T3 - Misja 4 "St. Edgar's Eve"

Wstąp tutaj, jeśli utknąłeś w którejś misji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat OMs z poszczególnych części Thiefa: 1, Gold, 2, T:DS oraz 4.

Moderator: Bruce

Goły
Bełkotliwiec
Posty: 4
Rejestracja: 05 sierpnia 2004, 11:56

T3 - Misja 4 "St. Edgar's Eve"

Post autor: Goły »

Witam, piszę tu po raz pierwszy. Jestem w misji (początek Thiefa: DS) gdzie mam m.in. ukraść jakiś symbol od Kapłana Hammerytów. Obszedłem chyba całą mapę(nie licząc fabryki), bo mam 71% loot. Nie mogę jednak znaleźć tej komnaty Kapłana! Do niej jest jakieś tajne wejście czy co? Z góry dzięki za info, jak mogę się tam dostać. Pozdrawiam, Paweł
Aen
Mechanista
Posty: 423
Rejestracja: 01 listopada 2002, 12:43
Lokalizacja: Elbląg

Re: T3 - Misja 4 "St. Edgar's Eve"

Post autor: Aen »

Wejscie do komnaty Greidusa znajduje sie w ogrodzie, po schodkach- jest tam Arcykaplan i straznik ze swieczka, a w skrzyni Special Loot- Harap (Cat O'Nine Tails)... Kojarzysz? Tam, na stole, lezy symbol
Kobiety są jak szanse - niewykorzystane, mszczą się okrutnie!
Goły
Bełkotliwiec
Posty: 4
Rejestracja: 05 sierpnia 2004, 11:56

Re: T3 - Misja 4 "St. Edgar's Eve"

Post autor: Goły »

Tak, kojarzę - zabrałem ze skrzyni Special Loot, strażnika nie pamiętam, ale on chyba chodzi z arcykapłanem na msze, a w czasie mszy polegli Arcykapłan i strażnicy. Ale dzięki, sprawdzę ten stół jeszcze raz.
Goły
Bełkotliwiec
Posty: 4
Rejestracja: 05 sierpnia 2004, 11:56

Re: T3 - Misja 4 "St. Edgar's Eve"

Post autor: Goły »

Dzięki, już znalazłem ten symbol, ale mam jeszcze do znalezienia "Bulider's Chalice" czy jakoś tak. Czy to jest w fabryce? Jeżeli w kościele, to gdzie? Bo obczyściłem go całego i nic.
Awatar użytkownika
Bukary
Homo Rhetoricus
Posty: 5569
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 18:15
Lokalizacja: Gildia Topielników (przy tawernie Pod Rozszalałym Wichrem)

Re: T3 - Misja 4 "St. Edgar's Eve"

Post autor: Bukary »

Zajrzyj tutaj:
http://thief-forum.pl/viewtopic.php?t=1537 (7 post od góry)
Thief Antologia PL: od 20 X 2006 w sklepach!
Zagraj w FM Old Comrades, Old Debts i zobacz moje zrzuty.
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: T3 - Misja 4 "St. Edgar's Eve"

Post autor: PiotrS »

Nieeee, streszczenie ma być dodatkiem, coś na zasadzie "przeżyjmy to jeszcze raz", nie kierujcie tych, co utknęli do tego wątku, to "gorsze" niż solucja :wink:
Pozdrawiam
PiotrS
Goły
Bełkotliwiec
Posty: 4
Rejestracja: 05 sierpnia 2004, 11:56

Re: T3 - Misja 4 "St. Edgar's Eve"

Post autor: Goły »

Hm.... mnie streszczenie Bukarego (wielkie pozdro i dzięki dla Niego!!!) zachęciło jedynie do ponownego zaczęcia gry i badania wszystkich wątków, szukania misji dodatkowych, itp. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
kowalmj
Bełkotliwiec
Posty: 17
Rejestracja: 12 maja 2005, 00:22

Re: T3 - Misja 4 "St. Edgar's Eve"

Post autor: kowalmj »

Do komnaty mozna sie dostac jeszcze przez kratke pod schodami (nazwijmy to tylnym wejsciem) :okulary2:
Awatar użytkownika
kowalmj
Bełkotliwiec
Posty: 17
Rejestracja: 12 maja 2005, 00:22

Re: T3 - Misja 4 "St. Edgar's Eve"

Post autor: kowalmj »

Oststni gram od nowa w TDS i odkryłem ze do komnaty mozna sie jeszcze dostac skaczac na rure obok drzwi do niej, nastepnie idac rura za rog jest krata wentylacyjna i wchodzi sie nia na belkie nad komnata.
ODPOWIEDZ