No i mnie zbanowali

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
T-Bag
Bełkotliwiec
Posty: 11
Rejestracja: 09 marca 2007, 22:36

No i mnie zbanowali

Post autor: T-Bag »

:cry:
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: No i mnie zbanowali

Post autor: Bandit »

Czy wiesz chociaż za co? :roll:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: No i mnie zbanowali

Post autor: grim_reaper »

Yyyy, a kim ty właściwie jesteś, bo nie chce mi się zgadywać czemu nie możesz używać swojego loginu, jeśli go tutaj masz :roll: ?

Ja Ci powiem za co Cię zbanowali i dodam, że w pełni to popieram i za takie wybryki nie będę już nikogo bronić. Każdy odpowiada sam za siebie.

Bana dostałeś za latejoina, notorycznie to robiłeś, więc się nie dziw, że w końcu się admin wkurzył i Ci sprzedał kickbana, nie tylko Tobie zresztą. Masz się nauczyć, żeby tak nie robić - wychodzenie z gry i wracanie na latejoina to duuuuży błąd. Ile potrwa Twoja nauka - nie wiem i nie będę się dowiadywać, szczerze mówiąc nie obchodzi mnie to, bo o wiele przyjemniej zrobiło się na serwerze, kiedy te bany się posypały.
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: No i mnie zbanowali

Post autor: Przemek557 »

grim_reaper pisze:bo o wiele przyjemniej zrobiło się na serwerze, kiedy te bany się posypały.
Hę? :)
grim_reaper pisze:wychodzenie z gry i wracanie na latejoina to duuuuży błąd
Podobnie robił lers. Grał guardem, gdy ktoś wszedł zrobił reconnect, powiedział temu komuś join, on dołączył do straży, a lers do thiefów mimo tego że wcześniej był guardem :roll: Potem gdy thiefy nie miały już żyć jeszcze jeden reconnect i join guards :roll: :roll:
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: No i mnie zbanowali

Post autor: grim_reaper »

Przemek557 pisze:Podobnie robił lers. Grał guardem, gdy ktoś wszedł zrobił reconnect, powiedział temu komuś join, on dołączył do straży, a lers do thiefów mimo tego że wcześniej był guardem Rolling Eyes Potem gdy thiefy nie miały już żyć jeszcze jeden reconnect i join guards Rolling Eyes Rolling Eyes
No i co z tego? To nie znaczy, że ktoś kto robi tak, jak on jest z tego rozgrzeszony, "bo Lers tak robi". Ja Lersa ma głęboko w dupie i tak samo cieszę się jak jest zbanowany, jak z tego, że zbanowani są inni, którzy tak samo postępują.
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: No i mnie zbanowali

Post autor: Black_Fox »

Taką rzecz mogą robic tylko frajerzy. (Sytuacja Lersa.) Ale latejoin typu "wait please" chyba jest dozwolone nie? Bo u mnie przy większej ilości graczy strasznie długo się wczytuje. Admin powinien wydłużyc czas przed dołączaniem min. do 1 minuty.
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: No i mnie zbanowali

Post autor: grim_reaper »

Black_Fox pisze:Ale latejoin typu "wait please" chyba jest dozwolone nie? Bo u mnie przy większej ilości graczy strasznie długo się wczytuje. Admin powinien wydłużyc czas przed dołączaniem min. do 1 minuty.

Nie no bez przesady z tą minutą, ok 30 sekund by wystarczyło. Nie ma latejoinów typu "pw" - zawsze powinno się pytać czy można się przyłączyć, możesz napisać, że masz długi czas oczekiwania i tyle. Wiesz, latejoin, jeśli napisałeś "please wait" i dołączyłeś się bez zapytania tuż po rozpoczęciu gry, to jeszcze nie jest takie znowu przewinienie, ale trzeba być bardzo dyplomatycznym w tej kwestii, bo ludzie są na to wrażliwi, szczególnie przy takich graczach jak Lers ( że o innych nie wspomnę).
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: No i mnie zbanowali

Post autor: Black_Fox »

Teraz to się wkurzyłem, nie grałem jakieś dwa tygodnie w TUT, bo lekko mnie już to nudziło i chciałem żeby ludzie ochłoneli po moich treningach KO. Dzisiaj sobie wchodzę do gry wszystko pięknie i ładnie (ghosting) i znowu przy użyciu epitetów zostałem pochwalony... "noob", "dick". I wyrażeń typu: "Cookies for a noob...". A wiecie za co? Za to, że jako mnie jedynemu się udało wyciągnąc Evi z Gerome! :roll: Czy ci ludzie nigdy się nie zmienią? Zawsze muszą kogoś obrażac? Nie pomyslcie, że jestem jakiś pokrzywdzony, ale tak po 2 tyg. i już na pierwszej mapie... to jest conajmniej niesmaczne. I dlaczego Brody z tym nic nie zrobi? To mnie ciekawi najbardziej. Wszyscy gracze to jego rodzina? Bo z Indusem wiadomo, że coś kręci. ;)
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: No i mnie zbanowali

Post autor: grim_reaper »

Fox, zrozum, palantów na serwerach zawsze będzie pełno, ja też się denerwuję i nie w smak mi jest jak przy pierwszym wejściu zostaje powalona tekstem w stylu "don't latejoin bitch" ... przez Theefa van Cleefa chociaż nic jeszcze nie zdążyłam zrobić, nawet kliknąć spectate, on i paru innych ( jak chcesz to Ci zrobię listę ku przestrodze xD ) wiecznie używa epitetów, a Twoim zadaniem ( taki dodatkowy objective xD ) jest ignorowanie w miarę możliwości tego co do Ciebie piszą ( jeśli piszą w ten sposób ), naturalnie rozumiem, że niektóre rzeczy po prostu nie mogą przejść bez komentarza, ale staraj się powstrzymać, to nie będziesz ich nakręcał ( bo to jest takie kółko graniaste...)

Inna sprawa to to jak Cię postrzegają ludzie. Jeśli kiedyś tam nabroiłeś i wyzywałeś też innych, to oni już z góry zakładają, że nadal to będziesz robił i zachowują sie tak a nie inaczej. Dlatego jeszcze raz Ci mówię, wyluzuj. Admin nic Ci nie pomoże, Brody tylko czasami zagląda na serwer, nie jest tam cały czas, frh jest niby codziennie, ale sami wiecie jak to jest, tak naprawdę to jest ich decyzja i raczej na nią nie wpłyniecie - na pewno nie na fata, jeśli czujecie się naprawdę pokrzywdzeni, to możecie napisać do Brody'ego, ale wątpię by miało to jakieś skutki, bo naprawdę bydła jest ostatnio dużo, jakby ich pobanował wszystkich, to chyba ze dwie osoby by zostały xD ;) :P: .
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: No i mnie zbanowali

Post autor: Black_Fox »

Dzięki Grim. Bo ja już o tym zapomniałem.
grim_reaper pisze:jakby ich pobanował wszystkich, to chyba ze dwie osoby by zostały
To jest racja. :)
grim_reaper pisze:jest ignorowanie w miarę możliwości tego co do Ciebie piszą
W moim przypadku słabo to wychodzi, cytuję po przetłumaczeniu: NINJA: "Twój penis nie bedzie większy przez to, że udało Ci się ukrasc Evi..." - i co miałem zrobic? :roll: "Tak... ale mój zawsze urośnie, ale Twój zawsze pozostanie taki mały...". A Brody na to: "Nie możemy rozmawiac miło?". I to wszystko.
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
ODPOWIEDZ