Nasze rozgrywki w Thievery

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Azaqi »

Bandit: Najpierw przeczytajcie poprzedni post na stronie drugiej autorstwa niejakiej Grim R.

hehe Ja dziś miałem najśmieszniejszą sytuacje odkąd gram w TuTkach. Grałem złodziejem na flatsach i chciałem zrobić guardowi - AI mario. Trafiłem, ale o dziwo nie ogłuszyłem, a dość wysoko było. Rozwaliłem mu tylko hełm. Więc stoję sobie na jego łbie, a ten drań wyjmuje mace i bierze zamach. Podskoczyłem. Nie trafił. Znowu zamach i znowu podskoczyłem, też nie trafił. I tak z 10 razy :-) . Mógłbym tak do końca gry, ale inny guard usłyszał, przylazł i mnie ustrzelił. Szkoda, że tego nie nagrałem :-) :P:
Obrazek
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Agnar »

Hmm... Azi... tez mialem takie akcje tyle ze nie podskakiwalem nad nim tylko odskakiwalem gdzies w bok w cien ::D Te mario potrafi byc zdradzieckie :> raz wychodzi a raz nie... jak ma helm to dosc czesto z tego wychodzi bo moim zdaniem helm "amortyzuje" upadek i przez to guard nie pada :| ;) nie wiem czy w mario ma znaczenie upadek bardziej w strone plecow guarda czy bardziej na jego front...
Ostatnio zmieniony 15 lipca 2005, 16:10 przez Agnar, łącznie zmieniany 1 raz.
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: marek »

ostatnio też na flats naskoczyłem z samej góry na początku na guarda a ten tylko hełm stracił.... kant i tyle
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Agnar »

Pozatym... sa miejsca gdzie mario mozna zrobic na 100% i guard sie wogle nie rusza... przydaloby sie wam takie cos nie ? :> jak bedziemy kiedys grac to wam pokaze fajnie miejscowki na killing i koing... ::D
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: marek »

Agnar pisze:miejsca gdzie mario mozna zrobic na 100% i guard sie wogle nie rusza...
czyli co? nawet nie zauważa, że ktoś mu na głowie stoi?, to byłoby niezłe :lol: :lol: :lol: :-) :lol: :-) :-)
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Agnar »

Hmmm... chodzi o to ze sa miejsca gdzie mario wychodzi na bank a sa takie gdzie myslisz ze wyjdzie a nie wychodzi ;) i takich miejsc sie nauczysz tylko i wylacznie grajac... ;)
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Azaqi »

No właśnie temu mario nie można ufać :pff6: :-) , ale odskakiwanie od guardów naprawdę skutecznie ratuje skórę złodzieja. Kiedyś z Banditem trenowaliśmy sobie trafianie z miecza. Ja grałem złodziejem na nieśmiertelności, a on guardem i za mną ganiał. okazało się, że gdy odskakuje od niego to nawet 2/3 ciosów nie trafia. Z macą było już o wiele ciężej bo ma większy zasięg. Więc odskoki szczególnie gdy cię atakuje strażnik z mieczem to naprawdę bardzo dobra obrona
Obrazek
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Agnar »

Dobry sposob na obrone jest tez taki ze jak slyszusz ze guard cos pije jak cie goni <prawdopodobnie speed> to nalezy wtedy zaczac biegac po skomplikowanych terenach... podciagac sie itp... i poczekac te 10 sek az mu sie speed skonczy... trzeba sie nauczyc dobrze uciekac przed guardami... prawde mowiac trudniej przed AI zwiac niz przed graczem bo gracz to zazwyczaj nie trafia :-) ;)
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: marek »

zależy z czego, ale to niestety prawda, bo AI nie jest ograniczone pingiem :roll: a człowiek jest
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: grim_reaper »

Mały komentarz do wczorajszej gry: gralismy na Revenge ja, Azi i Bandit. Zanim Bandit do nas doszedł mieliśmy z Azim okazję przyjrzeć się, jak niejaki pan I. ( :-) ) ubliża Bulletstopperowi, a przynajmniej tak to wyglądało...zdaje się, że Bullet musiał nieźle wtłuc Indusowi, bo on chyba na wszystkich wrzuca, jak przegrywa :lol: ... aha no i Bandyś pytanie do Ciebie: to Ty nauczyłeś bluźnić Bulleta?? :lol: bo jedyne słowo po polsku jakie zna to "spier...j" ::D Dobry początek ::D
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Bandit »

Nie macie przypadkiem tego samego uczucia, co ja, że to już koniec? Może zorganizujmy się i zagrajmy przed tym pierwszym Września. To jak gramy dziś? :roll:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: marek »

hmmm mogę zagrać, ale jest pewne "ale": byle szybko, bo nie chcę zaspać na rozpoczęcie
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Agnar »

Hmm... ja wiem dlaczego jest taka cisza... Nie ma grim ;) zauwazcie ze prawie zawesze gramy jak tylko ona gra ;) z tego co wiem to wraca w weekend wiec mozecie otrzec lzy :P :-)
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Bandit »

Gówno prawda to wy się lenicie! :evil:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: marek »

Bandit pisze:Gówno prawda to wy się lenicie!
Agnar pisze:Nie ma grim Wink zauwazcie ze prawie zawesze gramy jak tylko ona gra
nie narzekajcie tylko grajcie - ja jak tylko mam czas to wchodzę na jakiś serwer i sobie rozgrywam jedną 2 gry, bo nikt się nie zjawia :roll: jak nikt się zjawia to się gra głupio po prostu
Jeśli będziecie mieć ochotę w weekendy grać to po prostu zagadajcie na gadu
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Bandit »

Ja mam banka, więc pierwszym dobrym serwerem, po brodysach był serwerek Necrosa, na którym można pograć w Thiefmatch, więc wybraliśmy się na niego i grało nas nawet sporo, bo od nas byli: Ja, Azaqi, Marek i Dimitriw, który ma niestety kłopoty z pingiem, więc nie pograł za długo o ile w ogóle mógł grać... :( Razem z Azim stwierdziliśmy, że thiefmatch to dobra zabawa, dlatego jutro też mamy zagrać, więc od razu zapraszam wszystkich na jutrzejszą a właściwie dzisiejszą grę, bo jest już teraz czwartek jak pisze tego posta. :-) Musimy tylko najpierw rozgryźć pewną zagadkę dotyczącą prawdopodobnie, bo nie wiemy na pewno losowego przydzielania ekwipunku na starcie.
:chase: :shoot: :guard:
Intrak
Paser
Posty: 227
Rejestracja: 10 maja 2005, 16:28

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Intrak »

Dzisiaj ?? T-match Powiedzcie o ktorej to sprobuje dzisiaj postawic ale to niejest pewne poneiwaz przyjezdza kuzynek i razem z bratem konfigurujmy drugiego kompa i niewiem czy ten na ktorym hostuje bedzie wolny. Wiec jak cos na GG sie odezwe.
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: grim_reaper »

No. Nareszcie wczoraj pogralim i było całkiem wesoło, a w sumie zaczęliśmy tylko ja i Azi. Pozcatkowo mieliśmy jakieś problemy z dołączeniem się do serwów, ale podsumowując nei przyćmiło to przyjemności gry później :) . Najśmieszniej było na megalagowym serwerze Xbisoft - biegniesz, a tu co chwila cofa Cię, jakby Cię ktoś ciągnął na smyczy :lol: masakra! Na Grange'u miałam do czynienia z Azim-złodziejem i wyszła z tego niezła jatka, w sumie to chyba sama musiałam się bronić, bo nie bardzo mogłam liczyć na pomoc mojego kuzynka, ponieważ jest początkujący ( ksywa w grze: Presario).
Ale jedna fajna akcja wynikła - Azi na dole łyknął invisibla i chciał wybiec przez drzwi za którymi już na niego czekałam, po czym został przeze mnie tagnięty i spacyfikowany przez bota :lol: :twisted: , zaskoczenie Azi? :P:

Nic to jednak w porównaniu z tym co się działo na mega wypaśnym :lol: serwerze Intraka :P:
Po pierwsze to prawie całą grę latałam tam jakby łyknęła unlimited speed, co oczywiście wcale mi nie przeszkadzało :twisted: . Po drugie pobiegłam sobie na górę ( to było Bourgeois) ale coś mnie zaczęło nawalać ( piszę cos, bo to było niewidzialne :!: i nagle znalazłam się jakby teleportowana na dole koło Intraka, bo to on mnie nawalał! Niewyżyty :twisted: :lol:
Złodziejem tu był nightziom :P: ups nightFox ale niestety słabo znał mapę, więc stwierdził, że pójdzie chlać do knajpy z guardami i na dodatek zeżarł wszystkie ciacha! :evil: :-D
Na zakończenie walnęłam Intrakowi z fire bolta na zbliżeniu i pięknie odleciał, no i tyle :P:
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Bandit »

grim_reaper pisze:No. Nareszcie wczoraj pogralim i było całkiem wesoło, a w sumie zaczęliśmy tylko ja i Azi.
Gówno prawda! :x Zaczęliśmy w składzie: Ja, nightFox potem doszedł zapomniany Agnar :pff6: i Marek a was wtedy nie było! :evil:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: grim_reaper »

Tyż prawda, ale Bandit nie wziął pod uwagę tego, że my póżniej byliśmy i Was oprócz nightFoxa nie widzieliśmy! Bardzo chcieliśmy z nim grać, ale mieliśmy problem z mapami no i poszliśmy grać tam gdzie się dało ,ot co :(
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Agnar »

Hmmm... nie mam zamiaru nikogo urazic ale... mnie takie sytuacje zdarzaja sie co 2 gre... moze dla "mniej doswiadczonych" graczy to jest "cos" czym warto sie pochwalic... i nie dziwie sie... bo chcecie uzystac pochwale zeby sie zachecic do dawnej gry... pewnie sie myle i ktos mi napisze zaraz posta ze wcale tak nie jest...
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Bandit »

Mata tyćke czasu w ten łiiiiiiikend? :) Pograć by dobrze było w starym sqadzie wraz z TeeSem na pokładzie. :wink:
:chase: :shoot: :guard:
Intrak
Paser
Posty: 227
Rejestracja: 10 maja 2005, 16:28

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Intrak »

Bandit .. Good :idea: Jestem za np. jutro pod wieczór? Od 20 załóżmy do 23 własnie gadałem z ojcem i moge ... ( oficjalnie ) (tylko gorzej jak zapomnie i mnie spierdzieli ......) a co do TS'a to moja siec oferuje darmowy kanal na TSie :-)
bandit wie co tam sie dzieje z tym TS'em (chyba wie :-) >
To ja wstepnie mowie o jutrzejszym dniu od 20 : 00 :D
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Agnar »

Zycze milej zabawy ;) ja narazie nie bede grac w TUT... z reszta to chyba widac... zycze powodzenia i duzego loota zlodziejom i duzo fragow guardom ;) papa ;)
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: grim_reaper »

Noo dzisiaj to pojechaliście ( Azi i Bandit) po rajtuzkach pod koniec na Bourgeois :evil: , dobrze wiecie, że sama ledwo co mam szanse ( zważywszy na moje marne umiejętności thiefem ), to jeszcze na dodatek ustawiliście mi piramidkę ze skrzynek na sejfie...kurna w przejściu to jeszcze jakoś przełknęłam...ale do ku...nędzy na sejfie?!?! Wkurzyłam się niezmiernie! Gdybym miała invisibla to i tak bym Was okradła bo berło zdążyłam już wziąć, tylko ciężko się ucieka potykając się o sterty drewna :roll: :pff6: . No a przede wszystkim zdaje się, że stacking objectivów jest ZABRONIONY na Brodys..ale to już kwestia Waszego wyczucia równowagi w grze...

Tyle. Dziękuję. Do widzenia.
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
ODPOWIEDZ