Nowa FM: Assault at the Gas Station

Wpadnij tutaj, jeśli chcesz zapoznać się z istotnymi wiadomościami, podyskutować o najnowszych doniesieniach ze świata Thiefa oraz opatrzyć zjadliwym lub miłym komentarzem poszczególne informacje.
ODPOWIEDZ

Jak oceniasz misję ?

Granie w tę misję jest bliskie doświadczeniu mistycznemu! Coś niesamowitego !
0
Brak głosów
Misja dorównująca oryginalnym poziomom. Bardzo dobra!
0
Brak głosów
Misja dosyć dobra, ale nie wszystkim może przypaść do gustu.
3
75%
Misja przyzwoita, ale niczym nie zaskakuje. Przeciętniak.
0
Brak głosów
Na bezrybiu ryba rak. Możecie w to zagrać, jeśli się naprawdę bardzo nudzicie.
0
Brak głosów
Szkoda czasu na ściąganie takich śmieci. Trzymajcie się od tej misji z daleka!
1
25%
 
Liczba głosów: 4

Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Nowa FM: Assault at the Gas Station

Post autor: Jacek »

Tytuł : Assault at the Gas Station
Autor : Sterlino
Data: 2006.09.04
Plik: 5.2MB
Język: angielski
Do pobrania: http://www.thiefmissions.com/info.cgi?m ... ionAssault
Henry
Arcykapłan
Posty: 1420
Rejestracja: 10 października 2003, 22:15
Lokalizacja: Piła

Re: Nowa FM: Assault at the Gas Station

Post autor: Henry »

Nie wiem co jest grane, nie mogę wyjść z miejsca startu, pisało, że brakuję mi tnhscript154,
ale mam wszystkie poprawki :?: Dla świętego spokoju, wgrałem scrypt jeszcze raz, nie ma już informacji o braku skryptów, a dalej siedzę zamknięty w pokoju :evil:
bari
Paser
Posty: 204
Rejestracja: 21 lutego 2004, 12:05
Lokalizacja: wa-wa

Re: Nowa FM: Assault at the Gas Station

Post autor: bari »

U mnie jest to samo, wielokrotnie przeładowywałem misje i nic.. drzwi dalej zamknięte..:(
moze coś nie tak z tym skryptem..??
Awatar użytkownika
Paweuek
Gniew-Amon
Posty: 1879
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 12:25
Lokalizacja: Cytadela

Re: Nowa FM: Assault at the Gas Station

Post autor: Paweuek »

Również siedzę zamknięty w pokoju...
Obrazek
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Nowa FM: Assault at the Gas Station

Post autor: timon »

U mnie pomogło wgranie skryptu script.osm Gaylesavera link
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
Paweuek
Gniew-Amon
Posty: 1879
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 12:25
Lokalizacja: Cytadela

Re: Nowa FM: Assault at the Gas Station

Post autor: Paweuek »

Mnie nie pomogło ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: Nowa FM: Assault at the Gas Station

Post autor: Jacek »

Mnie też nie, muszę użyć cheata... ale nie wiem czy bedę się bawił w tę misję bo ta druga wygląda na znacznie lepszą.
Awatar użytkownika
Paweuek
Gniew-Amon
Posty: 1879
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 12:25
Lokalizacja: Cytadela

Re: Nowa FM: Assault at the Gas Station

Post autor: Paweuek »

Hehe, tak samo postąpiłem z Lord Fishkill's Curse ^^
Obrazek
Henry
Arcykapłan
Posty: 1420
Rejestracja: 10 października 2003, 22:15
Lokalizacja: Piła

Re: Nowa FM: Assault at the Gas Station

Post autor: Henry »

Jacek pisze:ale nie wiem czy bedę się bawił w tę misję bo ta druga wygląda na znacznie lepszą.
I jakie wrażenia, ja tą misję przeszedłem w poniedziałek i do dzisiaj gównem mi się odbija.
Awatar użytkownika
dario
Arcykapłan
Posty: 1412
Rejestracja: 08 lutego 2007, 09:15
Lokalizacja: Tychy

Re: Nowa FM: Assault at the Gas Station

Post autor: dario »

Paweuek pisze:To ja szanownemu koledze nie polecam sterlinowego Assault at the Gas Station :hyh
eLPeeS pisze:Też jej nie polecam ;) Tym bardziej samemu sobie bo to by się wiązało z graniem w nią ponownie :znu
Co Wy to gadacie :P zajebiaszcza misja przecież :-D ! I powiem szczerze, że nie miałem, aż takich problemów z nią. Na expercie cały loot prawie zdobyłem czyli coś ponad 4700 z 5000 i 6 z 7 tajemnic. Jedyne czego nie udało mnie się wykonać a w zasadzie to otworzyć = drzwi z kodem (obok sekretnych drzwi) przejścia do rezydencji jakiegoś gościa (przez piwnice) a tak to lajcik ;) Polecam wszystkim graczom o mocnych nerwach :-D
Awatar użytkownika
Paweuek
Gniew-Amon
Posty: 1879
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 12:25
Lokalizacja: Cytadela

Re: Nowa FM: Assault at the Gas Station

Post autor: Paweuek »

Proszę nie wyrywać mojego tekstu z kontekstu :hyh Kolega zasugerował, że nie lubi kombinować w misjach Sterlina, więc odradziłem mu żartobliwie tą jedną konkretną ;)
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: Nowa FM: Assault at the Gas Station

Post autor: Flavia »

Assault at the Gas Station
czyli "Ratunku, duszę się!"

Autor: Sterlino
Data wydania: 2009
Typ: Mechaniści
Ocena końcowa: przyzwoita*

Pomysł: Akcja misji dzieje się na krótko przed końcem Ery Metalu. Agenci Wiktorii dowiedzieli się o nowej konstrukcji Mechanistów - stacji gazowej. Podejrzewają, że jest ona w istocie swego rodzaju bronią i planują atak. Najpierw jednak przydałoby się, aby ktoś wyłączył zabezpieczenia stacji. Ktoś... dyskretny. Taki, jak Garrett.
A skoro już tam jest, to równie dobrze może się rozejrzeć za jakimiś kosztownościami lub innymi sposobami, by zaszkodzić Mechanistom (co nigdy nie jest złą rzeczą). Na szczęście sposoby na osiągnięcie obu powyższych dostanie podane niemalże na tacy, czy to przez liczne notatki, czy zadania, które czasami biorą się z... powietrza.

Wykonanie: Z tego, co widziałam, autor wykorzystał głównie oryginalne zasoby, jednak przy ich pomocy zdołał stworzyć coś niezwykłego. Nie powinno to stanowić niespodzianki dla nikogo, znającego jego poprzednie misje. Stacja sprawia wrażenie... nieco zbyt zaawansowanej, jak na uniwersum Thiefa, niemniej to samo można powiedzieć o większości rekwizytów Ery Metalu. Jeśli komuś nie przeszkadza taki retro-futuryzm, powinien być w siódmym niebie. No, chyba że...

Wrażenia: I tu przechodzimy do najważniejszego punktu, który ostatecznie zaważył na mojej ocenie. Punktu, który dla nikogo znającego poprzednie misje autora nie powinien stanowić niespodzianki. Mianowicie: misja jest cholernie trudna. Od ciasnych korytarzy wyłożonych metalem i ściśle patrolowanych, poprzez mnóstwo zadań "technicznych" (uruchom maszynę X, żeby zdobyć Y i włożyć do Z, żeby dostać się do A, potem pociągnij dźwignię B - nie ruszaj C! - i wbij kod, aby uruchomić D), aż po upierdliwe poszukiwanie diabelsko ukrytych kluczy i przełączników. Było to do wybaczenia w The Flying Age, gdzie pomysł był tak dziwny, a wykonanie na tyle genialne, że na drobne upierdliwości prawie nie zwracało się uwagi (poza drugą misją. Cthulhu, ona była okropna!). Można było przymknąć oko w Horns of Canzo, gdzie klimat wgniatał w fotel, skutecznie wymiatając uczucie frustracji. Niestety, ta misja nie prezentuje niczego, co pozwoliłoby zwyciężyć wkurw, i dlatego dostaje ode mnie tylko "przyzwoitkę". Za dobre chęci.

Wnioski wyciągnijcie sobie sami.

*Moja własna, prywatna skala prezentuje się następująco:
Perełka - ideał
Całkiem całkiem - do ideału jeden krok
Przyzwoita - byłaby dobra, gdyby wyeliminować kilka bolączek
Przeciętniak - nic wartego uwagi
Kaszana - brak słów
ODPOWIEDZ