T3 - przeciwnicy

Wstąp tutaj, jeśli utknąłeś w którejś misji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat OMs z poszczególnych części Thiefa: 1, Gold, 2, T:DS oraz 4.

Moderator: Bruce

Pigov
Paser
Posty: 207
Rejestracja: 24 października 2006, 22:37

T3 - przeciwnicy

Post autor: Pigov »

Dokończyłem dzisiaj T3, i tak pomyślałem: Gdzie są haunty, gdzie są szczury, gdzie mechaniczne bestie?

(spojler, bo nigdy nie wiadomo czy to może zepsuć komuś grę)

Jak na razie, haunty widziałem dwa w podziemiach Warowni Żelazodrzewa, ale nigdzie indziej. Czy tylko tam one są? Szkoda jeśli tak, bo to naprawdę straszliwi przeciwnicy, ta zbroja robi ten znakomity dźwięk, te krzyki walki, i oczywiście, krzyki śmierci :) Czy ktoś widział haunty na innych miejscach?

Szczury - widziałem tylko kilka w Cytadeli Kurszoków, i tylko jednego żywego. Reszta leżała zabita wraz z kilkoma kurszokami, więc myślę że doszło tam do jakiegoś starcia... No cóż, gdzieś indziej są może?

No i oczywiście, mechaniczne bestie / kamery z T2? Jakoś mi nie chce się wierzyć że zapomniano o tych wspaniałych wynalazkach. Spodziewałem się ich w muzeum, mocno się rozczarowałem :( (lekki offtopic: gdy grałem w muzeum pozostawiłem większość strażników żywych i aktywnych, bo bałem się że Gammal tam będzie). No cóż, ja ich nie widziałem nigdzie, czy ktoś się ich dopatrzył?


edit: Więcej potworów!

Zombies - widziałem je jedynie w Warowni Żelazodrzewa (podziemia oraz cmentarz) i na statku Storm Gale (czy cuś, nie mam dobrej pamięci). Widziałem również zamknięte zombiaki w spalarce w pierwszej misji z hammerytami, ale były tylko dwa, i były zamknięte. Ktoś dopatrzył się ich gdzie indziej?

Burricki- Że ja o nich zapomniałem napisać. Czy w ogóle są burricki w T3? Bo ja jakoś nie widziałem żadnych.


Nie pytam tylko o odpowiedzi na moje pytania, niech ten temat będzie dla ogólnej dyskusji przeciwników T3.
Ostatnio zmieniony 25 listopada 2006, 15:59 przez Pigov, łącznie zmieniany 1 raz.
Monsieur
Mechanista
Posty: 351
Rejestracja: 05 stycznia 2006, 18:57

Re: T3 - przeciwnicy

Post autor: Monsieur »

Pigov pisze:niech ten temat będzie dla ogólnej dyskusji przeciwników T3.
Czyli to jest temat o przeciwnikach w T3 , czy temat dla przeciwników T3 , założony w celu opluwania tej gry ? Czy zwolennicy mogą się tu wypowiadać ? ;)
Awatar użytkownika
Dreen
Kurszok
Posty: 550
Rejestracja: 12 sierpnia 2006, 15:23
Lokalizacja: Żywiec/Kraków/Londyn

Re: T3 - przeciwnicy

Post autor: Dreen »

Chyba chodzilo mu o to drugie. Nie bede sie powtarzal przed minuta napisalem posta co o tym mysle O_o
Awatar użytkownika
Juliusz
Złodziej
Posty: 2776
Rejestracja: 04 stycznia 2004, 11:28
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: T3 - przeciwnicy

Post autor: Juliusz »

Dreen pisze:Chyba chodzilo mu o to drugie.
A ja bym powiedział, że o to pierwsze. W końcu szczury i haunty nie miały nic do T3 tylko co najwyżej do gracza w T3...
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: T3 - przeciwnicy

Post autor: marek »

Pigov pisze:Szczury - widziałem tylko kilka w Cytadeli Kurszoków, i tylko jednego żywego. Reszta leżała zabita wraz z kilkoma kurszokami, więc myślę że doszło tam do jakiegoś starcia... No cóż, gdzieś indziej są może?
miałeś pecha - ja zdołałem zobaczyć jak szarżują na siebie :-D

a haunty mnie niestety rozczarowały - były za głuche i za słabe :(
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Monsieur
Mechanista
Posty: 351
Rejestracja: 05 stycznia 2006, 18:57

Re: T3 - przeciwnicy

Post autor: Monsieur »

Haunty : rzeczywiście mogłoby być ich więcej tu i tam , pal licho , że cienkie , liczy się thiefowy folklor.
Kamery , wieżyczki i mechy : cholernie do dupy , że ich nie ma , po T2 kamera powinna na stałe dołączyć do krajobrazu gry . Przynajmniej kilka mechów powinno pałętać się tu i ówdzie dla przypomnienia , że były kiedyś powszechnie używane.
Burricki : też miło by było zobaczyć je w nowej odsłonie . Szkoda.
Pigov
Paser
Posty: 207
Rejestracja: 24 października 2006, 22:37

Re: T3 - przeciwnicy

Post autor: Pigov »

Temat jest o przeciwnikach które spotkamy w T3, nie o tym drugim :)

Przepraszam za to że temat był trudny do zrozumienia
ODPOWIEDZ