Prison Break

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Co sądzisz o serialu?

1. Jest najlepszy ze wszystkich, jakie dotąd widziałem/-am!
17
35%
2. Jest średni, są lepsze...
12
25%
3. Jest do bani :P
7
15%
4. Nie widziałem/-am - nie dotyczy.
12
25%
 
Liczba głosów: 48

Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Prison Break

Post autor: eLPeeS »

pejo pisze:Dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach, o kobietach jak najbardziej.
O pieniądzach, faktach i o gustach a w tym przypadku rozchodzi się o gusta. Zresztą nieważne. Właśnie obejrzałem PBs02e16. Kilka refleksji:
Pociąg - na początku się zdziwiłem czemu do cholery nie rozwalili radia. Po chwili się okazało dlaczego. Heh. Niezły numer ale nie kumam tego pracownika kolei. Skoro grozili im że ich zabiją to ja np. przestałbym biec zaraz po tym jakbym wyszedł poza zasięg ich broni. Poza tym co to kurde za drzewem się nie potrafią debile schować ;)
Bellick - chyba najlepszy motyw w tym odcinku jak sobie ćwiczy przed lusterkiem wczuwając się w agenta FBI :))
Haywire - po muzyce można poznać było, że nie przeżyje tego spotkania. Zbyt lekka i przyjemna była. Taka w sam raz do polatania :P:
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
Silvan
Akolita
Posty: 177
Rejestracja: 29 stycznia 2007, 22:27
Lokalizacja: Otwock k/ Wawy
Kontakt:

Re: Prison Break

Post autor: Silvan »

pejo pisze:nic nie przebije Orbitowania bez cukru- Reality bites w oryginale.
A co powiesz na "Wirujący Sex" zamiast "Dirty Dancing"?
Don't be afraid of darkness. Be afraid of what it hides...
pejo
Paser
Posty: 224
Rejestracja: 16 czerwca 2006, 13:17

Re: Prison Break

Post autor: pejo »

A powiem "Nowe Amazonki" czyli rosyjskie tłumaczenie słowa "Seksmisja" :)
Awatar użytkownika
Michal
Poganin
Posty: 729
Rejestracja: 02 listopada 2006, 13:33
Lokalizacja: Tychy

Re: Prison Break

Post autor: Michal »

eLPeeS pisze:a w tym przypadku rozchodzi się o gusta.
Właśnie dlatego użyłem zwrotu "według mnie".
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Prison Break

Post autor: eLPeeS »

Właśnie dlatego użyłem zwrotu "według mnie".
No więc właśnie. Ale dalej o gustach się nie dyskutuje ;) Zresztą co tu dyskutować skoro i tak wiadomo, że najlepsza wśród bohaterek PB jest Nika Volek :P
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Prison Break

Post autor: grim_reaper »

eLPeeS pisze:najlepsza wśród bohaterek PB jest Nika Volek
a swoją drogą to jest piosenkarka Holly Vallance ;).

Pozwolę się jeszcze wtrącić w tę "męską dyskusję" - ja uważam, że pani doktor ma bardzo sympatyczną urodę, delikatną, nie jest typem seksbomby, bo taka nie ma być. I dobrze ;), wyobraźcie sobie jakąś cycatą blondynę ( przepraszam za stereotyp :P: ), która wstrzykuje insulinę Majkelowi :P, od razu wieje tandetą :)).

A co do odcinka 16 - właśnie obejrzałam:

Bellick - skubany się nieźle wczuł rzeczywiście :P, ciekawe ile go Mahone potrzyma i co potem z nim będzie.

Kellerman - skubany przejrzał Kima, swoją drogą "nice try" dla Kima :D

C-Note - uhh nie ma co - bohater ze skazą :P, prawie się poświęcił gościu, może pocztą pantoflową się rozejdzie i ludzie go nie wydadzą przy następnej okazji :))

Patoshik - No cóż, papa, Holandio :P. Mahone wiedział jak do niego zagadać, żeby mu "dodać skrzydeł" xD
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Prison Break

Post autor: eLPeeS »

grim_reaper pisze:a swoją drogą to jest piosenkarka Holly Vallance
A wiem wiem. Sprawdzałem na IMBD ;) A swoją droga pani doktor się okazała ostrą baką :twisted:
Kim - ciekawe co zrobi z tą blondyną która się podszywała pod panią prezydent ;)
C-Note - on się prawie poświęcił a ja się prawie wzruszyłem... chlip, chlip piękna akcja 8-)
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
Orka
Paser
Posty: 198
Rejestracja: 23 stycznia 2006, 21:46
Lokalizacja: Władysławów

Re: Prison Break

Post autor: Orka »

Ufff, właśnie obejrzałem sobie siedem odcinków pierwszej serii i muszę powiedzieć, że serial jest GENIALNY. Wciąga niesamowicie. :-D
Awatar użytkownika
Michal
Poganin
Posty: 729
Rejestracja: 02 listopada 2006, 13:33
Lokalizacja: Tychy

Re: Prison Break

Post autor: Michal »

Tylko siedem na raz?? :roll:
Awatar użytkownika
crusty
Akolita
Posty: 162
Rejestracja: 10 maja 2003, 16:26
Lokalizacja: kraków

Re: Prison Break

Post autor: crusty »

No właśnie... Ja miałem od razu cały sezon 1 i obejrzałem całość, w jeden dzień. Inaczej sobie nie wyobrażam oglądania-jak np. w polskiej TV. Skumali, że za duża oglądalność i teraz już tylko jeden odcinek/tydzień.
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3834
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: Prison Break

Post autor: Bruce »

crusty pisze:jeden odcinek/tydzień.
Czyli niecałe 5 miesięcy. Trzeba mieć niezłe samozaparcie, żeby przez taki okres czasu oglądać jeden serial.
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Prison Break

Post autor: eLPeeS »

Bruce pisze:Czyli niecałe 5 miesięcy. Trzeba mieć niezłe samozaparcie, żeby przez taki okres czasu oglądać jeden serial.
Pfff... 5 miesięcy to mały pikuś przy takiej Modzie na sukces. Leci nieprzerwanie od 1987 roku i było już prawie 5000 odcinków! W Polsce raptem 3000 z hakiem :shock: Do tego to trzeba mieć samozaparcie ;)
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
pejo
Paser
Posty: 224
Rejestracja: 16 czerwca 2006, 13:17

Re: Prison Break

Post autor: pejo »

Do tego to trzeba mieć samozaparcie
Ja bym powiedział, że nawet zaparcie ;) Uporczywe umysłowe zatwardzenie.
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Prison Break

Post autor: marek »

ja oglądam Stargate - jestem na 17 odcinku 9 serii (każda ma po 20-22 odcinków) i chociaż nie jest już tak dobry jak kiedyś (było nawet kilka żenujących odcinków) to nie uważam, że mam zaparcie :P


PS:
a i tak najlepszym serialem jest Heroes
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Silvan
Akolita
Posty: 177
Rejestracja: 29 stycznia 2007, 22:27
Lokalizacja: Otwock k/ Wawy
Kontakt:

Re: Prison Break

Post autor: Silvan »

Nieprawda. Power rangers rządzą - teraz leci jakoś piąta, czy szósta wersja na Polsacie (a co wersja to bardziej kiczowate - chociaż może to ja jestem coraz starszy?).
Don't be afraid of darkness. Be afraid of what it hides...
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: Prison Break

Post autor: Black_Fox »

eLPeeS pisze:Pfff... 5 miesięcy to mały pikuś przy takiej Modzie na sukces. Leci nieprzerwanie od 1987 roku i było już prawie 5000 odcinków! W Polsce raptem 3000 z hakiem Do tego to trzeba mieć samozaparcie
Taaa... "Wszystko się kończy, ale nie Moda na Sukces". Takie seriale moim zdaniem robią wodę z mózgu. Wszelakie "brazyliany" won!
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Awatar użytkownika
Silvan
Akolita
Posty: 177
Rejestracja: 29 stycznia 2007, 22:27
Lokalizacja: Otwock k/ Wawy
Kontakt:

Re: Prison Break

Post autor: Silvan »

"Najbardziej to mi żal tych wszystkich emerytów, którzy oglądają Modę Na Sukces - oni i tak nie zobaczą, jak to się skończy"

XD
Don't be afraid of darkness. Be afraid of what it hides...
pejo
Paser
Posty: 224
Rejestracja: 16 czerwca 2006, 13:17

Re: Prison Break

Post autor: pejo »

Dzisiejszy odcinek PB był naprawdę niczego sobie. To mógł być naprawdę wielki serial, żeby nie aktorstwo. Przysięgam, ale naprawdę nie mam pojęcia, co robi w tym serialu 90% tych katastrofalnych beztalenć. Z drewnianego kloca wystrugał bym lepszych aktorów i w drewnianym klocu jest więcej życia niż w nich. Szkoda... Wielka szkoda...
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Prison Break

Post autor: Maveral »

Widzę, że zamieszał nam ten nowy serial. Sam obejrzałem w sobotę 3, a w niedzielę 4 odcinki i mogę powiedzieć, że serial jest dobry, może nawet bardzo dobry, ale jednak jak na razie (przypominam że jestem po 7 odcinkach) brakuje mu tego czegoś co wyniosło by go zdecydowanie ponad inne seriale. Tego czegoś co powoduje, że człowiek siedzi przed TV i ogryza paznokcie w trakcie oglądania, a nie wie że to robi ;)

I gra aktorów rzeczywiście nie jest najlepsza. Może nie jest zła, ale dobrą też bym jej nie nazwał ("dst+" moge postawić hehehe).

Coś czuję, że chyba nie dożyję serialu, który bedzie zdolny zdetronizować "X files". Pamiętacie jaki to był szał jak wyszło "X files". Chyba 90% Polski to oglądało ;) Kurde co ja bym dał za nową serię z Duchovnym i Anderson w głównych rolach.
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
Michal
Poganin
Posty: 729
Rejestracja: 02 listopada 2006, 13:33
Lokalizacja: Tychy

Re: Prison Break

Post autor: Michal »

Maveral pisze:Coś czuję, że chyba nie dożyję serialu, który bedzie zdolny zdetronizować "X files".
Ani Lost ani Prison Break nie przebiją starego, dobrego Archiwum X. Szczególnie 1 seria była super.

Co do aktorstwa to nie znam się na jego profesjonalnej ocenie ale wydaje mi się, że postacie np. T-Baga, Mahoneya, Kellermana czy Michaela są bardzo dobrze grane. Nie wspominając już o moim ulubionym Avocado :-D
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Prison Break

Post autor: eLPeeS »

Długo trzeba było czekać ale w końcu kolejny Prison za nami, a przynajmniej za mną ;) Dobra przejdźmy do rzeczy:
T-Bag - Ale temu człowiekowi siadło na psyche. Ten to jest dopiero bohater dynamiczny. Lepszy niż Kmicic ;) Ciekawe co zrobi z forsą. Odda na cele charytatywne? Sam też się zgłosi do pierdla? Normalnie po kim jak po kim ale takiego zachowania bym się po Teodorze nie spodziewał :))

Kim - Pięknie go przewieźli na masce samochodu. Swoją drogą ja bym go tam ubił do końca. Przynajmniej na jakiś czas byłby spokój, zanim kogoś innego by na jego stanowisko powołali. Swoją droga ciekawe skąd wiedział, że to Pope akurat będzie kurierem. Ja rozumiem, że były naczelnik więzienia, z którego uciekli, w miejscu gdzie ich przed chwilą widziano jest podejrzany ale żeby aż tak pięknie wnioski wysnuwać.

Kellerman - ciekawe co teraz wykombinuje ten stary cwaniak? Gdzie pójdzie? Do kogo się zgłosi tym razem?

C-Note - Zastanawiam się w jaki sposób chce pomóc w ujęciu Michaela. Przecież wie w sumie tyle samo co Mahone. No chyba, że zostanie agentem terenowym jak Bellick ;)
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Prison Break

Post autor: grim_reaper »

Teddy hehe, ruszyło go sumienie, przehula kasę i strzeli se w łeb xD albo lepiej, wyda kasę na kampanię i wyborczą i zostanie tym prezydentem xD

Kim
eLPeeS pisze:Swoją droga ciekawe skąd wiedział, że to Pope akurat będzie kurierem. Ja rozumiem, że były naczelnik więzienia, z którego uciekli, w miejscu gdzie ich przed chwilą widziano jest podejrzany ale żeby aż tak pięknie wnioski wysnuwać.


A no wiedział może na przykład stąd, że koleś z laptopem był z firmy? Ja już myślałam, że on tam celowo siedzi z tym, żeby przechwycić te dane :roll: wyglądał na agenta w każdym razie, a nie wielbiciela cygar :P

C-Note coś mi się zdaje, że nie na darmo przypominali na początku odcinka rozmowę Sucre i Michaela w tym domu co kopali za kasą...może wejdzie na tą stronkę i się z nim umówi i go wrobi???

A Kellerman - Sara chyba źle zrobiła, Mr K. lubi się mścić i wciągać ludzi do "czarnej dziury" :P
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Prison Break

Post autor: eLPeeS »

grim_reaper pisze:koleś z laptopem był z firmy?
Jak zwykle podejrzliwa. Trochę zaufania do ludzi :P: Że co, że łysy kark to od razu pracuje dla rządu ;)

C-Note - tak to jest jak się przewija te rekapitulacje ;) faktycznie to jest pomysł
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: Prison Break

Post autor: Przemek557 »

Prison Break 2x17

KellermanImho idiotyczna decyzja. Niepotrzebnie zrobili sobie dodatkowego wroga, a ten się może jeszcze przydać.

ChińczykPowinni go ubić, Kellerman miał okazję, mu strzelićw łeb, więc czemu nie strzelił?? :roll:

C-NoteOd początku wiedziałem, że ten murzyn coś złego wniesie. Poza tym nudziło mi się już gdy pokazywali jego dzieje. Wolałem Patoshika, było śmieszniej ;)

KasetaWydaje mi się że nic tam nie będzie. Jeszcze będzie kilka zwrotów akcji. W ogóle kto powiedział że serial zakończy się happy-endem??
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Awatar użytkownika
Michal
Poganin
Posty: 729
Rejestracja: 02 listopada 2006, 13:33
Lokalizacja: Tychy

Re: Prison Break

Post autor: Michal »

Wywróżone z fusów...
:arrow: C-Note pewnie nie zginie. Urwie się sznur lub któs go uratuje
:arrow: Kellerman sprzątnie prezydentową żeby akcja się skomplikowała
:arrow: Mahoney prędzej czy później złamie się i przejdzie na dobrą stronę mocy
:arrow: Michael i Sara spłodzą potomka albo też doktorka zginie (aktorka jest w ciąży i coś z tym faktem twórcy serialu muszą zrobić
ODPOWIEDZ