Dyskusja o Anime

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
BarTeS
Kurszok
Posty: 515
Rejestracja: 30 sierpnia 2004, 19:38

Re: Dyskusja o Anime

Post autor: BarTeS »

Dragon Ball byl genialny, te walki te efekty ojj co to byly za czasy :-D :-D :-) . Szkoda ze wycofali to z telewizji :( no ale po to jest net 8-) .
A czy nikt z was nie interesuje sie NARUTO POLECAM TO !! Biję na głowę DB.
A najlepszy cios byl wtedy kiedy Gohan zaatakowal ostatecznym ciosem Cella co to bylo heheh :-D :-)
Awatar użytkownika
Paweuek
Gniew-Amon
Posty: 1879
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 12:25
Lokalizacja: Cytadela

Re: Dyskusja o Anime

Post autor: Paweuek »

Z tego co czytałem, w DB [ różnych seriach ] pojawiali się bohaterowie, którzy w poprzednich zginęli ;) Czyli w sumie ginęli po kilka razy. NAjwiecej chyba bhoaterów załątwił Bu, czy jak mu tam, wchłaniając ich.
Obrazek
Awatar użytkownika
BarTeS
Kurszok
Posty: 515
Rejestracja: 30 sierpnia 2004, 19:38

Re: Dyskusja o Anime

Post autor: BarTeS »

A ogladaliscie kiedys takie bardziej dziecinne Anime takie jak Digimon, Pokemon. Kiedys bylo fajne, ciekawe, no a teraz to jest do kitu!!Moze to dlatego, ze wydoroślalem :-D .Parę lat mi przeciez przybylo 8-)
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Dyskusja o Anime

Post autor: eLPeeS »

Pokemona tak jak i Db zdarzylo mi sie ogladac podczas posilkow w domu po powrcocie ze szkoly jednak tak jak w przypadku DB ogladanie sprawialo mi radosc tak patrzenie na te male "mutanty" jakos nie przypadlo mi do gustu. :? Mialem jednak na PC emulator Game Boya Advancea i ROM z Pokemon w wersji GOLD i musze przyznac ze granie w to cos w sobie mialo. Do czasu co prawda ale mialo. Pamietam ze jak pierwszy raz siadlem to oderwalem sie po paru ladnych godzinach i bynajmniej nie ze wzgledu na muzyke :wink:
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
BarTeS
Kurszok
Posty: 515
Rejestracja: 30 sierpnia 2004, 19:38

Re: Dyskusja o Anime

Post autor: BarTeS »

No, gierki Pokemon byly super te na Nitendo 64 ale na GBA byly lepsze. Sam przeszedlem wersje Silver 2 razy, Red chyba tez 2, Yellow chyba z 4 razy, gralem jescze w ktores w te nowe, ale jakos nie przypadly mi do gustu. 8-) .Najleszy to wlasnie Silver i Yellow. A gold to prawie to samo co Silver, bo gralem we wszystkie gry Pokemon oprocz tych co sa na Gamecube :-D No a sa tez gry Dragon Ball poprzez emulacje. Takei jak Final Bout, DBZ legenda na PSX jak i rowniez na Snesa jest takie super cRPG od pocztku DBZ do Freezera, ale mozna bylo walczyc gdy przezyl Vegeta z nim juz jako SSj. POlecam szukania tej gry w sieci( nawet jest wersja PL , sam przeszedlem chyba z 4 razy z max poziomem ) :lol:
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Dyskusja o Anime

Post autor: marek »

Nie oglądam żadnych anime, kiedyś oglądałem "kapitan Hawk" i "yattaman" , i one były niezłe, a teraż są same badziewia :( (chyba, że to ja się zestarzałem :wink: ) , anime ogólnie są słabe...
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Paweuek
Gniew-Amon
Posty: 1879
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 12:25
Lokalizacja: Cytadela

Re: Dyskusja o Anime

Post autor: Paweuek »

Obejrzyj Samurai 7 - nawrócisz się ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3834
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: Dyskusja o Anime

Post autor: Bruce »

Dobre jest również "Rycerze zodiaku" czy jakoś tak.
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
Awatar użytkownika
BarTeS
Kurszok
Posty: 515
Rejestracja: 30 sierpnia 2004, 19:38

Re: Dyskusja o Anime

Post autor: BarTeS »

No rycerze zodiaku byly fajne, kiedys ogladalem na RTL 7. Marku polecam ci bardzo NAruto, moją opinie masz na pczatku posta na to anime. Moze ci sie spodoba ci sie i napiszesz ze anime jest super a nie slabe. Bo ja dla mnie to ANIME to jak gry czyli genialne,ale nie wszsytkie 8-)
Lynar
Bełkotliwiec
Posty: 21
Rejestracja: 30 listopada 2004, 21:23

Re: Dyskusja o Anime

Post autor: Lynar »

Z animców najbardziej do gustu przypadło mi Love Hina - niby niezbyt górnolotne, ale za to jakie sympatyczne.
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Dyskusja o Anime

Post autor: marek »

Oglądałem "Ghost in the shell" i nawet było fajne, ale jak próbowałem jakieś inne oglądnąc to klapa - beznadziejne :(
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
BarTeS
Kurszok
Posty: 515
Rejestracja: 30 sierpnia 2004, 19:38

Re: Dyskusja o Anime

Post autor: BarTeS »

Ja kiedys ogladalem , chyba z rok temu Ghost in the Shell na kasecie nagrane z Canal+. Nawet nie bylo takie zle :-D :-)
Awatar użytkownika
BarTeS
Kurszok
Posty: 515
Rejestracja: 30 sierpnia 2004, 19:38

Re: Dyskusja o Anime

Post autor: BarTeS »

A czy kto z was oglądał Arjuna, pod tytulu nie pamiętam.Lecial kiedys na Hyperze.Wciagnelo mnie nie powiem, nawet byla w kioskach na DVD 13odcinkowa, czyli wszystkie odcinki. POLECAM dla fanoó ANIME :-)
Awatar użytkownika
Minak
Ożywieniec
Posty: 105
Rejestracja: 24 października 2004, 22:56
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Re: Dyskusja o Anime

Post autor: Minak »

Lynar pisze:Z animców najbardziej do gustu przypadło mi Love Hina - niby niezbyt górnolotne, ale za to jakie sympatyczne.
Oj, niezbyt gornolotne to malo powiedzine! raczej uragające inteligencji widza. XD
Prosze nie brac sobie tego do serca, nabijam sie. Nie znosze LoveHiny i innych tego typu... :?
-Did you find Jesus?
-Why? Is he lost?
Awatar użytkownika
yooguruto
Skryba
Posty: 336
Rejestracja: 27 lipca 2003, 20:59
Lokalizacja: gliwice

Re: Dyskusja o Anime

Post autor: yooguruto »

Nigdy do anime nikogo nie namawialem. Komus sie nie podoba, nic nie widzi w takm rodzaju kinematografii ... nic na sile. Tak samo nie bede zachwalal tytulu "Jin-roh". Jedynie co moge powiedziec, to to, abyscie z dystansem podeszli do opisow w stylu "japoński czerwony kapturek". Owszem, nie zaprzecze ze cos w tym jest, jednak nie zniechecajcie sie od razu myslac ze akcja filmu dzieje sie miedzy ląką i polaną, a lasem i domkiem 'Babci". Naprawde jedna z najlepszych anime jakie ogladalem. I nie zaznacze tu ze "ile ja to anime w zyciu nie widzialem" bo tak nie jest. Sam jestem marnym fanem anime, widzialem gorsze i lepsze produkcje, ale dzieki Jin-Roh pokochalem takiego typu filmy :)
Awatar użytkownika
Nivellen
Złodziej
Posty: 2799
Rejestracja: 30 stycznia 2003, 23:21

Re: Dyskusja o Anime

Post autor: Nivellen »

Anime poznałem dzięki swojej córze, kiedy zaczeła te kilka lat temu oglądać DB na RTL 7 :-) I wiecie co? Wciągnąłem się :shock: :oops: Takie tytuły jak :
- Cowboy Bebop
- Ghost in The Shell
- Hellsing
- The Record of Loddoss War
- Arjuna
- Last Exile
Wszystkim - nie tylko fanatykom mangi, polecam do obejrzenia film pełnometrażowy zatytułowany Grobowiec Świetlików (jap. - "Hotaru no haka", ang. -" Grave of the Fireflies") przejmującą historię rodzeństwa uciekającego z bombardowanego napalmem miasta.
Jeśli lubisz mroczne tajemnice i zamki...
Zapraszam do obejrzenia zrzutów z powstającej Fanmisji
Awatar użytkownika
yooguruto
Skryba
Posty: 336
Rejestracja: 27 lipca 2003, 20:59
Lokalizacja: gliwice

Re: Dyskusja o Anime

Post autor: yooguruto »

Ja dorzuce jeszcze jeszcze tytul "Appleseed". Film ma juz okolo 1 roku, ale do polskich kin wchodzi chyba 7.X.2005 - no, hmm lepiej pozno niz wcale. Anime jest zrobiona na wysokim poziomie (polaczenie grafiki 2D z 3D + rewelacyjna animacja postaci i nie tylko tworzy naprawde ladny efekt). Ogladajac trailero podobne filmiki typu "zza sceny" dokladnie widac, ze kazda sekwencja, kazdy najmniejszy grymas bohaterow pochodzi z ruchu ciala, badz mimiki twarzy "kaskadera?" ;).

Fabularnie film nie powala, ale tez nie przynudza, wszytko jest skladne i nie nużące :). Jest to napewno b.dobra propozycja do kina w pazdziernikowe popoludnie, chocby deszcz, grad, plucha i powodz - warto obejrzec.
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: Dyskusja o Anime

Post autor: Ivvan »

Naruto nigdy nie ogladalem i nie mialem do czynienia z tym anime... i zapewne go i tak nie sciagne bo jesli chodzi o zamilowanie do DBZ to i tak nie zmienie zdania iz byla to najlepsza bajka :P
Awatar użytkownika
BarTeS
Kurszok
Posty: 515
Rejestracja: 30 sierpnia 2004, 19:38

Re: Dyskusja o Anime

Post autor: BarTeS »

Ivvan pisze:Naruto nigdy nie ogladalem i nie mialem do czynienia z tym anime... i zapewne go i tak nie sciagne bo jesli chodzi o zamilowanie do DBZ to i tak nie zmienie zdania iz byla to najlepsza bajka :P
Naruto jest lepsze od DB, tylko ostatnie epki są kiepskie. TO nie bajka tylko ANIME :wink:

PS Polecam z anim m.in właśnie Naruto, Full Metal Alchemist, Samurai 7 czy Bleach :-D
Awatar użytkownika
yooguruto
Skryba
Posty: 336
Rejestracja: 27 lipca 2003, 20:59
Lokalizacja: gliwice

Re: Dyskusja o Anime

Post autor: yooguruto »

Co to wlasnie ten Bleach, popularne to, jakby nie patrzec.
Awatar użytkownika
Pietrus
Mechanista
Posty: 441
Rejestracja: 20 maja 2004, 15:50
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Dyskusja o Anime

Post autor: Pietrus »

Cowboy Bebop - to jest to! ;) Kiedyś leciało na Hyperze (albo GameOne). Fajny klimacik miało to :P
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Dyskusja o Anime

Post autor: eLPeeS »

yooguruto pisze:"Appleseed"
No wlasnie cos mi sie wydawalo ze widzialem jakas reklame tego w ti-wi. Musze pogrzebac na strychu i znalezc moje komiksy z tej serii - ze trzy chyba sie nawet uchowaly :-)
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
yooguruto
Skryba
Posty: 336
Rejestracja: 27 lipca 2003, 20:59
Lokalizacja: gliwice

Re: Dyskusja o Anime

Post autor: yooguruto »

masz skaner? ;)
Awatar użytkownika
BarTeS
Kurszok
Posty: 515
Rejestracja: 30 sierpnia 2004, 19:38

Re: Dyskusja o Anime

Post autor: BarTeS »

eLPeeS pisze:
yooguruto pisze:"Appleseed"
No wlasnie cos mi sie wydawalo ze widzialem jakas reklame tego w ti-wi. Musze pogrzebac na strychu i znalezc moje komiksy z tej serii - ze trzy chyba sie nawet uchowaly :-)
Appleased leci teraz w kinach :wink:
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Dyskusja o Anime

Post autor: Maveral »

Już dziś powinien mi się ściągnąć Appleseed. Musze zobaczyć ten film, bo trailery wyglądały ciekawie... Swoją drogą mam gre ze SNES'a "Kapitan Tsubasa". Ściągnąłem sobie emulator i teraz zacinam ostro ::D Ale jazda z tą grą :wink:
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
ODPOWIEDZ