Witam ... Problem z animacjami

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
yooguruto
Skryba
Posty: 336
Rejestracja: 27 lipca 2003, 20:59
Lokalizacja: gliwice

Witam ... Problem z animacjami

Post autor: yooguruto »

hm witam all narazie bez avatara bo nie wyswietla mi sie max rozmiar podczas bledu kiedy chce wladowac o wielkosci 13kb ale nic nie o tym bedzie mowa ...

chodzi o to ze wraz z ujawnieniem fabuly thiefa III, wyjsciem trejlera, obejrzeniu screenow :P~~~ naszla mnie chec gry jeszcze raz w T1 i T2

siadam pezd kompem ... roleta zaslonieta, wszystko gotowe zeby wcielic sie w mroczny klimat i glos garetta noi odpalam INTRO ... :(

i co ? te filmiki ktore pare lat temu robily na mnie piorunujace wrazenia i nadal robia ... sa teraz marnej jakosci zeby nie powiedziec ze gorszej ... rzucaja sie od razu w oczy litery cytowane z ksiag keeperow :/

nie wiem co jest grane ... w Thiefa nie gralem do tej pory na XP (a taki sys teraz mam ) widze tez na cd plik IV5PLAY.EXE ktory chyba zawiera jakies kodeki czy cos ... ale instalacja go nic nie daje

blagam was o pomoc jezeli wiecie o co biega ... co jak cos grac moge, ale sami wiecie jaka role klimatu odgrywaja te filmiki, ktorych teraz nie da sie ogladac z dygoczacymi nogami kiedy to victoria okazuje sie nie az tak lagodna laseczka a 30sec pozniej garett trafi oko :)

thx from mountains
Awatar użytkownika
skurczfun
Paser
Posty: 195
Rejestracja: 02 lipca 2003, 03:14
Lokalizacja: stolica
Kontakt:

Re: Witam ... Problem z animacjami

Post autor: skurczfun »

dziwne... ja gram na xp i wszystko działa mi normalnie... możesz spróbować uruchomić program w zgodności z jakimś system operacyjnym (PRAWY PRZYCISK MYSZY, WŁAŚCIWOŚCI, ZGODNOŚĆ, URUCHOM PROGRAM W ZGODNOŚCI [tu wybierz odpowiedni system])...
Awatar użytkownika
yooguruto
Skryba
Posty: 336
Rejestracja: 27 lipca 2003, 20:59
Lokalizacja: gliwice

Re: Witam ... Problem z animacjami

Post autor: yooguruto »

ale nie :/

bo jak np odtwarzam filmiki "recznie" to jest tak samo ...

BTW da sie w ogole grac w T2 w 32 bitach ... mam GF2PRO i kazdy kto gra na takiej karcie wie ze w 16 bitach strasznie spada jakos obrazu ... przynajmniej ja tam mam :/
Awatar użytkownika
Nivellen
Złodziej
Posty: 2799
Rejestracja: 30 stycznia 2003, 23:21

Re: Witam ... Problem z animacjami

Post autor: Nivellen »

Witam w gildii !
Zakładam, że masz świeżą instalację T1 i T2. Jeżeli Twój system to XP, masz zapewne również zainstalowane wszystkie kodeki i DX 8.1 lub 9. Jeżeli podczas instalowania gry nie żądały instalacji w/w to wszystko powinno wyglądać dobrze. Może masz ustawioną niską rozdzielczość w menu gry? T2 u mnie chodzi dobrze i na 32 i na 16. Jest jeszcze możliwe, że odzwyczaiłeś się od wyglądu gier sprzed kilku lat...
Awatar użytkownika
yooguruto
Skryba
Posty: 336
Rejestracja: 27 lipca 2003, 20:59
Lokalizacja: gliwice

Re: Witam ... Problem z animacjami

Post autor: yooguruto »

hm w ogole glupota bylo instalowanie DX9.0b do mojej karty graf :/

w ogole nie mam opcji 32 bitow w grze

a rozdzialke mialem na 1024x768 :/ ale mowie ze recznie jest tak samo wiec to wina cos w windzie :/

BTW jest jakis sposob zeby odinstalowac dxa? wiem ze pod win 98/me jest dx deinstalator ale mi pod XPkiem strasznie namieszal kiedys

BTW#2 :P ... no nic najpierw zaczelo sie od info ze wychodzi T3 (czyt dreszczyk po plecach - wredne pajaki... tyle nieprzespanych nocy :P) potem od Thievery (troche jzu gralem) ... i teraz trafilem na to forum przypadkowo wiec jak sie osalem do czytanie tak skonczylem teraz bite 3.5h czytania non stop ... witam was wszytkich jeszcze raz :]
Awatar użytkownika
Nivellen
Złodziej
Posty: 2799
Rejestracja: 30 stycznia 2003, 23:21

Re: Witam ... Problem z animacjami

Post autor: Nivellen »

Cieszę się, że mamy jeszcze jednego Thiefo-maniaka. Nie wiem, co można by tu jeszcze poradzić na Twój kłopot. Koledzy "złodzieje" ! Czy ktoś miał podobny problem :?: :!:
Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Witam ... Problem z animacjami

Post autor: Pablo »

Nie wiem czy to ten sam objaw, ale ja czasem miałem na filmach coś jakby białe zyzgzaki pomieszane ze śniegiem :). Pewnie o to Ci chodzi. Zresztą to nie tylko ja, a na dodatek to raz się pojawia a raz nie. Czasem pomaga reinstalacja gry a czasem nie. Filmy rzeczywiście wyglądają wtedy nienajlepiej, ale jeszcze chyba nikt nie znalazł na to lekarstwa. Proponuję nie przejmować się tym i grać :wink:.
Pablo
Awatar użytkownika
skurczfun
Paser
Posty: 195
Rejestracja: 02 lipca 2003, 03:14
Lokalizacja: stolica
Kontakt:

Re: Witam ... Problem z animacjami

Post autor: skurczfun »

hehe... a ja np. nie mogłem oglądać filmów na DivXie bo wszystko nabierało zielonkawej poświaty, pobawiłem się kodekami i wszystko jest ok... więc może ty też spróbuj???
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Witam ... Problem z animacjami

Post autor: Maveral »

Znam rozwiązanie. Wywal XP i zainstaluj sobie win98. Pod tym jakże stabilnym systemem powinno wszystko biegać jak należy :)
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Witam ... Problem z animacjami

Post autor: Pablo »

Dobre :lol:, myślę, że winda 3.11 będzie jeszcze lepszym wyborem :wink: .
Pablo
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Witam ... Problem z animacjami

Post autor: Maveral »

samego dos'a sobie zostaw :) A tak poważnie to polecam wszystkim Linux'a Red Hat 9 lub inne wersje. Bije w stabilności winde na głowę.
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
skurczfun
Paser
Posty: 195
Rejestracja: 02 lipca 2003, 03:14
Lokalizacja: stolica
Kontakt:

Re: Witam ... Problem z animacjami

Post autor: skurczfun »

taaa... zainstalowałem sobie mandrake 9 i wszystko mi się popieprzyło... na szczęście jakoś sobie poradziłem... niestety filozofia Linuxa w ogóle do mnie nie przemawia :cry:
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Witam ... Problem z animacjami

Post autor: Maveral »

trzeba się z nim umieć obchodzić. No ale to zrozumiałe, że windoza każdego rozleniwia i nie każdemu się chce nauczyć obsługi (jakiej takiej) nowego systemu. Szkoda.
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
brzeszczot
Młotodzierżca
Posty: 817
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 11:09
Lokalizacja: Wrocław

Re: Witam ... Problem z animacjami

Post autor: brzeszczot »

panowie - a jak mi sie wogole filmik nie chca wyswietlac to co mam zrobic ? - zawiesza mi sie wtedy Win 98SE....
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Witam ... Problem z animacjami

Post autor: Maveral »

Pozostaje tylko format c: i nagrać na nowo winde. Jeśli ci filmiki wieszają system to już jest źle. Ja reinstalowałem windoze dwa dni temu. Ile to męki musiałem przejść z instalowaniem sieciówki (ściągnąłem sobie wcześniej ze strony producenta "Planet" sterowniki i okazało się, że były skopane). Boshe sieciówka to jest koszmar. Męczyłem się (pomijam zdobycie działających sterowników) chyba ok. 2 godz, żeby ją poprawnie skonfigurować! Wracając do twojego pytania to zrób sobie reinstal windy i powinno chodzić.
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Witam ... Problem z animacjami

Post autor: timon »

Spróbuj ponownie zainstalować kodeka.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
ODPOWIEDZ