Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Agnar »

Ja tez dopiero ucze sie gry jako dowodcy... wiec beda niektore moje kwestie pomylka... ale mimo to chce zebyscie sie sluchali bo jak zle zrobie blad to wyciagne wnioski i nie bede go juz popelnial... i z czasem bede dobrym liderem ;) tylko musie mi go troche dac...

Mam juz pewne doswiadczenie w dowodzeniu... bo jakbym go wogle nie mial to bym wogle kapitanem nie byl... ale jeszcze w TUT nie dowodzilem... musze sie troche przestawic... a bedzie dobrze ;)
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: grim_reaper »

A ja mam takie pytanie z innej beczki, może troszkę głupie, ale wolę się upewnić.

Czy my przyjmujemy do klanu/ będziemy przyjmować w przyszłości - graczy, którzy nie są z Polski, czy nawet nie mówią po polsku? Po prostu zostałam o to zapytana podczas gry, już nie pamiętam przez kogo i nie wiedziałam, co odpowiedzieć, bo nie znam Waszego zdania.
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Bandit »

Reguły są jasne. Żeby być w pierwszej lidze trzeba "płynnie mówić w języku polskim", więc odpowiedź brzmi tak, ale tylko w przypadku, gdy osoba zgłaszająca się do klanu będzie umiała mówić w naszym języku. Ewentualnie możemy przyjąć kogoś takiego do drugiej ligi i nauczyć go mówić, co nieco po polsku. ;)

The Premier League:
- Agnar
- Aldaris
- Azaqi
- Bandit
- Flack
- Grimmy

The Second Division:
- Black_Fox (trzeba sprawdzić, co umie, ale przeczucie mówi mi, że nie jest nowy...)
- Intrak (dawno nie grał)
- Kerte (musi lepiej poznać grę)
- PaV (nie ma mikrofonu)

[ Dodano: 24-09-2006, 13:45 ]

Niektórzy gracze ciągle przywłaszczają sobie nasz tag. W związku z tym musimy zmienić go na taki, aby były w nim jakieś litery, ponieważ wtedy będzie wiadomo, że to tag klanowy. Podawajcie swoje propozycje. Moja to: ^Tomcats^
Ostatnio zmieniony 05 listopada 2006, 02:19 przez Bandit, łącznie zmieniany 1 raz.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Agnar »

Moja propozycja to *TC*
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Bandit »

Eee tam tylko będą się z nas śmieli tak jak z MbR, ale nas będą nazywać TotalCommanderami... :pff6: TC to taki popularny program gdyby ktoś nie widział, więc skrót TC od razu będzie się z tym kojarzył.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Azaqi »

Jak dla mnie kotek może być nawet się do wąsików przyzwyczaiłem ;) . Jeśli ktoś zabiera nam taga to i tak nic nie poradzimy, nawet zmiana taga go nie powstrzyma. Widzę ze gracie bez tagów w końcu - dlaczego :?: :(
Obrazek
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: grim_reaper »

Ok jak chcecie zmienić taga z kota na napisy, to proponuję, żebyś potem Bandit na BCG przedstawił nas i składy. ok ? ;) Bo na razie tylko Alex o tym pisze, i wymienia tylko Ciebie i mnie w składzie, reszty nie, no i kota na tagu.

Tomcats po prostu też może zostać, albo z jakąś bajerą w stylu <( Tomcats )> tak, żeby każdemu nick się mieścił :P: .
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Bandit »

Nick może składać się maksymalnie z 20 znaków lub 28, ale wtedy trzeba byłoby robić tak jak Indus...

Tag oficjalnie zmieniamy na: Nick^Tomcats^

Na BCG nasz skład podam dopiero, gdy zrobię logo i tutaj mała prośba do was o wymyślenie krótkiego tekstu, który można były umieścić na logo. Tekst powinien mieć coś wspólnego z kotami. ;) Na przykład: "Mamy ostre pazurki, których nie zaważymy się użyć...".
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: grim_reaper »

Bandit pisze:Na BCG nasz skład podam dopiero, gdy zrobię logo
zdaję się, że to ja miałam się tym zająć ? :| Wiesz, cały czas coś wymyślam, ale ja nie mam tyle czasu co Ty codziennie Bandit, więc proszę o wyrozumiałość, a chciałabym mieć w tym swój wkład, skoro Ty już postanowiłeś sam zmienić tag.
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Bandit »

Zgadza się. Miałaś się tym zająć, ale ja nie mogę już dłużej czekać... Na razie sam zrobiłem takie logo:

Obrazek

Może tak zostać czy mam coś zmienić a może jest całkiem do bani i powinienem poczekać aż Grimmy coś dostarczy?

Naszym tagiem mogłyby być również pierwsze litery od nazwy: Tomcats Thievery Guild. Czyli TTG, ale moim zdaniem jest to mało oryginalne rozwiązanie, a co wy myślicie na ten temat?

Muszę wiedzieć, jakimi nickami będziecie się posługiwali podczas gry żeby na BCG nie pisać nicka, którego nikt nie będzie kojarzył z daną osobą.

Aktualna lista graczy naszego klanu i ich przydział do poszczególnych lig.

The Premier League:
- Agnar
- Aldaris
- Azaqi
- Bandit
- Flack
- Grimmy
- PaV

The Second Division:
- Black_Fox
- Intrak
- Kerte

Ma tak zostać czy ktoś z was będzie używać innego nicka podczas gry?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: grim_reaper »

Mnie się to logo nawet podoba, całkiem prosty pomysł, ale trafny, szczególnie hasło :). Tylko może ciut mniej transparencji dałabym do nazwy klanu, a najlepiej inną czcionkę, chociaż gotycka jest ładna, to trochę nieczytelna jako taka. Mam sporo czcionek jakby co.

Mogę w takim razie zrobić drugie logo, tak na spokojnie? Aha, najważniejsze pytanie: czy zahostujesz nam naszą klanową stronkę? Byłoby super gdyby tak :) Pretty plizzz :D.

Pomysł z TTG jest dobry, nie jest oryginalny, ale długa nazwa jednak jest mocno wyróżniająca, a niekoniecznie nam chyba na tym zależy? Wystarczy spojrzeć na stronkę Brody'ego gdzie są wymienione gildie :arrow: http://www.brodyzone.com/
Każda ma tylko skrót nazwy.

Co do nicka - mój jest taki jak podałeś, nic nie zmieniam.

Tyle :)
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
aldaris
Miastolud
Posty: 79
Rejestracja: 09 kwietnia 2006, 21:17

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: aldaris »

Tak jak mówi Grim, trochę za bardzo przezroczysty ten napis, jak ktoś nie ma pojęcia co tam może pisać to sie może nie doczytać.

A jeśli chodzi o tag to ^Tomcats^ moim zdaniem jest dobre i może zostać, a TTG można używać zamiennie na forach itp...
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Bandit »

grim_reaper pisze:Mogę w takim razie zrobić drugie logo, tak na spokojnie?
Okej, ale mam nadzieję, że do poniedziałku się z tym wyrobisz. ;)
grim_reaper pisze:Czy zahostujesz nam naszą klanową stronkę?
Hmm, ale jak ty to sobie wyobrażasz? Ma to być strona z forum czy tylko strona a może wystarczy samo forum? No i najważniejsze pytanie - kto zająłby się jej stworzeniem, bo hostować to ja mogę bez problemu, co tylko zechcesz. :kwd

Czyli ponownie zmienimy tag... :luk Tylko, w czym będziemy go nosić? Dobrze będzie, jeśli rozdzielimy literki kropkami, ponieważ w grze litery "T" zlewają się razem. Który prezentuje się według was najlepiej?
  • ~T.T.G~
    `T.T.G`
    !T.T.G!
    @T.T.G@
    #T.T.G#
    $T.T.G$
    %T.T.G%
    ^T.T.G^
    &T.T.G&
    *T.T.G*
    (T.T.G)
    )T.T.G(
    -T.T.G-
    _T.T.G_
    =T.T.G=
    +T.T.G+
    [T.T.G]
    ]T.T.G[
    {T.T.G}
    }T.T.G{
    :T.T.G:
    'T.T.G'
    "T.T.G"
    \T.T.G\
    /T.T.G/
    |T.T.G|
    .T.T.G.
    ,T.T.G,
[/list]
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Azaqi »

Moim skromnym zdaniem:
~T.T.G~
-T.T.G-
^T.T.G^
w powyższej kolejności :) .

Tag ^Tomcats^ jest imo za długi.

Logo jest świetne :-D , półprzezroczysty napis mi nie przeszkadza.
Gdzieś miałem stonkę z różnymi zabawnymi zdjęciami kotów, jak będę miauuu :P trochę czasu to też spróbuje swych sił też coś stworze.
Obrazek
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Agnar »

Hmmm napis zbyt przezroczysty... nie kazdemu bedzie chcialo sie wpatrywac w niego no i ciezko sie tam doczytac...

Jezeli chodzi o tag klanowy to ja nie mam zdania na ten temat... moze byc skrot T.T.G. ale nie wiem jaki do tego dac "przyrostek"...

Jesli chodzi o strone to moim zdaniem powinno to byc forum ze stronka i znam kogos kto lubi sie bawic takimi sprawami i chcial zrobic stronke tylko nie wiedzial czego :P odnosnie mam na mysli Intraka :D on chcial zrobic strone... musi sie tutaj tylko wypowiedziec czy on sie na to zgadza ;) ale moim zdaniem bedzie chetny :D
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
aldaris
Miastolud
Posty: 79
Rejestracja: 09 kwietnia 2006, 21:17

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: aldaris »

tag ^Tomcats^ nie jest wcale jakis za dlugi a moim zdaniem bardzo dobrze wyglada, nie jakies tam skroty i literki i niewiadomo co, jest ok!
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Przemek557 »

Hmm... To może jakiś komentarz spoza Tomcats??
Imho ^Tomcats^ wygląda bardzo fajnie i nie ma potrzeby go zmieniać. Ostatnio jak grałem było chyba 3 czy 4 ludzi z Tomcats i tag wyglądał fajnie. TTG kojarzy się z TTLG forum, więc uważam że tak powinniście to zostawić. Ale nie moja w tym decyzja ;)
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Bandit »

Dobra to już nie kombinujemy z tym tagiem i zostańmy przy: ^Tomcats^

Agnar, chcesz mi przez to powiedzieć, że Intrak sam zbuduje calutką stronę? Przecież to jest cała masa roboty... Chyba, że to ma być tylko prosta strona z jednym zdaniem na wstępie i prostą grafiką. Według mnie strona oraz forum powinny być dwujęzyczne żeby gracze z innych gildii mogli się rejestrować...
:chase: :shoot: :guard:
Intrak
Paser
Posty: 227
Rejestracja: 10 maja 2005, 16:28

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Intrak »

Oczywiście ze moge sie tym zajac !! :twisted: Ale mam pytanie czy moze byc na systemie CMS np. Joomla ? Oczywiscie szate graficzna mozna zrobic etc.
(jesli ktos moglby mnie oswiecic co i jak mialo by wygladac to poprosze na GG zaczepic)
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: grim_reaper »

No widzicie, Intrak przychodzi z odsieczą, ja się maluteńko znam na htmlu itd. także tu wysiadam :( , ale grafikę mogę robić stopniowo, czy coś, jakieś tłumaczenia - nie ma sprawy. Też uważam, że powinna to być dwujęzyczna strona, a fora też dwa - jedno nasze to wiadomo, to które teraz mamy - czyli jakiś ewentualny odsyłacz do niego na przyszłej stronce, a drugie już razem ze stronką - angielskojęzyczne 4 ALL :) .

Co do stronki to proponuję klasyczne ciemne ( czarne, ciemnogranatowe, lub delikatnie fakturowane ( np. w prążki ) ) tło. Buttony też nie jakieś wymyślne - może tam być jakaś a'la gotycka czcionka, byleby czytelna. Ogólnie można się pokusić o jakieś kocie motywy ;) , jakieś uszy wystające, czy kocie oczy w ciemności :D, pazury drące tło itp bajery :). Co do działów - to tak standardowo: strona główna - o gildii, kiedy powstała, jakie trzeba spełniać warunki, by wstąpić ( to może być też w osobnym dziale ), Członkowie - i tu wszystko, mogą być także zdjęcia, takie zajawki, jak "ulubiona potrawa" xD, żeby trochę nas uczłowieczyć i przybliżyć innym ( ale to jak kto woli ). Linki, jakieś pliki, grafiki itp. :) To tak tytułem wstępnego pomysłu.
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Bandit »

Śmiem wątpić w możliwości Intraka, jeśli chodzi o HTML a to, co napisałaś Grim przypomina mi raczej zlecenie dla profesjonalnego wykonawcy stron www ;). Intrak nie ma zamiaru budować strony ręcznie w HTMLu tylko chce wykorzystać gotowca. Napisz nam Intrak, czym charakteryzuje się Joomla? Na przykład, jakie ma dodatki? Czy w ogóle zrobiłeś już jakąś próbną stronę przy użyciu Joomla? Chciałbym wiedzieć jak dobrze znasz tego CMSa, bo może wykorzystalibyśmy coś innego.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: grim_reaper »

Bandit pisze:to, co napisałaś Grim przypomina mi raczej zlecenie dla profesjonalnego wykonawcy stron www
Hyhy :-D , ale ja bym od tego zaczęła, dla mnie to podstawy :roll: 8-) .

A tu wymęczone przez mnie drugie logo gildii. *Szykuje sobie tarczę przeciwpomidorową* :))

Obrazek

MIAU xD!
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Intrak
Paser
Posty: 227
Rejestracja: 10 maja 2005, 16:28

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Intrak »

Wstępnie ledwo co zmienione ale musze wszystkie opcje zrozumieć i obadać ale macie .. Tomcats Website
Awatar użytkownika
aldaris
Miastolud
Posty: 79
Rejestracja: 09 kwietnia 2006, 21:17

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: aldaris »

Grim, logo ładne, po zmianie wymiarów idealnie pasowałoby jako logo na stronę czy forum.
Ostatnio zmieniony 29 września 2006, 16:46 przez aldaris, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Agnar »

No... mi sie Intraka podoba :D

P.S. grimmy... Fajne ;>
Brudna robota, ale czysty zysk!
ODPOWIEDZ