Nowa T2 FM: A Night in Rocksbourg: A New Beginning

Wpadnij tutaj, jeśli chcesz zapoznać się z istotnymi wiadomościami, podyskutować o najnowszych doniesieniach ze świata Thiefa oraz opatrzyć zjadliwym lub miłym komentarzem poszczególne informacje.

Jak oceniasz misję ?

Granie w tę misję jest bliskie doświadczeniu mistycznemu! Coś niesamowitego !
10
59%
Misja dorównująca oryginalnym poziomom. Bardzo dobra!
2
12%
Misja dosyć dobra, ale nie wszystkim może przypaść do gustu.
2
12%
Misja przyzwoita, ale niczym nie zaskakuje. Przeciętniak.
1
6%
Na bezrybiu ryba rak. Możecie w to zagrać, jeśli się naprawdę bardzo nudzicie.
2
12%
Szkoda czasu na ściąganie takich śmieci. Trzymajcie się od tej misji z daleka!
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 17

Awatar użytkownika
racaz
Paser
Posty: 221
Rejestracja: 02 maja 2009, 20:08

Re: Nowa FM : Une nuit Rocksbourg

Post autor: racaz »

Nie dało by się zaaktualizować odnośników w pierwszym poście?
Awatar użytkownika
Kurhhan
Kurszok
Posty: 541
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa T2 FM: A Night in Rocksbourg: A New Beginning

Post autor: Kurhhan »

Nie rozumiem zachwytów nad tą misją. Dla mnie to jest jeden wielki bug w którym odstawienie kieliszka czy byle podskok alarmuje pół mapy.

Ciasnota, większość drzwi nie można ruszyć. Paskudne szukanie kluczy jako główny cel misji, jeden schowany tak wrednie , że głowa mała. Historia sztampa. Problemy z kolizjami. Praktycznie nic nie zaskakuje a jest poprawne.
Chyba wszystkie misje miejskie w które grałem są lepsze od tego.

Od ciągłego tupania, miauczenia i innych dźwięków uszy więdną. Na początku może to jest i magiczne ale po 1-2h już razi.


Nie wiem, może w 2006 to był jakiś kamień milowy, teraz to max :

3/6
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Nowa T2 FM: A Night in Rocksbourg: A New Beginning

Post autor: Mixthoor »

Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
Kurhhan
Kurszok
Posty: 541
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa T2 FM: A Night in Rocksbourg: A New Beginning

Post autor: Kurhhan »

Cóż, nie zgadzam się z tym ani trochę. Ale o gustach się nie dyskutuje. Ja już zapomniałem o tej przeciętności i nawet nie zamierzam zabierać się za kolejne odsłony. Szkoda czasu.
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Nowa T2 FM: A Night in Rocksbourg: A New Beginning

Post autor: Mixthoor »

Sporo tracisz panie.
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
Kurhhan
Kurszok
Posty: 541
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa T2 FM: A Night in Rocksbourg: A New Beginning

Post autor: Kurhhan »

Chyba drętwej szukaniny kluczów i tego , że jak się zrobi głośniejszy krok czy postawi drobniutki kieliszek na stół to znowu, od razu zleci się pół planszy ; d

Szczerze to moim zdaniem A New Beginning z fazy testów nie powinien wyjść. Zgroza, prawie każdy cie słyszy nawet jeśli będąc daleko w budynku zrobisz głośniejszy krok ( a rywale stoją na zewnątrz ), i od razu alarm. Jedyna rada to "pałkować" wszystkich. Jak mówię, takie coś to z fazy beta nie powinno wyjść. Pierwszy raz mi się zdarza by tak była misja popsuta. Jeśli twórca puścił takiego bubla, to nie chce mi się zagłębiać w jego dalsze twory. Zresztą reszta elementów jak historia, notatki, wystroje, cele to całkowita sztampa. Budowa planszy się wyróżnia ale zaś denerwuje ograniczeniami. Większość drzwi nie można otworzyć, strzały liniowej praktycznie nie wykorzystujemy a takich typowo "złodziejskich" włamów do mieszkań przez okno itd. jest bardzo mało. Same mieszkania nie są przytulne i ciche ponieważ najczęściej stoją gdzieś na przestrzale kilku dróg, drzwi, no i zrobisz coś ciut głośniej i już ktoś leci. Oponentów również jakby trochę za dużo. A sporo by pisać, każdy ma swoje zdanie.
ODPOWIEDZ