Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Intrak
Paser
Posty: 227
Rejestracja: 10 maja 2005, 16:28

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Intrak »

NO własnie myślalem nad LOGIEM Grimusi :twisted: Ładne jest ale trzeba pomniejszyc sprobuje zrobic (jak niezapomne.. ) i własnie looknijcie czy tak moze byc, czy jednak trzeba było zostawic fakju[FAQ] 8-)
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Bandit »

Gotowe: link :)

Oj, oj coś te yoyo.pl jest niestabilne, bo nie mogę załadować strony tylko mi jakiś błąd wyskakuje... :(

[ Dodano: 30-09-2006, 12:08 ]

Dotarła dziś do mnie odpowiedź w sprawie meczu.
Hi Bandit,

Sorry that its taken awhile to get back to you.

Dates/Times:
I can't say anything for sure because Shug and Rodent are out of town.
But we can aim for the weekend of the 7th of october, 12 GMT on a Saturday or Sunday - just as for the MbR matches - will probably suit our players.

Server:
There is also going to be a new TUT server going up in about a week's time that we are keen to play the matches on. It will be an American server, so it won't provide a major advantage or disadvantage to any player - Australian or European.

Rules:
It would be great to play some 4 v 4 matches. Unfortunatly 5 v 5 will not be possible as we only have 4 active members Shug, Rodent, Louie and myself. We're keen to also play 3 v 3 games, particularily on the smaller maps.

Anyhow I'll be in touch and congrats on getting the guild together.

Gladius
Meczyk z Mockersami zagramy prawdopodobnie za tydzień, 7 (sobota) lub 8 (niedziela) października o godzinie 12. Mecz ma odbyć się na nowym serwerze znajdującym się w Ameryce, więc sugeruję żeby zacząć grać na OeRJocie albo na KAM'sach żeby przyzwyczaić się do wyższego niż zazwyczaj pingu. Możemy wystawić maksymalnie 4 graczy, ponieważ nasi przeciwnicy nie mają w tej chwili więcej aktywnych graczy. Może też zdarzyć się tak, że będziemy grać tylko trzema graczami na mniejszych mapach.

Skoro już wszystko wiemy to musimy określić, w jaki dzień nam będzie wygodniej grać. Swoją drogą Agnar poprosił mnie żebym przerzucił go do drugiej ligi, bo nie ma weny, ale ja wstrzymam się z tym do samego meczu.

Mam jeszcze pytanie, co do ewentualnego meczu z MbR. Czy bylibyście w stanie zagrać dwa mecze dziennie? To w sumie jakieś 10 godzin gry... Jeśli nie to czy możemy umówić się na grę z nimi w piątek lub w sobotę, jeśli z Mockersami zagramy w niedzielę lub na odwrót?
Ostatnio zmieniony 05 listopada 2006, 02:38 przez Bandit, łącznie zmieniany 2 razy.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: grim_reaper »

Bandit pisze:eczyk z Mockersami zagramy prawdopodobnie za tydzień, 7 (sobota) lub 8 (niedziela) października o godzinie 12
O godzinie 12 ale GMT Bandit, czyli jak mi się zdaje, będzie to dla nas 13 :/ Ja wolałabym wcześniej od rana, powiedzmy od 10, czyli GMT 9. A i nie pasuje mi grać w niedzielę, bo pracuję :( . Sobota na razie nie widzę problemu.
Bandit pisze:Agnar poprosił mnie żebym przerzucił go do drugiej ligi, bo nie ma weny
Oj Aggy, i co? Bandit będzie Cie tak przerzucał w zależności od Twego humoru :roll: ?
Bandit pisze:Czy bylibyście w stanie zagrać dwa mecze dziennie?
Ja nie. Opada. Zresztą oni i tak nie będą gotowi na za tydzień.
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Bandit »

grim_reaper pisze:O godzinie 12 ale GMT Bandit, czyli jak mi się zdaje, będzie to dla nas 13 :/ Ja wolałabym wcześniej od rana, powiedzmy od 10, czyli GMT 9. A i nie pasuje mi grać w niedzielę, bo pracuję. :( Sobota na razie nie widzę problemu.
Masz rację dla nas jest to godzina 13:00. Chyba jeszcze się nie obudziłem... ;-) Niech jeszcze wypowiedzą się pozostali czy 10 rano to przypadkiem nie jest za wcześnie?
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Agnar »

To nie kwestia humoru tylko czasu grimmy... o czym bandit nie powiedzial...

Nie zapominajcie ze w tym roku mam mature...
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Bandit »

Akurat... Zdążyliśmy poznać twój charakter wystarczająco dobrze, więc nie rób z nas idiotów! Sam już napisałeś na forum, że niby nie masz czasu przy okazji robiąc OT tylko po to żeby się publicznie usprawiedliwić a równie dobrze mogłeś napisać to tylko do mnie. Po co mam po Tobie powtarzać? Do matury masz jeszcze sporo czasu i na pewno przez ten tydzień nie zrobisz nic żeby się do niej przygotować, więc przestań pieprzyć, że nie masz czasu. Poza tym gramy w weekend, bo normalne to każdy ma jakieś obowiązki nie tylko Ty!
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Azaqi »

Stworzyłem coś takiego, apropo naszego klanu :)
Zdecydujcie czy się wam podoba, może macie lepsze propozycje. Ktoś kto zna dobrze angielski mógłby to przetłumaczyc.


Obrazek

Cisi jak duchy




Obrazek

Mistrzowie ukrycia...




Obrazek

.... i kamuflażu




Obrazek

Zawsze wiemy gdzie jesteś




Obrazek

Mamy Cię na celowniku





Obrazek

Zostaniesz definitywnie pokonany







Czy już wiesz kim jesteśmy?


Obrazek


^TOMCATS^
Obrazek
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: marek »

ciekawy materiał promocyjny klanu. ja może dodam cos od siebie:
Obrazek

to tak na rozprężenie ;)
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Agnar »

Hehe dobre azaqi ;)

Bandit... czy ty myslisz ze mam tylko mature na glowie co ? ;/ tez mam inne sprawy a matura to jedna z tych spraw... i wcale dobrze mnie nie znasz... tylko tak ci sie zdaje ;/

Tak sie poprostu sklada ze w Weekendy mam mase spraw do zrobienia... :/ i poprostu nie mam czasu na tut... pewnie bym go znalazl... ale tez odechcialo mi sie w to grac :/ ( i czas prawdopodobnie znalazlbym po 23 :/)
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Bandit »

Musimy przynajmniej godzinkę dziennie poświecić na trening na własnym serwerze na hasło - serwer mogę stawiać ja lub Aldaris. Trening polegałby głównie na poznawaniu map, nazewnictwa miejsc i przedmiotów oraz ustalaniu strategii na przyszłe mecze. Zachęcam wszystkich do uczestnictwa tak żeby nikogo nic nie ominęło. To, co ustalimy na serwerze będę potem starał się opisywać na forum, ale przede wszystkim praktyka jest najważniejsza! Myślę, że na rozgrzewkę możemy przećwiczyć Asylum, ponieważ nazewnictwo na tej mapie jest już praktycznie gotowe i mam zarys taktyki mogącej doprowadzić nas do szybkiego zwycięstwa.

Spotykamy się dzisiaj o 19 na moim serwerze. Więcej szczegółów otrzymacie przez prywatną wiadomość.
Off Topic
Agnar, daruj sobie to tłumaczenie, bo zaczynasz działać mi na nerwy. Nie chcesz grać to twoja sprawa i przestań tym zawracać nam głowę. Nie jesteś tutaj najważniejszy.[/EndOfTopic]
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Agnar »

Jedyny nerwus tutaj to ty Bandit... prawda jest taka ze ty masz swoje hustawki nastroju a mnie dalej tepicie za moja "przeszlosc" ktora juz wogle nie ma znaczenia na czas terazniejszy :/ jezys... wiec co mam zrobic ?? rzucic wszystko w CHO***E i przyjsc grac w TUT bo on jest najwazniejszy ?? ocknijcie sie... to TYLKO GRA ! a bandit traktuje to jakby to byl dla niego caly swiat... :/

Naprawde mam zawalony czas... ale postaram sie znalesc go jesli sie tylko uda...

P.S. Wcale nie uwazam sie za najwazniejszego... ale wiem ze pelnie dosc wazna funkcje "kapitana" dlatego zdaje sobie poprostu sprawe z mojej roli... nic wiecej... i bandit... uspokuj sie w koncu... :/
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Bandit »

Gladius pisze:Hi Bandit,

We're going to have to re-schedule our games to a later date unfortunately, but I can comment on everything else.

Time: 9 AM GMT looks pretty good for us too.

Server: The 'new' server should be stable - its crackaz . I can PM you a password closer to the date, no big deal.

Players: Monolith is a possibility, I will be asking him if he can play. However he tends to be tied up with work and family matters.

Format: I've got to say I prefer the ToD system, but I'm willing to try some alternatives. First to 3 rounds sounds fine.

Hopefully we can set something up, I'll get back to you with some new dates.

Cheers,

Glad
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: grim_reaper »

Szkoda, bo już się nastawiałam na ten meczyk bardzo :roll: . I teraz znowu dochodzi kwestia, czy będzie czas zagrać w kolejne soboty.Teoretycznie tak, ale jak coś komuś wypadnie, to lipa :(. Szkoda, że nie podał jakiejś bardziej konkretnej daty już teraz.
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
aldaris
Miastolud
Posty: 79
Rejestracja: 09 kwietnia 2006, 21:17

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: aldaris »

Jeśli chodzi o mnie to prawie wszystkie soboty odpadają. No chyba, że po 17 to już co innego, ale raczej nie zagrają z nami w nocy.
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Bandit »

Do naszej gildii wstąpiło dwóch graczy. Aktualna lista prezentuje się w następujący sposób:
The Premier League:
- Agnar
- Aldaris
- Azaqi
- Bandit
- Black Fox
- Flack
- Grimmy
- PaV

The Second Division:
- Cherub (bOing)
- Intrak
- Kerte
- Przemek 557
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: grim_reaper »

Bandit pisze:The Second Division:
- Cherub (bOing)
- Intrak
- Kerte
- Przemek 557
To Ty Miko w ogóle jeszcze grasz? Czy zastępujesz Agnara xD? hehe

Boing? Przeciez dobrze gra :) Mógłby być w premier league jakby chciał :).
No i witam BTW :).
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Bandit »

Zapoznaj się z regulaminem Grimmy. Osoby bez TS nie mogą być w pierwszej lidze.
Zastanawiam się nad stworzeniem 3 ligi, do której trafialiby gracze nieaktywni albo tacy, których widuj się bardzo rzadko.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Black_Fox »

Ja w Premier League??? ;) Ale chodzi o moje umiejętności...czy o to, że mam TS. :/

Cheers.

BTW, super reklama Azaqi.
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Bandit »

Alex, powiada że Uomo is back i możemy rozegrać z nimi mecz. Zakładam, że miałoby się to odbyć w ten weekend najprawdopodobniej w sobotę, więc już teraz zarezerwujcie sobie wolny czas o ile to możliwe. Napiszcie czy będziecie chcieli grać?
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
aldaris
Miastolud
Posty: 79
Rejestracja: 09 kwietnia 2006, 21:17

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: aldaris »

Jeżeli będzie to po 17:00 to nie ma problemu.
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: grim_reaper »

Ja nie wiem, może po prostu zagrajcie tymi kto będzie, najwyżej dołącze :/.
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Bandit »

Purist Match

Hi Bandit,

I'm sorry if I come across a bit hostile in the threads, but I really respect your views on how exploits can ruin games.
So I was wondering if the Tomcats would like to play the Mockers in some matches using the final purist match-rules?

We can play with the ToD match format or the other format you suggested previously.

Earliest we can play is the weekend of the 11st of November due to university exams.

And I think we should make all spectators welcome and get the games recorded so we can show other players how maps like th-Skeltston play without chest-exploits and such.

Also I would suggest the CTG server if possible, I'll be able to organise password, server settings and everything with Grank.

Thanks for your time,

Gladius
Czy oni, aby przypadkiem nie chcą nas wykorzystać do pokazania, że umieją grać bez oszustw? Dobrze byłoby ich pokonać... Podejmujemy wyzwanie?
Co do formatu to będę musiał zebrać wszystko razem i napisać o tym temat na BCF.

Już za tydzień mamy grać mecz z gildią MbR - nie zapomnijcie o tym. ;)

Musimy koniecznie dorzucić do tych ich zasad parę swoich, bo nie uwzględnili "kilka"...
Trzeba określić, co i czym można zastawiać. Według mnie przedmioty, które mogą ukraść złodzieje powinno być można zastawiać, ale tylko takimi rzeczami jak: miny, kolce, napoje, wytrych, flary, narzędzia (przedmioty, które można schować do kieszeni a nie trzeba ich odrzucać, bo na tym traci się najwięcej czasu) oraz dodatkowo skrzynię oraz gwizdki. Na pewno nie można zastawiać ciałami przedmiotów, które mają ukraść złodzieje, ale można już np. miny i kolce. Przedmiotami, którymi nie można zastawiać można byłoby budować z nich mur np. ze skrzynek. Problem w tym, że są takie miejsca gdzie taki mur stanowiłbym bardzo duża przeszkodę i zawsze najpierw trzeba byłoby odrzucić skrzynie a przede wszystkim chodzi mi o to żeby nie było trzeba tego robić, więc można założyć, że mur musi znajdować się w określonej odległości od obiektu. Tutaj powstaje kolejny dylemat, bo jak zmusić graczy do ustawiania takich fortyfikacji w określonej odległości? Wychodzi na to, że zasady, które tworzymy można stosować tylko w turniejach i meczach gildii a chciałoby się żeby na publicznych serwerach gracze także grali czysto.

Jeszcze jedna ważna sprawa! Jeśli chcecie żeby inni gracze nie łamali zasad i Indus nie miał dowodów potwierdzających jego oskarżenia to sami zacznijcie przestrzegać zasad! Wczoraj grając złodziejem przeciwko wam na Skelstonie zauważyłem, że mapa pojawiła się dokładnie w tym samym miejscu, co na filmie nagranym podczas ToD'a. Oczywiście, gdy wszedłem do budynku, w którym siedzieliście wszyscy razem i podszedłem do skrzynki okazało się, że była zamknięta a mimo to była mocno zastawiona! Czyli musieliście podejrzeć a tym samym złamaliście zasady! Słabi z was strażnicy, bo w waszej obecności musiałem użyć wytrychów, ponieważ nie miałem klucza do skrzyni a to trochę musiało potrwać. Mimo to zdołałem otworzyć skrzynię, wyciągnąłem mapę i wyszedłem na zewnątrz, ale została mi już chyba jedna kropelka życia. Największy błąd, jaki popełniliście to taki, że gdy otworzyła się skrzynia to nie próbowaliście jej zamknąć. No i ja nie wszedłem na skrzynie tak jak Flacek tylko stanąłem obok a tam nikt nie pilnował.
No i ja nie wyszedłem na skrzynię tak jak Flacek tylko stanąłem obok a tam nikt nie pilnował - wyszliście na idiotów. :))
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: grim_reaper »

Jak dla mnie to możemy z nimi zagrać, tylko nie powinniśmy tego brać za próbę obicia nas na czystych zasadach, bo tak to możemy się przejechać z niesmakiem na tej grze. Nawet jeśli oni faktycznie chcą to uzyskać. Ja już sama nie wiem, mnie się w ogóle stacking nie podoba, ale chyba dojdziemy razem do konsensusu w tej sprawie, mam nadzieję. Twoja propozycja Bandit nie jest zła, ale jeśli to napiszesz, to mogą Cie posądzić o naginanie reguł, i będą Ci wytykać, że wcześniej chciałeś, żeby stackowania całkowicie nie było, mogą Ci to insynuować.

Ja już ostatnio wcale nie czerpię przyjemności z gry w TUT, choć od ToD raz czy dwa razy grałam. Tylko wczoraj jeden mecz na DE byl fajny ( pomijając to, że zabiłam 4 zlodziei xD), bo oni DM robili, a mimo to przegrali, to mnie cieszyło! :P:

Najpierw skupmy się na MbR, później dogadamy się z mockerami... :)
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Bandit »

grim_reaper pisze:Najpierw skupmy się na MbR, później dogadamy się z mockerami...
No właśnie "skupmy się", bo gramy mecz jutro lub pojutrze! Na razie wiem, że będzie grał aldaris a inni?
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: grim_reaper »

Ja też mogę, mam spokój nach Hause, to i TSa bez przeszkadzajek mogę używać :).
Czyli po 16 gramy, tak? A na jakim serwerze? Oczywiście nie gramy na mapach z exploitami?
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
ODPOWIEDZ