T2 - Eavesdropping

Wstąp tutaj, jeśli utknąłeś w którejś misji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat OMs z poszczególnych części Thiefa: 1, Gold, 2, T:DS oraz 4.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
Edversion
Arcykapłan
Posty: 1405
Rejestracja: 21 sierpnia 2006, 10:19
Lokalizacja: Zabrze

T2 - Eavesdropping

Post autor: Edversion »

Gram teraz w tę misję i mam jedno pytanie? Gdzie są te drzwi, przez które mam podłuchać rozmowę? Czy są one gdzieś na lewo od punktu startowego i katedry Mechanistów??

Od razu dziękuję za podpowiedź i pozdrawiam wszystkich thiefowistów. :)
Monsieur
Mechanista
Posty: 351
Rejestracja: 05 stycznia 2006, 18:57

Re: T2 - Eavesdropping

Post autor: Monsieur »

Popatrz na mapę.
Awatar użytkownika
Edversion
Arcykapłan
Posty: 1405
Rejestracja: 21 sierpnia 2006, 10:19
Lokalizacja: Zabrze

Re: T2 - Eavesdropping

Post autor: Edversion »

No, to już wiem. :-D

Dla nie wtajemniczonych: jest to na cmenatrzu. I teraz mnie czeka wykonanie New Objectives. :P
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: T2 - Eavesdropping

Post autor: marek »

mozna podsłuchiwac przy jednych z dwóch drzwi - albo na zewnątrz (cmentarz) albo w srodku
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
szybcior
Miastolud
Posty: 40
Rejestracja: 23 listopada 2006, 19:10
Lokalizacja: Poznań

Re: T2 - Eavesdropping

Post autor: szybcior »

ta ja mialem z tym na poczatku problem bo nie wiedzilalem co mam wogole robic (mialem wtedy thiefa po angielsku)ale teraz kupilem se antologie thiefa i gram.a tak na marginesie to musisz tam podsluchiwac jakies 2-4 min
Awatar użytkownika
Edversion
Arcykapłan
Posty: 1405
Rejestracja: 21 sierpnia 2006, 10:19
Lokalizacja: Zabrze

Re: T2 - Eavesdropping

Post autor: Edversion »

A jeszcze jedno pytanie związane z tą misję.

Jak zrobić odlew tego klucza? jestem w tym miejscu z tym woskim i tym specjalnym nożem, tylko nie wiem, ja zrobić odlew klucza.

Tak wiem.. jest tam na papirusie to opisane.. ale.. wsadzam klucz do tego żółtego czegoś. Biorę nóż.. naciskam na tym żółtym i wychodzi mi taki mały żółty kwadracik. A nie klucz. Kurczę, jak to zrobić?

Dacie jakąś radę?
szybcior
Miastolud
Posty: 40
Rejestracja: 23 listopada 2006, 19:10
Lokalizacja: Poznań

Re: T2 - Eavesdropping

Post autor: szybcior »

no wiec tak musisz znalesc ten klucz od skrytki(bedzie sie nazywal),pozniej przyniesc tam do tego wosku wsadzic klucz i masz odbitke na wosku
Awatar użytkownika
Nivellen
Złodziej
Posty: 2799
Rejestracja: 30 stycznia 2003, 23:21

Re: T2 - Eavesdropping

Post autor: Nivellen »

Witaj na forum Thiefa diego. Taka mała prośba, używaj polskich ogonków, bo "sms-owy" tekst bardzo ciężko się czyta :) Jak widzisz, przyjęliśmy na tutaj taki zwyczaj i każdy stara się pisać po polsku.
Jeśli lubisz mroczne tajemnice i zamki...
Zapraszam do obejrzenia zrzutów z powstającej Fanmisji
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: T2 - Eavesdropping

Post autor: eLPeeS »

Edversion --> nie masz zrobić klucza tylko woskową matrycę z której później klucz się odlewa. Jeśli masz ten woskowy kwadracik to wsio jest ok. Inna sprawa że to musi być matryca TEGO klucza tj tego właściwego o którym Karras wspomina na końcu swojej gadki którą musisz podsłuchać. Miejsce rozmieszczenia klucza jest losowe, ale tak jak mówi diego ten klucz ma swoją nazwę - "klucz do skrytki" czy coś takiego. Dodatkwowo kiedy go podniesiesz Garrett powie że przydałoby się go odnieść zanim ktoś zauważy jego zniknięcie. Patrz na objectives a będziesz wiedział czy wszystko wykonałeś jak trzeba.
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
Edversion
Arcykapłan
Posty: 1405
Rejestracja: 21 sierpnia 2006, 10:19
Lokalizacja: Zabrze

Re: T2 - Eavesdropping

Post autor: Edversion »

diego pisze:no wiec tak musisz znalesc ten klucz od skrytki(bedzie sie nazywal),pozniej przyniesc tam do tego wosku wsadzic klucz i masz odbitke na wosku
No dobra, tylko, że jak już nią biorę, to ją niosę (nie wsadzam tam, gdzi jest kompas, bomby itd. Mogę już ją tylko rzucić, albo położyć. :oops: A potem, jak już ją położę.. walka z jednym mechanistą.. potem patrzę.. i odbitka zniknęła! Ja wy to rozwiązacie?
szybcior
Miastolud
Posty: 40
Rejestracja: 23 listopada 2006, 19:10
Lokalizacja: Poznań

Re: T2 - Eavesdropping

Post autor: szybcior »

musisz tylko ten klucz od skrytki odbic wosku potem KLUCZ OD SKRYTKI(nie odbitka wosku od klucza)odłożyć TAm skąd go wziołeś ten klucznp. jak na stole se leżał to odkładasz go tam
Awatar użytkownika
Edversion
Arcykapłan
Posty: 1405
Rejestracja: 21 sierpnia 2006, 10:19
Lokalizacja: Zabrze

Re: T2 - Eavesdropping

Post autor: Edversion »

A nie.. mi się pomyliło.. ja cały czas podchodziłem do tego wosku, wybierałem potrzebny klucz i naciskałem klawisz 'R' co u mnie odpowiada wyrzuceniu jakiegoś objektu. I cały czas wrzucałem i wrzucałem, a mi nie wychodziło.. a teraz PPM i odbitka jest!!

Dzięki koledzy, teraz gram w misje 'First City Bank and Trust'. :D
ODPOWIEDZ