Ziemia na Celowniku!

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Ziemia na Celowniku!

Post autor: Ivvan »

Czesto nie odwiedzam forum ale w tej sprawie akurat chcialem sie skonsultowac z wami i wiedziec co myslicie na ten temat :)

Ci ktorzy nie czytali wiec: Klik

najgorsze ze bedzie to 3 dni przed moimi urodzinkami :)
Awatar użytkownika
Flack
Szaman
Posty: 1023
Rejestracja: 19 lutego 2003, 13:44
Lokalizacja: Zyc zostalo: 2

Re: Ziemia na Celowniku!

Post autor: Flack »

Ce Ivvan.
Polecam lekture tematu: Koniec świata

Moja szkola Bazylidesa z Ceptyka karze mi wskazac rowniez fakt, ze zostal ten zbior zdan zamieszczony w Fantastyce. Oni nie pisza tam artykulow, oni pisza teksty. Wszystko, czego mozna sie bylo spodziewac w tym tekscie jest, ale sa tez jakies wyssane z palca informacje, scientologiczne teorie spiskowe, duzo glupot (Cray XT3, jeden terabajt danych na sekundę, przewidywanie zdarzen, WTF?). Z punktu widzenia prowadzenia rozmowy, fajny artykul, tak to pisany "pod idee" i o zadnej wartosci naukowej. STRASZA CIE! Buuu!
There are people who reshape the world by force or argument,
but the cat just lies there, dozing; and the world quietly reshapes
itself to suit his comfort and convenience.
- Allen and Ivy Dodd
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ziemia na Celowniku!

Post autor: Bandit »

Siemasz Ivvan! :) Powstał niedawno temat - zresztą nie pierwszy - o tematyce końca świata, więc można powiedzieć, że niepotrzebnie zakładałaś kolejny podobny temat. Sugerowałbym, aby nasz wszechobecny moderator połączył wątki. Swoją drogą mam nadzieję, że będzie mi dane dożyć do tego dnia, w którym to coś będzie blisko, bo nigdy nie wiadomo a chciałbym to zobaczyć, bo skoro ma przelecieć w odległości bliższej od tej, w jakiej obecnie znajduje się księży to zajebiście będzie musiało to wyglądać. Już nie mogę się doczekać! :hur
A jak w nas pacnie no to mówi się trudno. Szczerze mówiąc nie wiele mnie będzie obchodził los ludzkości jak i tak prędzej czy później zakopią mnie na dwadzieścia lat pod ziemię. Dla tak wyjątkowej i niepowtarzalnej chwili jest warto żyć, bo chyba nic ciekawszego mnie w życiu nie spotka...
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: Ziemia na Celowniku!

Post autor: Ivvan »

hum faktycznie jest topic o tym :P ale mam swoja nature bycia leniem i nie spojrzalem :)
ODPOWIEDZ