Heroes of Might and Magic V - zapraszam do dyskusji

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
Gregorius
Egzekutor
Posty: 1716
Rejestracja: 28 maja 2003, 08:47
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Kontakt:

Re: Heroes of Might and Magic V - zapraszam do dyskusji

Post autor: Gregorius »

Marek pisze:...obrazą było H4 (walczący bohaterowie - to woła o pomstę do nieba)...
Trzymajcie mnie! To był (a nawet jest) jeden z lepszych pomysłów H4, dla mnie bomba! :twisted:
H5 nie widziałem, nie mam czasu i ochoty...
Brothers in arms & beer...
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Heroes of Might and Magic V - zapraszam do dyskusji

Post autor: marek »

Gregorius pisze:Trzymajcie mnie! To był (a nawet jest) jeden z lepszych pomysłów H4, dla mnie bomba!
dle mnaie to było morderstwo gry :( podobnie jak mozliwość ruszania się samymi jednostkami po mapie :roll:
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2565
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: Heroes of Might and Magic V - zapraszam do dyskusji

Post autor: Leming »

Marek pisze:
Gregorius pisze: Trzymajcie mnie! To był (a nawet jest) jeden z lepszych pomysłów H4, dla mnie bomba!
dle mnaie to było morderstwo gry podobnie jak mozliwość ruszania się samymi jednostkami po mapie
Zgadzam się z przedmówcą. Herosi 4 ze swoimi "usprawnieniami" (czytaj: udziwnieniami) znacznie obniżyły klimat serii. Moim zdaniem to ta gra powinna mieć w nazwie "gra herosopodobna" zamiast cyferki "cztery".
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Heroes of Might and Magic V - zapraszam do dyskusji

Post autor: marek »

mam pytanie odnośnie HoMM3: czy da się grać przez internet we dwóch z jednego kompa? jeśli tak, to co trzeba zobić, aby działało?



edit: to juz 2500 postów? kto by pomyślał...
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
mayday
Miastolud
Posty: 48
Rejestracja: 28 czerwca 2006, 22:17
Kontakt:

Re: Heroes of Might and Magic V - zapraszam do dyskusji

Post autor: mayday »

bobik: dramatyzujesz. Grafika nigdy nie jest i nie powinna być tak ważna jak dla ciebie. Ba! Grafik w Trójce i Czwórce był -delikatnie mówiąc- amatorem, modele były brzydkie jak noc (geometria, materiały i tekstury). Zdecydowanie wolałem ręcznie rysowaną dwójkę (jedynka... hmm... podobała mi się, bo kojarzyła się z oryginalnymi M&M). Piątka to powrót do tej właśnie bajkowej grafiki tylko w wydaniu 3d (przypomina mi Etherlordsów Nivala, których bardzo lubię :P ).
To, że ta gra jest obrazą ze względu na swoją nazwę to prawda, ale dlatego, że rozgrywa się we wszechświecie nie mającym nic wspólnego z Might and Magic (czyli tym, w którym rozegrało się osiem części MM i trzy HoMM - MM9 i HoMM4 poddaję w wątpliwość).

Marek: niestety, nie ma takiej możliwości, a sam chętnie bym z niej skorzystał.
ODPOWIEDZ