T2 - Misja "Shipping And ... Receiving"

Wstąp tutaj, jeśli utknąłeś w którejś misji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat OMs z poszczególnych części Thiefa: 1, Gold, 2, T:DS oraz 4.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
Spidey
Poganin
Posty: 727
Rejestracja: 18 marca 2009, 14:17
Lokalizacja: Bytom

Re: T2 - Misja "Shipping And ... Receiving"

Post autor: Spidey »

Nigdy nie jest za późno! Dzięki. Jak znajdę chwilę to przejdę misję ponownie i wyłapię ten sekret. ;)
Człowiek, który uczy się tylko tego, co inni już wiedzą, podobny jest w ignorancji do osoby, która nie uczy się w ogóle.        ~Kronika Pierwszego Wieku
bob
Szaman
Posty: 1161
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 10:44
Kontakt:

Re: T2 - Misja "Shipping And ... Receiving"

Post autor: bob »

Bruce pisze:Trochę późno, ale poszperałem w necie i oto co znalazłem. Oryginalnie jest 13 sekretów, ale NewDark robi tych sekretów 14.
Czyżby błąd misji? Czy trzeba to zgłaszać na TTLG do tematu o Tafferpatcherze?

EDIT: Pierwsza misja Thiefa 2 - w internecie jest podane że są 4 sekrety, a w grze pokazuje mi do zdobycia maksymalnie 3, o co chodzi? Czy tak ma być? A czy pozostałe misje mają wszystko OK z sekretami?
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3834
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: T2 - Misja "Shipping And ... Receiving"

Post autor: Bruce »

bob pisze:Pierwsza misja Thiefa 2 - w internecie jest podane że są 4 sekrety, a w grze pokazuje mi do zdobycia maksymalnie 3, o co chodzi? Czy tak ma być? A czy pozostałe misje mają wszystko OK z sekretami?
Chodzi o to, że albo słabo znasz angielski, albo strona na której patrzyłeś jest do dupy. Sekretów jest 3.
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
ODPOWIEDZ