Prison Break

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Co sądzisz o serialu?

1. Jest najlepszy ze wszystkich, jakie dotąd widziałem/-am!
17
35%
2. Jest średni, są lepsze...
12
25%
3. Jest do bani :P
7
15%
4. Nie widziałem/-am - nie dotyczy.
12
25%
 
Liczba głosów: 48

Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Prison Break

Post autor: marek »

znaczy się Michael będzie miał wytatuowany plan więzienia w Sonie? :shock: To bym sie naprawdę zdziwił ;)
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Prison Break

Post autor: Bandit »

Nieee... Teraz Linky zrobi se tattoo. xD
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Prison Break

Post autor: eLPeeS »

Dobra. Obejrzałem i mówię co następuję: trzeci sezon wygląda dla mnie jak mieszanka pierwszego sezonu PB z naleciałościami pierwszego sezonu 24 (porwanie syna itp.) a to wszystko w klimatach Tropico ;). Przewidywać nie przewiduję bo ostatni raz jak coś przewidywałem to mało co a bym był prawie kafla w plecy ;)

Generalnie podoba mi się klimat - słoneczko, cieplutko i muzyczka bardzo fajna. Jak będzie dalej się zobaczy, ale superów nie przewiduję. Zresztą po obejrzeniu 24 żaden serial nie wygląda już tak samo ;) Teraz to już zwykły tasiemiec który można obejrzeć na kompie do browarka czy pod jakiś posiłek.

PS Bellick dostał świetną posadę - przypomniał mi jak wypalali gówno w Jarheadzie :-)
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
crusty
Akolita
Posty: 162
Rejestracja: 10 maja 2003, 16:26
Lokalizacja: kraków

Re: Prison Break

Post autor: crusty »

Drugi sezon, to nagromadzenie idiotyzmów ponad przeciętną miarę. 3 zaczyna już w tych klimatach, robi się trochę jak w mc gajwerze. :dobani
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Prison Break

Post autor: Bandit »

Prison Break [3x04]
Sarze odcięli łepek. :o Nie ma co Michael się załamie... xD

BTW po naszemu to powinno być nie "na śmierć" tylko "Skazany na niepowodzenie" hahaha xD
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Prison Break

Post autor: grim_reaper »

No wiesz, jeszcze został LJ, dlatego Linki nic braciszkowi nie pisnął ani dudu. Ja to mam nadzieję, że to jednak była jakaś sobowtórka Sary, a marny myśliciel Linc się nie skapnął xD.

Teraz to jest "Skazany na pocenie" , takie to są klimaty :))
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Prison Break

Post autor: Bandit »

Hyhyhy, taaa... :kwd Tylko że te ślady od potu wyglądają tak jakby się wodą polewali... ;)
A może to po prostu była sztuczna paszcza? xD
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2564
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: Prison Break

Post autor: Leming »

Ten serial jest tak naciągany, że wcale bym się nie zdziwił gdyby kiedyś, w podbramkowej sytuacji, z odsieczą Majkelowi przybiegła sama Sara.
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: Prison Break

Post autor: Przemek557 »

UWAGA!!!

Tak więc kwestia Sary roawiązana. Niestety nie wróci już do serialu.


Matt Olmstead oraz przedstawiciel stacji Fox Chris Alexander udzielili ostatnio wywiadu, w którym wyjaśniają całą sytuację związaną z odejściem Sarah Wayne Callies z serialu, przedstawiam Wam jego fragmenty...


W styczniu,zaraz po tym jak dowiedzieliśmy się, że Sarah jest w ciąży, twój kolega Paul Scheuring, zapewniał nas, że nie zmieni to wiele, a jej postać nie zniknie z serialu.. co się zmieniło?
Matt Olmstead: Wróciliśmy wtedy do naszego biura by skupić się na zarysie fabuły kolejnych odcinków. Pamiętam jak siedzieliśmy w pokoju i zastanawialiśmy się "jak rozpocząć ten sezon?". Nigdy nie trzymamy się ściśle procedur, niektóre rzeczy po prostu wychodzą w trakcie .. Z jednej strony wiedzieliśmy przez co przeszedł Michael i zastanawialiśmy się co jeszcze może go spotkać? I wtedy padło pytanie.. a co jeśli Sara zginie? Stwierdziliśmy, że to sie musi udać, oczywiste było, że wymaga to wielu dyskusji i dopracowania wszystkich szczegółów.. Wiadomym było, że stacja będzie chciała uniknąć takiej sytuacji, ze względu na sporą grupę fanów wprost uwielbiających tę postać.. z drugiej strony , wiedzieliśmy, że jeśli to wypali będzie to świetna motywacja dla Michaela...więc zdecydowaliśmy zrobić co potrzeba, by ta seria byla naprawdę wspaniała.

Więc jednak braliście pod uwagę fakt, ze będzie to spore rozczarowanie dla fanów, którzy uwielbiają związek Michela i Sary?
Olmstead: Rozważyliśmy wszystko. Na początku chcieliśmy aby Sara pojawiła się w pierwszych trzynastu epizodach, więc moglibyśmy pokazać tu pewną scenę pożegnania z Michaelem. Były by to z pewnością bardzo emocjonujące sceny, dlatego nie chcieliśmy by szybko jej postać odeszła. Na początku zarys był taki, aby było to 11 epizodów.. później postanowiliśmy że jednak 9.. a zakończyliśmy na czterech.

Reasumując, Sara zginęła o wcześniej niż planowano?
Olmstead: O wiele. Tworzyliśmy ten wątek w ten sposób aby przy pomocy i dzięki uprzejmości Sarah, użyć jej fotografii i głosu, co bardzo ułatwiło nam pracę. Sama Sarah nie życzyła sobie aby jej przeszkadzano w domu, dlatego też np. nie odbierała naszych telefonów, a to wcale nie wróżyło dobrze dalszej współpracy.

Ale czy Sarah nie miała wcześniej podpisanego kontraktu?
Chris Alexander [fox]: Owszem, mieliśmy podpisany kontrakt do 22 odcinków poprzedniej serii, więc teraz musieliśmy stworzyć nowy. Dodam, że w maju tego roku zdecydowaliśmy, że nie wystąpi już we wszystkich 22 epizodach, więc by mieć ją znowu w serialu na 13-14 epizodów musielibyśmy podpisać nową umowę na co Sarah się nie zgodziła.

Jak uważacie, dlaczego Sarah nie chciała wrócić? Czy to nie wydaje się trochę dziwne?
Olmstead: Z jej punktu widzenia byłby to całkiem dobry kontrakt. Ważna była tu też kwestia pieniędzy, dobrych pieniędzy, a i po 13 epizodach byłoby łatwiej zakończyć jej losy. Chcieliśmy aby powróciła około 10 epizodu,jednak ona nie zgodziła się na to. Może z jednej strony w tym sezonie nie czuła się już tak ważną postacią w serialu. Dla niej ważniejsza jest teraz rodzina, nie chce opuszczać dziecka by przylatywać aż z Kanady i pracować tu na planie w Dallas. Koniec końców doszliśmy do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie tu ostateczne zakończenie losów Sary.

Porozmawiajmy o jej śmierci. Czy możliwe jest, że jeszcze w jakiś sposób Sara powróci?
Olmstead: Nie mamy możliwości wykorzystania jej zdjęć poza tym, co już wykorzystaliśmy. Te ostatnie zdjęcia z polaroida pochodzą jeszcze z sezonu 1 i 2, a żadnych nowych zdjęć od Sarah nie otrzymaliśmy. Sama chciała odejść w najbardziej dramatyczny sposób i tak też to napisaliśmy..a użyty przez nas, że tak powiem "sposób" nie wymaga, by ponownie pojawiała sie na planie.


Kończąc zacytuje tu także oficjalną wypowiedź Sarah z wczorajszego wieczoru...

"Jak bardzo byśmy się nie staraliśmy, nie możliwe jest połączenie pracy na planie i zarazem pełne poświęcenie się swojej rodzinie. Spędziłam cudowny czas pracując z wspaniałą grupą i mam tu do nich wielki szacunek, również za to, że tak dobrze zaopiekowali się Dr. Sarą. Jestem także bardzo wdzięczna fanom, za ich wsparcie i mam nadzieję, że nadal będziecie oglądać show."


To fragment wywiadu pochodzący z jakiejś strony o PB
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Prison Break

Post autor: eLPeeS »

No i zaczął się kolejny sezon -czwarty. Wczoraj nadali dwa premierowe odcinki, które od razu - gdzieś w pół godziny po emisji - pojawiły się w sieci :)

PS Czekając aż się ściągną zawsze można sobie obejrzeć Dextera na TVNie (23:30) i zobaczyć, a raczej usłyszeć, co tam znowu narobili nasi rodzimi tłumacze ;)

EDIT
Obejrzałem właśnie s04e01. Trup ściele się gęsto ale też umarli powstają. Tak że Sarah jednak żyje :shock:
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
Bukary
Homo Rhetoricus
Posty: 5569
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 18:15
Lokalizacja: Gildia Topielników (przy tawernie Pod Rozszalałym Wichrem)

Re: Prison Break

Post autor: Bukary »

Ten czwarty sezon będzie chyba lepszy od trzeciego. Coś w stylu sezonu drugiego zapewne. I dobrze.
Thief Antologia PL: od 20 X 2006 w sklepach!
Zagraj w FM Old Comrades, Old Debts i zobacz moje zrzuty.
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2564
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: Prison Break

Post autor: Leming »

Dnia Czw 11 Paź, 2007 23:52 Leming pisze:Ten serial jest tak naciągany, że wcale bym się nie zdziwił gdyby kiedyś, w podbramkowej sytuacji, z odsieczą Majkelowi przybiegła sama Sara.
Dnia Wto 16 Paź, 2007 15:19 Przemek557 pisze:UWAGA!!!
Tak więc kwestia Sary roawiązana. Niestety nie wróci już do serialu.
Leming : Przemek557
1 : 0
:)) :)) :))
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
Michal
Poganin
Posty: 729
Rejestracja: 02 listopada 2006, 13:33
Lokalizacja: Tychy

Re: Prison Break

Post autor: Michal »

Kiepski jest ten 4 sezon strasznie. Tak oglądam z przyzwyczajenia ale już bez emocji. Właściwie to tak z przymrużeniem oka. Jak MacGyvera.
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Prison Break

Post autor: Bandit »

Dopiero? :)) ;)

Dla mnie już 2 sezon był mocno naciągany, ale oglądam dalej, bo po prostu jestem ciekaw, co będzie dalej, chociaż nie trudno jest się tego domyślić...
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2564
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: Prison Break

Post autor: Leming »

Serial powinien się skończyć po 1 sezonie. Podobnie jak większość moich znajomych resztę to już go oglądam z obowiązku.

A najlepsze wg mnie było to:
Przez kilkanaście odcinków 3 serii "ekipa" próbowała uciec z Sony, a na początku 4 sezonu dowiadujemy się, że był pożar i wszyscy więźniowie uciekli, ot tak po prostu. :)) :)) :)) :))
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Prison Break

Post autor: eLPeeS »

Zmęczyłem dzisiaj 2 ostatnie odcinki PB. To co scenarzyści serwują nam na to co powinno być le grande finale można określić jednym francuskim słowem: "żenuła" ;) Dobrze że się skończyło R.I.P ['] ;)

PS Dla tych co nie chcą się męczyć ostatnie kilka minut - ni z gruchy ni z pietruchy pojawiają się C-Note i kongresmen (to be) Kellerman, Generał gada po łacinie, Michael idzie w ślady swojej matki i umiera a Self zamienia się w warzywo i ostatnie swoje chwile spędza śliniąc się na wózku inwalidzkim ;)
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
mystics
Paser
Posty: 234
Rejestracja: 11 listopada 2008, 12:38
Lokalizacja: Czeluści piekła

Re: Prison Break

Post autor: mystics »

Uwielbiam ankiety. :))

Co sądzisz o serialu?
odp 3 :P

I mówcie se co chcecie.

Dla mnie to już flaki z olejem i rozwlekanie tego co dawno powinno się stać.. coś jak cykl ks. Oko Jelenia, które teoretycznie będzie w 7 tomach, a mogłoby w 2-3 zgrabnie i ciekawie.
Życie ciągle uświadamia nas, jak mało o nim wiemy..
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Prison Break

Post autor: eLPeeS »

Wyniki ankiety są już chyba trochę nieaktualne. Większość osób, w tym i ja, głosowały jeszcze przed premierą 3 sezonu. Wtedy zagłosowałem bodajże na opcje 1 ale od tamtej pory odkryłem dużo znacznie lepszych seriali. Gdybym dziś miał oceniać serial jako całość, bo można w końcu już padł, zaznaczyłbym chyba jednak opcję numer 2. Mimo że końcówka jest za prawdę tragiczna to jest sporo dużo gorszych TVshow'ów i wbrew temu co twierdzą niektórzy sezon 2 i 3 wcale nie są takie złe. Po prostu są nieco gorsze od doskonałego pierwszego ;)
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Prison Break

Post autor: Bandit »

No właśnie! Szkoda, że nie można sprawdzić, na co się głosowało...
Ja mam jeszcze do obejrzenia dwa ostatnie odcinki PB i gdy dowiaduję się, że zakończenie jest słabe to jeszcze bardziej mam ochotę zabrać się za oglądanie. Słabe to zazwyczaj znaczy śmieszne... :))
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Prison Break

Post autor: grim_reaper »

Dzięki LPS za post, inaczej musiałabym czekać do wtorku, żeby móc się pomaltretować xD, ale że tak dwa odcinki jeden za drugm? Chyba dokręcali na szybko, żeby już skończyć :))
Ja tam za ulubiony serial obstawiam natenczas House MD. :ok
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bukary
Homo Rhetoricus
Posty: 5569
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 18:15
Lokalizacja: Gildia Topielników (przy tawernie Pod Rozszalałym Wichrem)

Re: Prison Break

Post autor: Bukary »

Dobrze, że ten serial się już definitywnie skończył. Poziom głupoty wzrastał w tempie zastraszającym.
Thief Antologia PL: od 20 X 2006 w sklepach!
Zagraj w FM Old Comrades, Old Debts i zobacz moje zrzuty.
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2564
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: Prison Break

Post autor: Leming »

Zgadzam się z przedmówcami. Niniejszym nominuję ten serial do nieoficjalnego konkursu na najgorsze zakończenie wszechczasów. :))
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
coorean
Bełkotliwiec
Posty: 21
Rejestracja: 08 maja 2006, 14:15

Re: Prison Break

Post autor: coorean »

Eeee tam przesadzacie... finał utrzymał poziom ostatnich sezonów :)
Wiedziałem czego mogę się spodziewać, i bawiłem się dobrze.

Natomiast z seriali które mnie ostatnio wkręciły polecam Breaking Bad.
Naprawdę polecam.
Awatar użytkownika
Zaratul
Młotodzierżca
Posty: 892
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 21:42
Lokalizacja: Poznań

Re: Prison Break

Post autor: Zaratul »

coorean pisze:finał utrzymał poziom ostatnich sezonów :)
Czyli był mocno żenujący.Naprawdę,ten serial ma o dwa sezony za dużo.
Sam nie wiem jak dotrwałem do końca sezonu czwartego ale mi się udało.
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
Awatar użytkownika
Paweuek
Gniew-Amon
Posty: 1879
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 12:25
Lokalizacja: Cytadela

Re: Prison Break

Post autor: Paweuek »

Ja zaś, gdy wkroczył ś.p. agent Kellerman, stwierdziłem że to już za wiele ;) Powiem jednak że spodziewałem się go oraz, czego niestety się nie doczekałem, Christine.
Obrazek
ODPOWIEDZ