Jak zwiększyć rozdzielczośc w Thief Gold?

Wkradnij się tutaj, jeśli chcesz porozmawiać o świecie Thiefa, rozważyć zawiłości fabuły i dowiedzieć się czegoś o mitologii stworzonej na potrzeby gry lub poruszyć podobne kwestie.

Moderator: Spidey

patrik
Bełkotliwiec
Posty: 28
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, 17:28
Lokalizacja: Jarocin

Jak zwiększyć rozdzielczośc w Thief Gold?

Post autor: patrik »

Przeczytałem , że należy zainstalować patch ddfix. Niestety, ale link do takowego patcha, podany tu na forum w dziale z problemami technicznymi, nie działa. Znalazłem w internecie jakiś inny, ale nadal największą rozdzielczość, jaką mogę uzyskać, to 800x600. Przy 21-calowy monitorze piksele są ogromne. Proszę o pomoc. Może ktoś z forumowiczów wskaże mi skąd pobrać tę łatkę. I jeszcze jedno pytanie. Co należy zrobić, aby Garrett w pierwszej części tak szybko nie chodził? (przyspieszenie sprzętowe wyłączyłem)

Mój komputer to:
- system Vista,
- procesor Intel Core 2 Quad 2,4 GHz,
- karta graficzna GF 8800
- pamięć RAM 3 GB
Awatar użytkownika
Regis
Skryba
Posty: 262
Rejestracja: 22 maja 2004, 19:17
Lokalizacja: Białystok / Warszawa

Re: Jak zwiększyć rozdzielczośc w Thief Gold?

Post autor: Regis »

"The essence of balance is detachment."
-- Mayar
patrik
Bełkotliwiec
Posty: 28
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, 17:28
Lokalizacja: Jarocin

Re: Jak zwiększyć rozdzielczośc w Thief Gold?

Post autor: patrik »

Wykonałem wszystko tak jak opisałeś, ale po włączeniu misji pojawia się komunikat, że nie można wyświetlić żądanej przeze mnie rozdzielczości, chociaż ustawiłem wcale nie tak dużą, jak na monitor 21-calowy - 1280:1024.
Awatar użytkownika
Regis
Skryba
Posty: 262
Rejestracja: 22 maja 2004, 19:17
Lokalizacja: Białystok / Warszawa

Re: Jak zwiększyć rozdzielczośc w Thief Gold?

Post autor: Regis »

W pliku cam.cfg masz w osobnej linii dokładnie:

Kod: Zaznacz cały

game_screen_size 1280 1024
bez żadnych przecinków, dwukropków czy średników oraz rozdzielczość podaną dokładnie w takiej kolejności (szerokość wysokość)? Tutaj masz nawet przykład dokładnie z Twoją rozdzielczością: http://www.ttlg.com/forums/showthread.p ... Resolution Chociaż może wystarczy wpisać natywną rozdzielczość swojego monitora (i może w tym jest problem)?

No i oczywiście zakładam, że faktycznie zrobiłeś wszystko dokładnie tak jak trzeba.

Jeżeli po upewnieniu się, że wszystko dobrze zrobiłeś i zedytowałeś oraz po zmianie rozdzielczości na tę natywną dalej będzie pojawiał się błąd, podrzuć tutaj zrzut ekranu z tego błędu i dokładnie opisz po kliknięciu którego przycisku wyskakuje ten komunikat.
"The essence of balance is detachment."
-- Mayar
patrik
Bełkotliwiec
Posty: 28
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, 17:28
Lokalizacja: Jarocin

Re: Jak zwiększyć rozdzielczośc w Thief Gold?

Post autor: patrik »

Uff! Wreszcie się udało. Wszystko zadziałało dopiero wtedy, kiedy włączyłem przyspieszenie sprzętowe w same grze. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.
ODPOWIEDZ