Deus Ex PL już jest :)

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
Ozi
Młotodzierżca
Posty: 854
Rejestracja: 25 października 2003, 21:30
Lokalizacja: Ruda Śląska

Deus Ex PL już jest :)

Post autor: Ozi »

Awatar użytkownika
Gregorius
Egzekutor
Posty: 1716
Rejestracja: 28 maja 2003, 08:47
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Kontakt:

Re: Deus Ex PL już jest :)

Post autor: Gregorius »

DeusEx fajny jest... ale nazywanie go "grą wszechczasów" to chyba przesada, wiadomo jak nazywa się najlepsza gra wszechczasów z Garrettem w roli głównej ;)

Muszę sobie ściągnąć, może stanie się cud i będę miał trochę czasu i chęci do poważnego pogrania w Deusa?
Brothers in arms & beer...
Awatar użytkownika
Lord_N
Mechanista
Posty: 380
Rejestracja: 06 maja 2004, 11:21
Lokalizacja: Chorzów

Re: Deus Ex PL już jest :)

Post autor: Lord_N »

Kiedyś w CD-Action było spolszczenie niektórych tekstów. A Deus Ex jest równie dobry jak gry z G.- inny klimat i rzeczywistość, ale i tak zawsze się tam skradam. :-D
Monsieur
Mechanista
Posty: 351
Rejestracja: 05 stycznia 2006, 18:57

Re: Deus Ex PL już jest :)

Post autor: Monsieur »

Lord_N pisze:...ale i tak zawsze się tam skradam.
Zagram po raz piąty , ale tym razem spróbuję się poskradać , choć obawiam się , że będzie mnie korciło załatwianie spraw za pomocą szotgana .
Awatar użytkownika
Lord_N
Mechanista
Posty: 380
Rejestracja: 06 maja 2004, 11:21
Lokalizacja: Chorzów

Re: Deus Ex PL już jest :)

Post autor: Lord_N »

Monsieur pisze: załatwianie spraw za pomocą szotgana
Dla mnie podstawa to paralizator i kusza ze strzałkami usypiającymi. I od czasu do czasu granacik EMP :-D
Awatar użytkownika
Kerte
Paser
Posty: 193
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:16

Re: Deus Ex PL już jest :)

Post autor: Kerte »

Mam Invisible War i za bardzo mi nie odpowiada, nie to co jedynka od której wręcz nie mogłem się oderwać. Teraz gdy jest pełne spolszczenie możliwe że na nowo sobie zagram. Niezłą miała fabułę.
"Omnis Homo Mendax"
maeglin
Strażnik Glifów
Posty: 743
Rejestracja: 22 stycznia 2006, 15:13

Re: Deus Ex PL już jest :)

Post autor: maeglin »

Kolejna nowinka dla wielbicieli pierwszej (i jedynej słusznej) części Deus Ex'a.

29 września ukazała się pierwszy pack projektu High Definition Texture, który poprawia Deus Ex'a pod względem wizualnym (mam nadzieję, sam go jeszcze nie instalowałem).

Niewielki pack (pociągną go nawet modemowcy) do zassania na http://offtopicproductions.com/hdtp/

A oto próbka - Gunther
http://moddb.com/images/cache/mods/44/4 ... _48540.jpg
Awatar użytkownika
Kerte
Paser
Posty: 193
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:16

Re: Deus Ex PL już jest :)

Post autor: Kerte »

Mnie to wogóle nie działa, po uruchomieniu wyskakuje mi błąd.

Failed to enter DX.dx:

History:UGameEngine::Init <-XGameEngineExt::Init <-DDeusExGameEngine::Init <-InitEngine
"Omnis Homo Mendax"
maeglin
Strażnik Glifów
Posty: 743
Rejestracja: 22 stycznia 2006, 15:13

Re: Deus Ex PL już jest :)

Post autor: maeglin »

kerte pisze:Mnie to wogóle nie działa, po uruchomieniu wyskakuje mi błąd.

Failed to enter DX.dx:

History:UGameEngine::Init <-XGameEngineExt::Init <-DDeusExGameEngine::Init <-InitEngine
Hmm, a jaką wersję gry masz? Ja mam Deus Ex'a z CDA i ten pack chodzi mi dobrze (aczkolwiek różnice są znikome, dotyczą głównie skrzyń z amunicją i sprzętem). Ponoć ten pack zmienia wygląd Gunthera, ale nie zagłębiałem się w grę.

Zaznaczam, że nie działa też polska wersja (trzeba zapewne przenieść pliki spolszczające do katalogu z nowymi teksturami, ale - póki co - nie mam czasu się w to bawić).
Awatar użytkownika
Kerte
Paser
Posty: 193
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:16

Re: Deus Ex PL już jest :)

Post autor: Kerte »

Również mam wersje z CDA.
"Omnis Homo Mendax"
Awatar użytkownika
Kerte
Paser
Posty: 193
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:16

Re: Deus Ex PL już jest :)

Post autor: Kerte »

Wie ktoś jak otworzyć czwarte zakonczenie, chodzi o tą imprezke. Próbowałem już wszystkiego.
"Omnis Homo Mendax"
Awatar użytkownika
ShadowG
Paser
Posty: 214
Rejestracja: 16 kwietnia 2006, 21:13

Re: Deus Ex PL już jest :)

Post autor: ShadowG »

Ja słyszałem, że ponoć można zapobiec śmierci Jocka. Wie ktoś o tym?
Obrazek
maeglin
Strażnik Glifów
Posty: 743
Rejestracja: 22 stycznia 2006, 15:13

Re: Deus Ex PL już jest :)

Post autor: maeglin »

ShadowG pisze:Ja słyszałem, że ponoć można zapobiec śmierci Jocka. Wie ktoś o tym?
Pewnie, że można zapobiec śmierci pilota Jocka w ostatniej misji. Kilka misji wcześniej, w domu Morgana Everetta, musisz znaleźć w hangarze z helikopterem Jocka martwego mechanika. Gdy już to zrobisz, zacznij wypytywać o to tego, który żyje. Zobaczysz, że jest z nim coś nie tak. Wtedy wróć do Morgana i powiedz mu o niepokojącym odkryciu. Być może konieczna jest też rozmowa z Jockiem, nie pamiętam już. Ale jedno jest pewne - po tym zabiegu w domu Everetta Jock w ostatniej misji odleci spokojnie (bez skojarzeń z halunami ;)
pejo
Paser
Posty: 224
Rejestracja: 16 czerwca 2006, 13:17

Re: Deus Ex PL już jest :)

Post autor: pejo »

Czy grał ktoś w jakieś fanmisje, ew instalował mody do tej zacnej gry? Jeśli tak, to co jest warte uwagi, czy odbiegają poziomem wykonania od tych thiefowych? Gram właśnie w DX: IW i po skończeniu wrócę do jedynki.
maeglin
Strażnik Glifów
Posty: 743
Rejestracja: 22 stycznia 2006, 15:13

Re: Deus Ex PL już jest :)

Post autor: maeglin »

pejo pisze:Czy grał ktoś w jakieś fanmisje, ew instalował mody do tej zacnej gry? Jeśli tak, to co jest warte uwagi, czy odbiegają poziomem wykonania od tych thiefowych? Gram właśnie w DX: IW i po skończeniu wrócę do jedynki.
Ze względu na brak czasu do giercowania mogę podsunąć Ci jedynie niniejszą stronkę:

http://deusex.pl/d1/mods/

Dodatkowo do Hotelu Carone powstało spolszczenie, dostępne na wspomnianej stronce.

I jeszcze jedno - spolszczenie do DeusExa wciąż jest ulepszane i co jakiś czas wychodzi nowa wersja. Warto mieć to na względzie.
pejo
Paser
Posty: 224
Rejestracja: 16 czerwca 2006, 13:17

Re: Deus Ex PL już jest :)

Post autor: pejo »

maeglin pisze:spolszczenie do DeusExa wciąż jest ulepszane
Ulepszane? Tzn tłumaczą to co jeszcze nie zostało przetłumaczone czy chodzi o literówki? Może będzie działać prawidłowo w rozdzielczości większej niż 800x600?
maeglin
Strażnik Glifów
Posty: 743
Rejestracja: 22 stycznia 2006, 15:13

Re: Deus Ex PL już jest :)

Post autor: maeglin »

pejo pisze:Ulepszane? Tzn tłumaczą to co jeszcze nie zostało przetłumaczone czy chodzi o literówki? Może będzie działać prawidłowo w rozdzielczości większej niż 800x600?
Poprawiane są błędy w tłumaczeniu oraz usuwane różnorakie literówki. Obecne tłumaczenie powinno działać już w wysokich rozdzielczościach.

http://www.deusex.pl/d1/polish_version/
Awatar użytkownika
peter_spy
Złodziej
Posty: 2556
Rejestracja: 14 września 2002, 22:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Deus Ex PL już jest :)

Post autor: peter_spy »

Pewnie znowu będą sprzeczki z tego powodu, ale niedługo zostanie wydana "oficjalna" polska wersja Deusa.
Awatar użytkownika
Ozi
Młotodzierżca
Posty: 854
Rejestracja: 25 października 2003, 21:30
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Deus Ex PL już jest :)

Post autor: Ozi »

Judith pisze:Pewnie znowu będą sprzeczki z tego powodu, ale niedługo zostanie wydana "oficjalna" polska wersja Deusa.
Czy komuś jeszcze zapachniało antologią? :D
maeglin
Strażnik Glifów
Posty: 743
Rejestracja: 22 stycznia 2006, 15:13

Re: Deus Ex PL już jest :)

Post autor: maeglin »

Cóż, korzystajcie, póki spolszczenie znajduje się jeszcze sieci.

A tutaj chyba najcelniejsza recenzja drugiej części Deus Exa.

Dla niedowiarków - ścieżka dźwiękowa z drugiej części Deus Exa. Porażka...
Ackbar
Bełkotliwiec
Posty: 39
Rejestracja: 14 kwietnia 2003, 11:13
Lokalizacja: W-wa

Re: Deus Ex PL już jest :)

Post autor: Ackbar »

Ozi pisze:
Judith pisze:Pewnie znowu będą sprzeczki z tego powodu, ale niedługo zostanie wydana "oficjalna" polska wersja Deusa.
Czy komuś jeszcze zapachniało antologią? :D

Na czeskiej i słowackiej stronie Cenegi już jest antologia w serii Kolekcji Klasyki , składa się z : DeusEx, DeusEX Invisible Wars, Project Snowblind.
Na polskiej stronie Kolekcji Klasyki juz są zapowiedzi siedmiu nowych pozycji, także bym się nie zdziwił gdyby już w maju zawitała do nas taka antologia :-D
Awatar użytkownika
Ozi
Młotodzierżca
Posty: 854
Rejestracja: 25 października 2003, 21:30
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Deus Ex PL już jest :)

Post autor: Ozi »

To bardzo dobra informacja jak dla mnie :)
Awatar użytkownika
taffer
Młotodzierżca
Posty: 876
Rejestracja: 09 kwietnia 2007, 13:43

Re: Deus Ex PL już jest :)

Post autor: taffer »

Invisible War nie jest zły... jest genialny (bo co innego może wyjść ze stajni Looking Glass => Ion Storm ??)
Ale aby go docenić, trzeba zagrać w niego jakiś rok po wszystkich Thiefach, czy pierwszym Deusie... Ja tak zrobiłem, na początku mieszałem IW z błotem, ale ostatnio miałem nieprawdopodobną ochotę zagrać w coś deusowego... no i zainstalowałem IW, i już w pierwszej misji w Seattle czuję się podobnie jak w Hell's Kitchen...
Po prostu wraz z premierą IW wielu ludzi spodziewało się czegoś identycznego jak pierwszy Deus... ale to było niemożliwe, bo DE - to gra arcydzieło, coś co powstaje raz na 1000 lat i nie da się tego powtórzyć, i właśnie IW ucierpiał przez pryzmat poprzednika... i powstały takie recenzje jak ta powyższa...

Do autora: STUKNIJ SIĘ W ŁEB PORÓWNUJĄC IW DO UNREALA 2 :evil: :evil: :evil:

Rada dla tych co są całkowicie załamani Niewidzialną Wojną:
nie grajcie jakieś pół roku ani w pierwszego Deusa, ani w Thiefa, ani w System Shock... grajcie w jakiś shit, i po tym zainstalujcie Invisible War - pokochacie tą grę jak ja teraz 8-)
Awatar użytkownika
Orka
Paser
Posty: 198
Rejestracja: 23 stycznia 2006, 21:46
Lokalizacja: Władysławów

Re: Deus Ex PL już jest :)

Post autor: Orka »

taffer pisze:Invisible War nie jest zły... jest genialny
Może nie jest to gra genialna, ale na pewno przynajmniej dobra. Zgadzam się, że jest gorsza od części pierwszej, ale jest to IMO dobra gra, warta zagrania w nią.
Przeszedłem ją raz, nie mam specjalnie ochoty zrobić to ponownie, ale czasu nad nią spędzonego nie żałuję. Warto zagrać i przekonać się samemu. 8-)
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3880
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Deus Ex PL już jest :)

Post autor: eLPeeS »

taffer pisze:nie grajcie jakieś pół roku ani w pierwszego Deusa, ani w Thiefa, ani w System Shock... grajcie w jakiś shit, i po tym zainstalujcie Invisible War - pokochacie tą grę jak ja teraz
Jak Ci ciasno w mieszkaniu to kup sobie kozę. Pomieszkaj z nią jakieś pół roku po czym wywal ja z mieszkania, a zobaczysz jakie wyda Ci się ogromne i przestronne. To jest tylko złudzenie...
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
ODPOWIEDZ