Misja 7 w T3

Wstąp tutaj, jeśli utknąłeś w którejś misji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat OMs z poszczególnych części Thiefa: 1, Gold, 2, T:DS oraz 4.

Moderator: Bruce

Berni26
Bełkotliwiec
Posty: 14
Rejestracja: 01 lutego 2005, 09:07

Misja 7 w T3

Post autor: Berni26 »

Czesc jak widac dotarlem juz do 7 misji choc szczerze mowiac bez jednego z moich kolegow od thief :) tutaj pozdrowionka :) nie doszedlbymn tak daleko a poniewaz chiwlowo go nie ma to nie ma mi kto pomoc... no wiec tak duzo juz wtej misji zrobilem i teraz jestem na etapie znalezienia pamietnika i spalenia go.... wszedlem w nowy swiat w ktorym to nei mam broni itd. i oni mnie nie moga zobaczyc i tak szukam od 2 godzin tego pamietnika... ponoc ma byc w jakiejs wiezy ale kurde ja zadnej znalesc nie moge.... przelazilem po tych pomieszczeniach juz tyle razy ze swira dostaje sa tam pokoje o roznych numerach ... winda ... i wieza na ktora jak wjade to widac jakies zwloki.... kurde nie wiem co mam robic .... jak znalesc ta wieze... szukalem tez tam gdzie jest ten piec ale tam tez nic nie widze.... HELPPPPPPPPP MEEEEEE zanim naprawde wkurze sie i rzuce ta gre... czego sobie nie zycze :) pomozcieeeeee
Awatar użytkownika
Gregorius
Egzekutor
Posty: 1716
Rejestracja: 28 maja 2003, 08:47
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Kontakt:

Re: Misja 7 w T3

Post autor: Gregorius »

W przeszłości dwa zawalone przejścia się otwierają.
To które Cię interesuje to wejście do "Nursery Tower". Niedaleko recepcji - przy wejściu leży książka w której jest coś napisane o przenoszeniu dzieci (?) do Nursery Tower.

Musisz być W PRZESZŁOŚCI!
Brothers in arms & beer...
Henry
Arcykapłan
Posty: 1420
Rejestracja: 10 października 2003, 22:15
Lokalizacja: Piła

Re: Misja 7 w T3

Post autor: Henry »

Jeżeli nie możesz użyć broni, to znaczy że jesteś w przeszłości, skorzystaj z mapy i znajdź "Nursery Tower".
Berni26
Bełkotliwiec
Posty: 14
Rejestracja: 01 lutego 2005, 09:07

Re: Misja 7 w T3

Post autor: Berni26 »

problem jest tego typu ze fakt chyba jestem w przeszlosci ale kurde nie wiem jak mam sobie pomoc .... mowisz ze mam znalesc potajemne przejscia czy tam zawalone ... ale nic takiego nie widze poza tym nie wiem gdzie jest ta cholerna recepcja ... moze jakis opis czy cos takiego... jezu ratujcie :)
Berni26
Bełkotliwiec
Posty: 14
Rejestracja: 01 lutego 2005, 09:07

Re: Misja 7 w T3

Post autor: Berni26 »

yo yo :) jednak to znalazlem :) mowiac szczerze to chyba z wlasnej glupoty nie zagladnalem w to wjescie ale po tym jak daliscie wskazowke ze trzeba szukac kolo recepcji to faktycznie tam sie odkrylo wejscie i dalej problemu nie bylo ... wiec pozniej pamietnik spalilem itd. :) Mam teraz nowe zadanie a ze znajomosc anglika nie jest zbyt dobra to moglibyscie dopomoc... cos tam zrozumialem ze mam znalesc w pokojach pilegniarek albo w czyms podobnym i potem zaniesc to na strych i tego uzyc... hmmm pomozcie jesli wiecie cos dokladniejszego i przy okazji chcialbym dowiedziec sie gdzie ten strych jest... czy chodzi o miejsce gdzie wisi jakis trup... czy tez musze wrocic do zewnetrznej czesci sierocicnca i tam jest ten strych bo cos przypomina mi sie ze tam poraz pierwszy uslyszalem glos tej dziewczynki... czekam i licze na was :)
Awatar użytkownika
Gregorius
Egzekutor
Posty: 1716
Rejestracja: 28 maja 2003, 08:47
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Kontakt:

Re: Misja 7 w T3

Post autor: Gregorius »

► Pokaż Spoiler
Brothers in arms & beer...
Berni26
Bełkotliwiec
Posty: 14
Rejestracja: 01 lutego 2005, 09:07

Re: Misja 7 w T3

Post autor: Berni26 »

wielkie dzieki jestem juz w nastepnej misji :) czyli 8 :) do konca zostalo juz nie wiele wiec sie podbudowalem :) hehe a tak na marginesie to uwazam ze ta misja 7 w sierocincu jak na razie byla najtrudniejsza i najbardziej skoplikowana i bez was neidalbym rady :) dziekiiiiiiiiiiiii chlopaki :) pozdrawiam :)
Berni26
Bełkotliwiec
Posty: 14
Rejestracja: 01 lutego 2005, 09:07

Re: Misja 7 w T3

Post autor: Berni26 »

ehhhhhhhhh chlopaki jednak bez waszej pomocy to kurde dlugo sie nie pogra :( bo znow pojawily sie problemy.... jako ze jestem w nastepnej misji to trafilem do audale... i tam tajemnym przjesciem wyladowalem w kanalach ktorymi przeszedlem dalej.... wyladowalem w nowych komnatach... i znow pelno zadan do wykonania... znalazlem lape szakala i cos tam jeszcze bo chyba 3 zadania z tych juz wykonalem... ale mnie chodzi teraz o cos innego... wiec chodze po tych komnatach i kurde sie zgubilem... bo wnioskuje ze bladze w kolko nie widzac nowych przejsc....
wpadlem tez na jakis dziedziniec na ktorym widac 2 balkony i tam nowe dzrzwi ale klopot w tym ze nie wiem jak sie tam dostac... jesli wiecie cos na temat moich nowych wskazowek to prosze o pomoc :) thxxxxxxxxxxx i pozdrawiam jak zawsze fanow THIEFA :)
Awatar użytkownika
Gregorius
Egzekutor
Posty: 1716
Rejestracja: 28 maja 2003, 08:47
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Kontakt:

Re: Misja 7 w T3

Post autor: Gregorius »

► Pokaż Spoiler
Brothers in arms & beer...
Berni26
Bełkotliwiec
Posty: 14
Rejestracja: 01 lutego 2005, 09:07

Re: Misja 7 w T3

Post autor: Berni26 »

no i znow dzieki :) i znow trzeba was prosic o pomoc :) swoja droga nie wiem sam jak znalazlem wasze forum ale dzieki temu moze ukoncze ta gre na ktora strasznie sie uwzielem :) dzieki waszej pomocy jestem juz na tych balkonowych dziedzincach :) tam dostalem nowe zadania a co najlepsze moge zabijac juz te walniete posagi :) wybilem je wszystkie bo mnie denerwowaly :) i zostaly mi 2 zadania z ktorymi znow mam problem :) otoz pierwsze to break .... to museum i tam jakis art... cos tam mam chyba znalesc ... problem w tym ze poszedlem do muzemu bo wiem mniej wiecej ze to jest w audale i kurde nic przy tym wejsciu zrobic nie moge ... a 2 zadanko to chyba jak znajde cos w tym muzemu to mam sie spotkac z kims w stonmarket plaza... no i teraz prosba do was... co robic ??? bo poszedlem i tu i tu i kurde nic sie nie dzieje... czyzbym znow cos przeoczyl lub nie do konca zrozumial ??? help me :))
Henry
Arcykapłan
Posty: 1420
Rejestracja: 10 października 2003, 22:15
Lokalizacja: Piła

Re: Misja 7 w T3

Post autor: Henry »

► Pokaż Spoiler
Berni26
Bełkotliwiec
Posty: 14
Rejestracja: 01 lutego 2005, 09:07

Re: Misja 7 w T3

Post autor: Berni26 »

dzieki Henry :) znalazlem to dzieki twojej pomocy i powiem ze juz wielkie postepy zrobilem w dalszej czesci gry :) musze powiedziec ze jest zajebista :) pozdrawiammmmmmmmmm :)
Berni26
Bełkotliwiec
Posty: 14
Rejestracja: 01 lutego 2005, 09:07

Re: Misja 7 w T3

Post autor: Berni26 »

yeeeeeeeee yeeeeeeeee :) no i nastal dzien dziewiaty czyli juz dobiegam do konca gry :) musze powiedziec ze z muzeum poradzilem sobie szybciutki :) w sumie fajna misja w tym zamku .... duzo miejsca i zakamarkow :) no i przedewsztkim zolnierze za ktorym sie juz stesknilem :) NO ale dobra przejdzmy do rzeczy spotkalem sie z tym Aremusem czy jak on tam ma i tak mi sie wydaje ze dostalem ostanie zadanie czyli w roznych 5 miejscach cos tam zrobic czy jakos tak ... tyle ze angielski slaby to nie wiem dokladnie o co biega.... i tu znow prosba do was .... jakas podpowiedz by sie przydala :) no i mam nadzieje ze to juz bedzie ostatni raz :) byeeeeeeee i czekam :)
Awatar użytkownika
Gregorius
Egzekutor
Posty: 1716
Rejestracja: 28 maja 2003, 08:47
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Kontakt:

Re: Misja 7 w T3

Post autor: Gregorius »

Dobra, jeszcze pamiętam bo niedawno grałem:
► Pokaż Spoiler
Brothers in arms & beer...
Awatar użytkownika
Thrashmazur
Ożywieniec
Posty: 111
Rejestracja: 14 lutego 2005, 19:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Misja 7 w T3

Post autor: Thrashmazur »

► Pokaż Spoiler
[/spoiler]
Come to shadow....
Awatar użytkownika
Gregorius
Egzekutor
Posty: 1716
Rejestracja: 28 maja 2003, 08:47
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Kontakt:

Re: Misja 7 w T3

Post autor: Gregorius »

Gamall bardzo lubi oglądać fajerwerki: wystarczy strzelić gdzieś strzałą hałasującą żeby ją odciągnąć. Potrafi stać kilkadziesiąt sekund tyłkiem go Garretta :-)
Brothers in arms & beer...
Awatar użytkownika
Thrashmazur
Ożywieniec
Posty: 111
Rejestracja: 14 lutego 2005, 19:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Misja 7 w T3

Post autor: Thrashmazur »

Magiczka a sie podnieca fajerwerkami :-D
Come to shadow....
Awatar użytkownika
Master Garret
Akolita
Posty: 169
Rejestracja: 12 grudnia 2004, 21:47
Lokalizacja: Wrocław

Re: Misja 7 w T3

Post autor: Master Garret »

Widocznie to były fajerwerki Mistrza Gandalfa ( albo jak kto woli Ganjalfa ) :P
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Misja 7 w T3

Post autor: marek »

Mam pytanie:
► Pokaż Spoiler
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Gregorius
Egzekutor
Posty: 1716
Rejestracja: 28 maja 2003, 08:47
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Kontakt:

Re: Misja 7 w T3

Post autor: Gregorius »

A czy byłeś w
► Pokaż Spoiler
EDIT:
zaraz, zaraz, trzeba jeszcze iść do
► Pokaż Spoiler
Brothers in arms & beer...
Henry
Arcykapłan
Posty: 1420
Rejestracja: 10 października 2003, 22:15
Lokalizacja: Piła

Re: Misja 7 w T3

Post autor: Henry »

► Pokaż Spoiler
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Misja 7 w T3

Post autor: marek »

dobra, dzienks, jestem w kryjówce i męczę się z tymi paskudnymi strażnikami :|
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
gawr0n
Miastolud
Posty: 69
Rejestracja: 28 września 2004, 14:01

Re: Misja 7 w T3

Post autor: gawr0n »

mam ten sam problem co Marek - mianowicie nie mogę nic zrobić na dole w tym tunelu co niby chcą się zakraść do muzeum - czyli to znaczy ze muszę wykonać jakieś misje i dopiero wtedy wrócić do muzeum?bo jeśli tak to spartolili ten wątek w thiefie :?

i juz wlasnie znalazlem odpowiedz w innym poscie...tak czy siak spartolono to,że udostępniają lokację misji,ale nie da się przejść i stawiaja niewidzialna sciane,bo trzeba co innego wykonac...
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Misja 7 w T3

Post autor: marek »

idź
do stacji pomp - aby tam wejść musisz z terytorium pogan zaiwanić amulet, aby poziom wody obniżyć
kiedy już to zrobisz to
idź do kryjówki(jaskini) w kanałach
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
ODPOWIEDZ