T2 FM: Bad Debts

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2564
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

T2 FM: Bad Debts

Post autor: Leming »

Zdaje się, że nie ma tematu o tej fanmisji. Czyżby była aż taka łatwa?

1. W jaki sposób dostać się do mieszkania tego całego Timmsa? Drzwi nie mogę otworzyć, a innego wejścia nie udało mi się odnaleźć.
2. Gdzie użyć klucza oznaczonego jako "Landlord's key"? Próbowałem na chyba wszystkich drzwiach, ale nic nie wskórałem.
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
dario
Arcykapłan
Posty: 1412
Rejestracja: 08 lutego 2007, 09:15
Lokalizacja: Tychy

T2 FM: Bad Debts

Post autor: dario »

Leming pisze:2. Gdzie użyć klucza oznaczonego jako "Landlord's key"? Próbowałem na chyba wszystkich drzwiach, ale nic nie wskórałem.
Są takie jedne drzwi nie daleko Coronera tam bodajże to są jakieś baraki straży.
Leming pisze:1. W jaki sposób dostać się do mieszkania tego całego Timmsa? Drzwi nie mogę otworzyć, a innego wejścia nie udało mi się odnaleźć.
A skoro masz już Landlord's Key to klucz do Timmsa jest na "wycieraczce"
Alla Juventus vincere non è importante. E’ l’unica cosa che conta
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2564
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

T2 FM: Bad Debts

Post autor: Leming »

No to jedziemy dalej.

1. W jaki sposób mam zakończyć tę misję? Wydaje mi się, że muszę wyjść tą bramą gdzie rozpoczynałem misję, ale nie mam klucza.
2. Do czego służą te glify na ścianie? Zebrałem dwa, glify zniknęły, nic się nie stało. :|
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
dario
Arcykapłan
Posty: 1412
Rejestracja: 08 lutego 2007, 09:15
Lokalizacja: Tychy

T2 FM: Bad Debts

Post autor: dario »

Leming pisze:2. Do czego służą te glify na ścianie? Zebrałem dwa, glify zniknęły, nic się nie stało.

Chyba do niczego. Mnie w niczym nie pomogły ;)
Leming pisze:1. W jaki sposób mam zakończyć tę misję? Wydaje mi się, że muszę wyjść tą bramą gdzie rozpoczynałem misję, ale nie mam klucza.
Nie. Musisz wyjść inną bramą. A klucz znajdziesz na parapecie okiennym w miejscu gdzie dach jest pochyły. Tj. chyba odcinek Northquarter.
Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: T2 FM: Bad Debts

Post autor: Hadrian »

Odświeżyłem sobie tą misję, może ktoś jeszcze pamięta ją...

Otóż po rozpoczęciu misji wpadłem w wir eksploracji i zanim dotarłem do posiadłości lichwiarza, zwiedziłem prawie wszystko co udało mi się znaleźć. Po wizycie w posiadłości lichwiarza i zwrocie akcji w postaci jego zwłok, trzeba udać się do mieszkania Timmsa i tam dowiedzieć się co dalej. Nowe cele kierują mnie do domu zbrojmistrza, w którym już byłem i wszystko obrabowałem. Jednakże cele mi się nie zaznaczyły. Czy to znaczy, że nie dam rady ukończyć misji w ten sposób, czy jednak muszę zrobić coś konkretnego, czego nie zrobiłem?
Awatar użytkownika
Paweuek
Gniew-Amon
Posty: 1879
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 12:25
Lokalizacja: Cytadela

Re: T2 FM: Bad Debts

Post autor: Paweuek »

Jeśli dobrze pamiętam u zbrojmistrza trzeba znaleźć list.

Konkretniej: leżał chyba za łóżkiem.
Obrazek
Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: T2 FM: Bad Debts

Post autor: Hadrian »

Niestety albo nie to, albo coś jest nie tak z moją misją, bowiem nie znajduję tego :(
ODPOWIEDZ