Tysięczny post!

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
Artass
Egzekutor
Posty: 1539
Rejestracja: 07 października 2006, 11:45
Lokalizacja: Kraków

Tysięczny post!

Post autor: Artass »

Ludziska! Wiem, że to nikogo nie obchodzi, ale właśnie napisałem tutaj tysięczny post!

Chciałem powiedzieć, że bardzo miło się gawędzi w Waszym kręgu drodzy forumowicze! Dziękuję za miło spędzony tutaj czas.

Co prawda część moich postów pochodzi z okresu kiedy miałem lat 10 lub mniej, wtedy co chwilę przytrafiały mi się jakieś gafy a moje wypowiedzi były jakie były (byłem forumowym noobkiem), a teraz gdyby nie podpis "Artass" pewnie bym się do nich nie przyznawał, ale mam nadzieję, że obecnie jestem lepszym użytkownikiem. Niektórzy nadal sądzą, że czasem moje posty to fail, ale kto ich tam rozumie. :mru

Tacy jak np. Spidi są tutaj dużo krócej, a mają duuużo więcej postów niż ja, ale to z racji tego, że zbyt aktywny nigdy nie byłem. Teraz dzięki rzeczom takim jak sesja RPG odkrywam forum na nowo. Muszę aczkolwiek przyznać, że zawsze było... moim drugim domem. :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Nivellen
Złodziej
Posty: 2799
Rejestracja: 30 stycznia 2003, 23:21

Re: Tysięczny post!

Post autor: Nivellen »

No widzisz, jak się rozwijasz z Thief Forum :mru A tak serio, przez kilka lat mojej obecności, przez to miejsce przewinęło się sporo osób. Większość z nich już tu zapewne nie powróci, więc staż 3 letni można uznać za całkiem spory. Oby tak dalej :oki
Dla mnie osobiście o randze użytkownika nie świadczy jedynie ilość postów, ale w większej mierze czas spędzony z innymi użytkownikami tego miejsca.
Dzieląc się swoimi przemyśleniami, radościami i smutkami, wytwarzamy szczególną więź między dyskutującymi. Zawiązują się nawet przyjaźnie :rad
Artass, życzę ci następnych 1000 postów i 3 lat między "złodziejami" :!!:
Jeśli lubisz mroczne tajemnice i zamki...
Zapraszam do obejrzenia zrzutów z powstającej Fanmisji
Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: Tysięczny post!

Post autor: BodomChild »

Też jestem tu kupę czasu i też dopiero niedawno przekroczyłem 1000, nie ilość się liczy, tylko jakość :jez .
Też pamiętam swoje stare posty, z perspektywy czasu wyglądają zabawnie :prz .
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
ODPOWIEDZ