Małysz pierwszy

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
Michal
Poganin
Posty: 729
Rejestracja: 02 listopada 2006, 13:33
Lokalizacja: Tychy

Re: Małysz pierwszy

Post autor: Michal »

A w najbliższą sobotę rusza kolejny sezon Pucharu Świata :hur Emocje piłkarskie powoli opadają i nadchodzi czas skoków. Muszę przyznać, że stęskniłem się za skokami. Jakieś 3 dni temu uświadomiłem sobie, że zaledwie kilka dni jeszcze pozostało do I konkursu i teraz zacieram ręce. Będzie V Kryształowa kula dla Adama? Pojawią się jakieś nowe, młode talenty? Jak z formą u starych wyjadaczy? Co pokaże reszta polskich skoczków? Czy Mateja eksploduje formą? Wiele pytań się nasuwa odnośnie nadchodzącego sezonu.
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Małysz pierwszy

Post autor: Bandit »

Z tego, co zdążyłem się zorientować to w składzie skoczków nie ma Roberta Matei.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
taffer
Młotodzierżca
Posty: 876
Rejestracja: 09 kwietnia 2007, 13:43

Re: Małysz pierwszy

Post autor: taffer »

:)) :)) :)) Mateja eksploduje

Czas najwyższy by Adaś w TS4 coś powalczył, bo dawno już tam nie prezentował msitrzowskiej formy, a tak poza tym liczę na powtórkę z Planicy w marcu 8-) Też się nie mogę doczekać, podniecenie sięga zenitu... ach... te mroźne wieczory ze skokami... :-D Tak w ogóle skocznie które wybrano do bieżącego PŚ są idealnie pod Małysza :-D Predazzo, Villach k90 (tam nie ma opcji, żeby Małysz nie wygrał...)
:evil:

Nie wiem co jest takiego emocjonującego w patrzeniu się na 80 skoków, i to przerywanych bez przerwy wiatrem, ale w każdym bądź razie kocham to ;)
Awatar użytkownika
Michal
Poganin
Posty: 729
Rejestracja: 02 listopada 2006, 13:33
Lokalizacja: Tychy

Re: Małysz pierwszy

Post autor: Michal »

Bandit pisze:Z tego, co zdążyłem się zorientować to w składzie skoczków nie ma Roberta Matei.
Racja. Aktualnie trenuje w kadrze C.
taffer pisze:Czas najwyższy by Adaś w TS4 coś powalczył, bo dawno już tam nie prezentował msitrzowskiej formy
No zawsze jakoś dołka łapie w tym okresie. Mam nadzieje, że forma jaką prezentował w 2 części ubiegłego sezonu i podczas letniego GP utrzyma się jak najdłużej.
ODPOWIEDZ