Hmm, ostatnia misja T3, gdzie jest pomnik?

Wstąp tutaj, jeśli utknąłeś w którejś misji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat OMs z poszczególnych części Thiefa: 1, Gold, 2, T:DS oraz 4.

Moderator: Bruce

Pigov
Paser
Posty: 207
Rejestracja: 24 października 2006, 22:37

Hmm, ostatnia misja T3, gdzie jest pomnik?

Post autor: Pigov »

Spojler ostatniej misji T3, nie czytaj jeśli nie grałeś - czytaj jeśli chcesz pomóc :)

Jestem na ostatniej misji T3, mam iść do Warowni Stalodrzewa (czy cuś), ta siedziba Hammerites, i zostawić tutaj artefakt. Problem w tym, że jestem tutaj w warowni, popałkowałem wszystkie posągi, a tego pomniku to jakoś nigdzie nie widzę. Wiedźmy jakoś też nigdzie nie ma, byłem w katakumbach, w cmentarzu, no i oczywiście w środku...

Trochę pomocy z tym? Uganiam się z tym już z godzinę i nie mogę znaleźć, a grę chciałbym już dzisiaj skończyć :)
Awatar użytkownika
_OskaR
Poganin
Posty: 736
Rejestracja: 26 stycznia 2005, 16:07

Re: Hmm, ostatnia misja T3, gdzie jest pomnik?

Post autor: _OskaR »


Z tego, co pamiętam, musisz iść na cmentarzyk. Punkt docelowy jest... hmmm... widoczny od strony siedziby Hammerytów (czyli, jak wyjdziesz przez drzwi z napisem "nie wyłazić" czy jakoś tak), będziesz go miał mniej więcej przed sobą. Tam też powinna się kręcić ta kupa mięcha, strasząca małe dzieci- ale jak jej nie ma, to chyba nie szkodzi. Artefakt zostawiasz/umieszczasz w okrągłym otworze, ale nia pamiętam, z której on jest strony. Ale wiesz już, gdzie szukać.
Awatar użytkownika
Juliusz
Złodziej
Posty: 2776
Rejestracja: 04 stycznia 2004, 11:28
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: Hmm, ostatnia misja T3, gdzie jest pomnik?

Post autor: Juliusz »

Też nie mogłem znaleźć. Wydaje mi się, że idzie się tam będąc w kaplicy prawymi drzwiami, schodami w górę i przy schodach są drzwi na cmentarz - tam łazi ta starucha i tam jest ten pomnik.
Pigov
Paser
Posty: 207
Rejestracja: 24 października 2006, 22:37

Re: Hmm, ostatnia misja T3, gdzie jest pomnik?

Post autor: Pigov »

Ach, nie wiem jak mogłem to przeoczyć, Gammal jakoś schowała się że jej nie widziałem, i nie wiedziałem gdzie szukać. Teraz jednak jest dobrze, i idę do doków, dziękuję za szybką odpowiedź :)
ODPOWIEDZ