie" ;)
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
Ozi
Młotodzierżca
Posty: 854
Rejestracja: 25 października 2003, 21:30
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Prison Break

Post autor: Ozi »

Swierzo po oglądnięciu 22 odcinka :)
Powiem, że w momencie kiedy poczytałem info na wikipedii na temat hasła SONA, do którego Orka podał wcześniej linka, domyślałem się (bo kto by się tego nie domyślał), że Scofield (właściwie myślałem że obaj braciszkowie) tak czy siak skończy w tym więzieniu i o czym może traktować trzecia seria (a w moim przekonaniu utrzymują mnie ostatnie słowa "łysego milczka generała") - ucieczka z tego zakładu. Nie trudno jest się domyśleć, że siedzi tam ktoś, kogo można "wyciągnąć" z tego więzienia tylko i wyłącznie pomagając mu w ucieczce... ktoś ważny dla "firmy". A do potencjalnej ucieczki zbiera się powoli ekipa. Wiadomo już, że Mahone trafił w to samo miejsce co Scofield. Pewnie i Bellick tam się pojawi w towarzystwie Bagwella. Czy Scofield będzie chciał ponownie brać ze sobą T-Baga? No cóż, wygląda na to, że w tym więzieniu trudniej będzie o "przyjaciół" niż w zakładzie Fox River a pomoc będzie potrzebna. No nic, takie moje domysły :)
Awatar użytkownika
Bukary
Homo Rhetoricus
Posty: 5569
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 18:15
Lokalizacja: Gildia Topielników (przy tawernie Pod Rozszalałym Wichrem)

Re: Prison Break

Post autor: Bukary »

Nie mogłem oglądać ostatniego odcinka w niedzielę. Który to był odcinek (numer)? Może skądś ściągnę?
Thief Antologia PL: od 20 X 2006 w sklepach!
Zagraj w FM Old Comrades, Old Debts i zobacz moje zrzuty.
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3880
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Prison Break

Post autor: eLPeeS »

Zgodnie z tym co podaje Wikipedia to był odcinek 11 pierwszego sezonu. Z racji tego, że to już dość wiekowy odcinek przez torrenty będzie ciężko, ale od czego jest RapidShare ;)

Kod: Zaznacz cały

http://rapidshare.com/files/13567126/prisonbreak.s01e11.part1.rar
http://rapidshare.com/files/13568821/prisonbreak.s01e11.part2.rar
http://rapidshare.com/files/13570807/prisonbreak.s01e11.part3.rar
http://rapidshare.com/files/13572015/prisonbreak.s01e11.part4.rar
PS Jak coś to jeszcze link do torrenta - http://cache.torrentspy.com/download.asp?id=927995 tylko pamiętaj żeby przy ściąganiu zaznaczyć tylko ten jeden konkretny odcinek bo inaczej będzie Ci ściągać wszystkie 13 pierwszych odcinków ;)
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
pejo
Paser
Posty: 224
Rejestracja: 16 czerwca 2006, 13:17

Re: Prison Break

Post autor: pejo »

Wnerwia mnie ten temat. Same niebieskie paski, a czytają ludzie , którzy serial raczej oglądają i znają. :( Po co?
Awatar użytkownika
Bukary
Homo Rhetoricus
Posty: 5569
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 18:15
Lokalizacja: Gildia Topielników (przy tawernie Pod Rozszalałym Wichrem)

Re: Prison Break

Post autor: Bukary »

Dzięki! Ściągam. :)

[ Dodano: Wto Kwi 03, 2007 6:47 pm ]
:( Ej, ten torrent to jest 2 sezon. A z RapisShare mogę ściągnąć tylko RAR1, bo przy drugim mi wrzeszczy, że już limit przekroczony. :(
Thief Antologia PL: od 20 X 2006 w sklepach!
Zagraj w FM Old Comrades, Old Debts i zobacz moje zrzuty.
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: Prison Break

Post autor: Przemek557 »

Jeśłi masz proxy to je włącz wtedy zmieni się twoje IP, ściągnij, potem wyłącz i do tego czasu powinien minąć limit na twoje normalne IP. Ściągaj na zmianę.
pejo pisze:Wnerwia mnie ten temat. Same niebieskie paski, a czytają ludzie , którzy serial raczej oglądają i znają. Sad Po co?
Ech, niektórzy jeszcze nie widzieli może wszystkiego ;)

edit: co do 2x22 zgadzam się z Ozim, że zbierze się tam cała paczka, ale gdzie Michael szedł na końcu odcinka? Z pewnością poza budynek, bo padał tam deszcz.
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3880
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Prison Break

Post autor: eLPeeS »

Bukary pisze:Ej, ten torrent to jest 2 sezon. A z RapisShare mogę ściągnąć tylko RAR1, bo przy drugim mi wrzeszczy, że już limit przekroczony.
Oops...
Dobry torrent - http://cache.torrentspy.com/download.asp?id=708806
Co do RS to jeśli masz neo to wystarczy, że się rozłączysz i połączysz ponownie. Jak masz coś innego niż telekomuna to musisz pokombinować bo niestety wiem tylko tyle na te temat ile napisałem. Ewentualnie zawsze możesz też poczekać ileś tam minut ;)
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
Orka
Paser
Posty: 198
Rejestracja: 23 stycznia 2006, 21:46
Lokalizacja: Władysławów

Re: Prison Break

Post autor: Orka »

Wrażenia po 22. odcinku:
No to druga seria się zakończyła. :)
Przyznam, że obraz panamskiego więzienia jest dość wstrząsający.
Ciekawie zapowiada się wątek współpracy Michaela z Mahonem, bo zapewne do niej dojdzie :)
Pan Niemowa i Wielki Spisek - Genarał? I co to za centrum badawcze? Ciekawią mnie jego słowa na końcu odcinka. O co mu chodzi? Hipoteza Oziego brzmi rozsądnie. :)
Kellerman - Pokój jego duszy ;)
Czekamy na 3. serię. Oby trzymała poziom. 8-)
Awatar użytkownika
Michal
Poganin
Posty: 729
Rejestracja: 02 listopada 2006, 13:33
Lokalizacja: Tychy

Re: Prison Break

Post autor: Michal »

2x22
Kellerman -
► Pokaż Spoiler
Kim -
► Pokaż Spoiler
3 seria za 146 dni :)
Awatar użytkownika
McLusky
Skryba
Posty: 320
Rejestracja: 12 maja 2006, 20:31
Lokalizacja: North Ashfield
Kontakt:

Re: Prison Break

Post autor: McLusky »

Nie, no ludzie, ale jesteście naiwni
► Pokaż Spoiler
► Pokaż Spoiler
Ogólnie podsumowując zakończenie 1 sezonu lepsze niż drugiego, ale i tak 2x22 był jednym z lepszych odcinków. Byle do końca sierpnia! ;)
pejo
Paser
Posty: 224
Rejestracja: 16 czerwca 2006, 13:17

Re: Prison Break

Post autor: pejo »

W sumie serial byłby niezły, żeby nie kiepskie aktorstwo, przewidywalny (deus ex machina)scenariusz i gdyby producenici celowali w publikę starszą niż 15 lat ........................................................
..................................................................................................................................
......................................................................................................................
................................................................................................................
..........................................................................................................................
.......................................................................................................................
................................................................................................
...............................................................................................................................
............................................................................................................................
...............................................................................................................................
.....................................................................................................................
...................................................................................................................................
............................................................ :evil:

.......................................
.....................................................................
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Prison Break

Post autor: marek »

. nad i?


mnie akurat zakończenie ponownie zawiodło - widać po twórcach, ze nie mieli zielonego pojęcia jak zakończyć :/
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Prison Break

Post autor: grim_reaper »

I nie zakończyli, no bo skoro ma być 3 seria to pozostawili wszystkie wątki otwarte :roll: .
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
pejo
Paser
Posty: 224
Rejestracja: 16 czerwca 2006, 13:17

Re: Prison Break

Post autor: pejo »

marek pisze:mnie akurat zakończenie ponownie zawiodło - widać po twórcach, ze nie mieli zielonego pojęcia jak zakończyć :/
Bo nikt nie miał zamiaru kończyć :) O być albo nie być, takich ksero - filmików, decydują księgowi i rachunek ekonomiczny, a nie twórcza wena. A zakończenie - jeśli kiedyś nastąpi - zostanie stworzone na podstawie oczekiwań widzów, ujętych albo w ulicznej łapance albo na oficjalnym forum serialu, a na tym jak wiadomo większość userów to amerykańskie garkotłuki wierzące w jasnowidzów i i inne bzdety. Więc spodziewaj się, że bohaterów na końcu zabierze ufo na alpha centauri a w tle będzie łopotał amerykansky sztandar offcozz. I wszyscy będziemy szlochać aż do następnego gniota. Howgh! ;)
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3880
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Prison Break

Post autor: eLPeeS »

Marudy. Mnie się tam podobał ostatni odcinek. Nie było może jakiś wyjątkowy ale przynajmniej w końcuzabili chińczyka. :twisted: Choć i to do końca nie jest pewne...
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
ODPOWIEDZ