System Shock Remake

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
Vrael
Mechanista
Posty: 351
Rejestracja: 31 stycznia 2006, 15:05
Lokalizacja: Wrocław

System Shock Remake

Post autor: Vrael »

Nie widziałem nigdzie poruszanego tego konkretnego tematu - niedawno ukazał się pełnoprawny remake pierwszego System Shocka :




Ponoć dość wierny oryginałowi, z kilkoma zmianami QoL i uwspółcześnieniem niektórych elementów.

https://www.gog.com/pl/game/system_shock

Na gogu i Steamie za 180 złociszy, ja osobiście może poczekam, aż trochę stanieje, ale pewnie w końcu kupię. Oryginał mógł być ciężki do ustawienia na dzisiejszych konfiguracjach, a to wygląda całkiem porządnie :)
- And...
- Remember to pickpocket the party guests?
Awatar użytkownika
candlestick
Bełkotliwiec
Posty: 27
Rejestracja: 25 maja 2011, 16:17
Lokalizacja: Jaktorów
Kontakt:

Re: System Shock Remake

Post autor: candlestick »

Chociaż nie byłem fanem serii System Shock muszę przyznać że ten remake przypadł mi do gustu, grafika jest bardzo fajna, z bliska pikselowa, z większej odległości wygląda nowocześnie. Walka przyjemniejsza niż w jedynce, mutki nie ożywają po ukatrupieniu :D Mini-gierki ciekawe i przyjemne, są też jakże przeze mnie lubiane sekrety choć póki co żadnego nie znalazłem xD
Jak dla mnie jest to dużo lepsza kontynuacja niż w przypadku Thief Deadly Shadows & Thi4f.
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: System Shock Remake

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Zamierzam chwilkę poczekać, aż ceny ciutkę spadną, a wtedy na pewno chwycę.
Obrazek
ODPOWIEDZ