Zlot fanów złodzieja

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Zlot fanów złodzieja

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Koniec maja jest zatem pewny. Szukam miejscówki na drinka.
Obrazek
Awatar użytkownika
Hattori
Młotodzierżca
Posty: 939
Rejestracja: 18 listopada 2011, 16:40
Lokalizacja: The Keepers' Chapel (Zamurze)
Kontakt:

Re: Zlot fanów złodzieja

Post autor: Hattori »

To czekamy na ostateczną datę, miejsce i godzinę. Chciałbym z pewnym wyprzedzeniem wiedzieć, czy iść do szefa z wnioskiem o urlop, czy nie :) (możliwe, że z okazji zlotu wydłużyłbym sobie określony weekend).
Awatar użytkownika
Marzec
Arcykapłan
Posty: 1494
Rejestracja: 22 listopada 2006, 11:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot fanów złodzieja

Post autor: Marzec »

Cześć Spidi,

co rozumiesz przez "miejscówkę na drinka"? Jakie są pomysły i plany co do zlotu? Czy na owego drinka idziemy na chwilę, czy dłużej zagrzejemy w jednym miejscu?

W związku z tym, że jesteś organizatorem, prosiłbym też o jakiś kontakt do Ciebie, najlepiej nr telefonu - śmiało można pisać poprzez przycisk email na forum.
www.thiefguild.com - Gildia Złodzieja
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Zlot fanów złodzieja

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Wszystkie dane zamierzałem wrzucić lada moment :) Własnie jestem w trakcie dokładnego obczajania knajp :) Zrobię tez poradnik dojazdu z centrum.
Obrazek
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Zlot fanów złodzieja

Post autor: SPIDIvonMARDER »

UWAGA! OTO WSZYSTKIE INFORMACJE!
Tu i teraz:

Zapraszam wszystkich do

Caffe Stanowski
http://caffee.stanowski.pl/
Ulica Ząbkowska 13, Stara Praga, Warszawa

26 maja 2018
21:00


Moi znajomi polecają ten lokal jako bardzo klimatyczny i nieco staroświecki, co powinno przypaść do gustu średniowiecznym łacherom.
Na miejscu można zarówno coś zjeść (np. makarony) jak i wypić. Różne piwa rzemieślnicze, zwykłe, wina, drinki a także menu bezalkoholowe. W tym shake'i!

DOKONAŁEM REZERWACJI
na godzinę 21:00. Ma być dla nas udostępniona osobna, komfortowa salka. Rezerwacja została dokonana na nazwisko

Kod: Zaznacz cały

Jakub Orłowski
więc na to hasło powinniście uzyskać dostęp.
Przed wejściem postaram się zawiesić jakiś glif, cobyście nie musieli długo szukać.

Jak mnie rozpoznać?

Oto zdjęcie:
https://sta.sh/0255u6ez1hop
Będę miał kapelusz Indiana Jones'a oraz pluszowego kucyka (w piaskowym kolorze i o szarej grzywie).

Co będziemy robić?
Oprócz typowych pogaduch, to proponuję też jakieś fajne gierki planszowe/karciane. Na pewno coś ze sobą wezmę.


Kontakt do mnie:

Jakub Orłowski (SPIDIvonMARDER)
514685665
spidivonmarder@gmail.com

UWAGA! Nie mam fejsa w telefonie! Tej drogi kontaktu nie polecam! Przede wszystkim odbieram telefony i smsy!
W smsie prosiłbym o podpisanie się nickiem z forum.

Kontakt do lokalu:
Caffee&Bistro Galeria Sztuki / St.Praga
03-736 Warszawa ul. Ząbkowska 13
tel. (22) 619-81-09
e-mail: caffee@stanowski.pl
pon. – czw.: 09.00-23.00
pt.: 09.00-00.00
sob. – 10.00-00.00
ndz.: 10.00-22.00

UWAGA! Z góry ostrzegam, że mogę chwilkę się spóźnić. Pracę kończę o 20:00, ale w Rembertowie. Mam nadzieję, że nie będę miał problemów z dojazdem :) W razie czego usiądźcie spokojnie, na pewno rychło dołączę.

JAK DOJECHAĆ?

Lokal znajduje się mniej więcej na rogu ulicy Ząbkowskiej i Brzeskiej, niedaleko Targowej.

Koleją:
Należy wysiąść w Warszawie Wschodniej, przejść ulicą Kijowską, skręcić w Brzeską i dojść do skrzyżowania z Ząbkowską.

Tramwajem:
Przystanek Ząbkowska 04, skręcić w Ząbkowską i dalej prosto.

Autobusem:
Przystanek Ząbkowska 06, skręcić w Ząbkowską dalej prosto.


Jak macie pytania, to pytajcie :) Zapraszam wszystkich użytkowników forum. Do zobaczenia!
:sword:
Obrazek
Awatar użytkownika
Dziarsky
Garrett
Posty: 4861
Rejestracja: 02 listopada 2003, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Zlot fanów złodzieja

Post autor: Dziarsky »

Przypomnij jeszcze raz, w któty to je dzień? :-)
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Zlot fanów złodzieja

Post autor: SPIDIvonMARDER »

26 maja, dodałem :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Dziarsky
Garrett
Posty: 4861
Rejestracja: 02 listopada 2003, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Zlot fanów złodzieja

Post autor: Dziarsky »

Będę umordowany tego dnia ale przyjadę :-)
Obrazek
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Zlot fanów złodzieja

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Super :) Kto jeszcze wpadnie?
Obrazek
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Zlot fanów złodzieja

Post autor: eLPeeS »

Ja jednak nie ogarnę :( Trzeba będzie drugi Pomorski zlot zrobić jak nic! 8-)
Awatar użytkownika
Marzec
Arcykapłan
Posty: 1494
Rejestracja: 22 listopada 2006, 11:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot fanów złodzieja

Post autor: Marzec »

Dla jasności potwierdzam i tu, że będę :)

Będę o 16:00 na Warszawie Wschodniej, może ktoś chciałby się wcześniej spotkać?
Awatar użytkownika
Nivellen
Złodziej
Posty: 2799
Rejestracja: 30 stycznia 2003, 23:21

Re: Zlot fanów złodzieja

Post autor: Nivellen »

Jasny gwincik, w ostatniej chwili wyskoczyły mi tzw. obowiązki rodzinne. Może uda mi się coś skrócić i wpaść chociaż na chwilę :)
Awatar użytkownika
Hattori
Młotodzierżca
Posty: 939
Rejestracja: 18 listopada 2011, 16:40
Lokalizacja: The Keepers' Chapel (Zamurze)
Kontakt:

Re: Zlot fanów złodzieja

Post autor: Hattori »

Ja też nie ogarnę: zbyt zawalony i zmęczony robotą jestem (m. in. delegacją z której wróciłem). W ogóle różne terminy majowe mi nie wychodzą teraz. Mówi się trudno. :evil:

Mam pytanko: jest w planach coś na kształt fotki pożegnalnej? Fajnie by było ująć naszą ekipę, oczywiście z poszanowaniem prywatności. Choćby (czy raczej: zwłaszcza :sword: ) w samych maskach, kapturach itp. Może chociaż w ten sposób nieobecni by zobaczyli, jaka była zabawa? po to, żeby załowali jeszcze bardziej huehuehue
Awatar użytkownika
demonax
Paser
Posty: 256
Rejestracja: 23 kwietnia 2009, 10:53
Lokalizacja: Knw

Re: Zlot fanów złodzieja

Post autor: demonax »

Ja też odpadam. Miałem nadzieję się pojawić, ale niestety nie dam rady :( Pozostaje mi życzyć wszystkim uczestnikom zjazdu dobrej zabawy :sup
Opcję fotki również uważam za fajną :ok
Awatar użytkownika
Daweon
Arcykapłan
Posty: 1344
Rejestracja: 06 lipca 2009, 19:15
Lokalizacja: Tarnów

Re: Zlot fanów złodzieja

Post autor: Daweon »

Niestety ten weekend mam przeładowany obowiązkami, więc się nie wybiorę. Będę jednak z niecierpliwością czekał na kolejne takie inicjatywy.
Człowiek żyje by być szczęśliwy
Szczęście zaś to tylko chęć życia
Jesteśmy więc po to by chcieć tu być
Bo oprócz trwania nie mamy nic innego
Awatar użytkownika
Dziarsky
Garrett
Posty: 4861
Rejestracja: 02 listopada 2003, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Zlot fanów złodzieja

Post autor: Dziarsky »

Ja też po całym dniu na nogach wracam do hotelu na chwilę i jadę na spotkanie. Drugi raz mogę się nie załapać, by z kimś pogadać o Thiefie :-)
Sprężcie się!
Obrazek
Awatar użytkownika
NiRa
Mechanista
Posty: 488
Rejestracja: 15 stycznia 2008, 17:52

Re: Zlot fanów złodzieja

Post autor: NiRa »

Czekam na relację i fotki :-D
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Zlot fanów złodzieja

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Mam zepsuty komputer i korzystam z internetu w pracy, więc na normalną relację musicie chwilkę poczekać. :bj:
W skrócie: był Marzec z partnerką (Karoliną) oraz Dziarsky. Pozostałe osoby niestety, ale się wykruszyły. Samo spotkanie było przesympatyczne i z wielką przyjemnością można było na żywo porozmawiać o Thiefie. Zdecydowanie zapałaliśmy ochotę na zorganizowanie kolejnego zlotu, tym razem większego.


Bardzo dziękuję wszystkim przybyłym!
Obrazek
Awatar użytkownika
Marzec
Arcykapłan
Posty: 1494
Rejestracja: 22 listopada 2006, 11:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot fanów złodzieja

Post autor: Marzec »

Bardzo miłe spotkanie, szkoda że takie krótkie i w tak małym gronie. Na pewno trzeba organizować kolejne zloty. Z naciskiem na słowo organizować ;) Np każdemu z uczestników przypisać czynne uczestnictwo - Spidi mówił o pomyśle na konwent, na którym byłyby prelekcje, sądzę że to dobry pomysł.

Domyślam się, że nie tylko ja, Spidi i Dziarsky (bo stwierdzenie było jednogłośne) cieszylibyśmy się niezmiernie na prelekcje od ważnych osób ze sceny polskiego forum - Spidi wspomniał tu np o sprawie polskiego tłumaczenia Thiefa - niezmiernie ciekawe byłoby posłuchać szczegółów przebiegu całej sprawy, oraz ile wysiłku potrafi poświęcić jeden fan dla samej idei. Sądzę, że większość wie o kim mowa :) Ponadto, myślę że większość również byłaby zainteresowana przyjściem na takie wystąpienie.

Jest na naszej scenie dużo takich osób, które coś robią, nie dlatego, bo ktoś im kazał lub im za to płaci, ale dlatego, że chcą. Myślę, że z powodzeniem można wskazać na palcach dwóch dłoni osoby, które mogłyby razem przyczynić się do wartościowego wydarzenia, na które każdy członek forum chciałby przyjść.

Sam, nie ukrywam, chciałbym kilku z was osobiście poznać. Stąd te dwa akapity ode mnie :) Pozwoliłem sobie je napisać, już po udowodnieniu Wam, że da się. Teraz Wasza kolej :) Może tym razem Kraków?

Jeszcze raz, wielkie, wielkie dzięki za spotkanie. Bardzo się cieszę, że mogłem was poznać. Do następnego!

Spidi, gdzie fotki? :guard:
www.thiefguild.com - Gildia Złodzieja
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Zlot fanów złodzieja

Post autor: SPIDIvonMARDER »

oto fotki. Przepraszam za ich nędzna jakość, ale fotograf ze mnie żaden. A tam było ciemno.


Dziękuję jeszcze raz wszystkim przybyłym. Na co dzień nie mam okazji z nikim ta szczerze i dogłębnie porozmawiać o jednej z najważniejszych gier swego życia, więc taka okoliczność była iście pasjonująca. Równocześnie jestem rad, że inicjatywa cieszyła się całkiem sporym zainteresowaniem.

Przyszły 4 osoby: ja, Marzec z dziewczyną, Karoliną (też gra w Thiefa) oraz Dziarsky. Obeszliśmy wiele tematów, od technicznych thiefowych, przez osobiste, po FMki i trochę fabuły.

Spotkaliśmy się w klimatycznym lokalu Caffe Stanowski, gdzie obsługiwała nas bardzo miła pani (nawet na koniec cyknęła zdjęcie). Właściwy stół oznaczyłem kartką z trzema glifami, które najbardziej wryły mi się w pamięć. Potem zachował ją na pamiątkę Marzec.

Jednak główny wątkiem było rozważanie na temat kolejnego zlotu w przyszłości, tym razem być może nieco bardziej pokaźnego.

Wynajęcie sali na kilka godzin to nie jest duży problem. A tam można już na spokojnie przeprowadzić prelekcję lub zorganizować jakieś granie. W jakiej formie? To jest do przedyskutowania.

Gorąco zachęcam do takiej inicjatywy. Może tym razem na południu Polski? Tam jest chyba dość sporo fanów...

Ze swojej strony nie chciałbym niczego obiecywać na ten rok. Mam dość napięty terminarz, więc bardziej prawdopodobne jest, że zorganizuję jakąś lokalną, północną edycję połączoną z wyjściem na piwo. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby ktoś skrzyknął złodziei w Krakowie czy w Katowicach :sword:
Obrazek
Awatar użytkownika
Nivellen
Złodziej
Posty: 2799
Rejestracja: 30 stycznia 2003, 23:21

Re: Zlot fanów złodzieja

Post autor: Nivellen »

A tak niewiele brakowało.. :( No cóż, może następnym razem. Fotki spoko, ta sepia wyszła naprawdę ciekawie. Moim zdaniem można ją śmiało podłączyć do galerii, dla tzw. potomności ;)
Awatar użytkownika
NiRa
Mechanista
Posty: 488
Rejestracja: 15 stycznia 2008, 17:52

Re: Zlot fanów złodzieja

Post autor: NiRa »

Jakby ze śląska/małopolski ktoś chciał się spotkać to 10 czerwca będę w Oświęcimiu z motoambulansem (gdzieś w pobliżu będę się kręcić, łatwo mnie rozpoznać) na MotoSercu. Piwo co prawda nie, ale kawa chętnie ;)
Awatar użytkownika
Marzec
Arcykapłan
Posty: 1494
Rejestracja: 22 listopada 2006, 11:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot fanów złodzieja

Post autor: Marzec »

Dzięki za zdjęcia! :)

Tak teraz patrzę, i można by powiedzieć, że mieliśmy tech-meeting :) W zasadzie Polskie Forum Thiefa, Polska Oficjalna Strona Thiefa oraz Thief Guild miały wspólne spotkanie kameralne :)
Awatar użytkownika
Juliusz
Złodziej
Posty: 2774
Rejestracja: 04 stycznia 2004, 11:28
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: Zlot fanów złodzieja

Post autor: Juliusz »

Może ogromnego rozmachu ten zlot nie miał, ale to i tak historyczne dokonanie. Odkąd pamiętam (a jestem na tym forum jakieś 14 lat), prób zlotu kilka było, ale wszystkie rozmywały się na etapie planów. Zatem gratuluję konsekwencji! :)

Sam rzadko bywam w Polszy, więc raczej mała szansa, żebym się pojawił na przyszłych. Ale jak będą jakieś ciekawe inicjatywy, to chętnie wesprę online, w ramach możliwości.

@Dziarsky - gdzie się podziały Twoje włosy??? (przejrzałem właśnie naszą galerię... ;) )
Awatar użytkownika
Dziarsky
Garrett
Posty: 4861
Rejestracja: 02 listopada 2003, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Zlot fanów złodzieja

Post autor: Dziarsky »

Juliusz pisze:@Dziarsky - gdzie się podziały Twoje włosy???
To zdjęcie było z ok. 2005 roku :). Zdążyłem już być długo łysy, a teraz znów mam trochę kłaków :).
ODPOWIEDZ