Silna osobowość?

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Silna osobowość?

Post autor: Maveral »

Chciałbym się od was tu dowiedzieć jaka jest według was silna osobowość, bo dziś się dowiedziałem (z gazety :wink: ) że ponoć taką posiadam LOL No to może krótko się scharakteryzuje :wink: Jeżeli o mnie chodzi to przeważnie stawiam na swoim, nie daje się łatwo sprowokować i namówić do rzeczy które mi nie pasują. Przeważnie mówie to co myśle i nie boje się z krytykować innych i mówic im co mnie w danej osobie drażni itp. (chociaż nie zawsze, czasem warto trzymać język za zębami :wink: ). Nie mam stalowych nerwów i czasem się boje (np. ostatnio przed sesją :wink: ) Czy według was silna osobowość to taka, która potrafi skutecznie wpływać na innych ludzi czy może taka która np. potrafi wiele znieść aby osiągnąć swój cel? A może coś innego? Napiszcie jakie według was wy posiadacie... No, podejmijcie temat, bo mnie zainteresował :wink:
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3880
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Silna osobowość?

Post autor: eLPeeS »

Nie mam pojecia! Wlasnie przed chwila wygonii minie z pubu (zamykali juz!!!!!!!!)! :roll: Czy to znaczy ze jedstem slaby psychicznie!??? :wink:
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Silna osobowość?

Post autor: marek »

Raczej fizycznie :wink:
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Kruk
Skryba
Posty: 310
Rejestracja: 31 stycznia 2005, 19:25
Lokalizacja: Środek nieskończoności

Re: Silna osobowość?

Post autor: Kruk »

Moim zdaniem silna osobowość polega no konsekwętnym dążeniu do celu. Ludzie któży nie dają sobą manipulować to typowe "mocne charaktery"
"Don't be afraid of the dark. Be afraid of what is hides"
Awatar użytkownika
Karollol
Ożywieniec
Posty: 81
Rejestracja: 14 maja 2005, 22:52
Lokalizacja: Kraków

Re: Silna osobowość?

Post autor: Karollol »

osoba ktora ma mocny charakter zawsze musi postawic na swoim, i nikt nie moze nim manipulowac pozatym jest nieugniety i dozy do celu przeciwko najtrudniejszym przciwnoscia losu ..... :-)
"...uwazaj jak tańczysz bo zciowy parkiet bywa śliski..."
Awatar użytkownika
inconnu
Paser
Posty: 183
Rejestracja: 16 czerwca 2003, 22:13
Lokalizacja: R'lyeh
Kontakt:

Re: Silna osobowość?

Post autor: inconnu »

Karollol pisze:osoba ktora ma mocny charakter zawsze musi postawic na swoim, i nikt nie moze nim manipulowac pozatym jest nieugniety i dozy do celu przeciwko najtrudniejszym przciwnoscia losu ..... :-)
To brzmi raczej jak zwyczajny 'uparty osioł'.
'Oficjalnie ostrzeżony przed banem' ;]
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Silna osobowość?

Post autor: marek »

taką postawę podobno nazywa się "agresywną" (nie mylić z asertywną)
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
ODPOWIEDZ