thief-tools.eu

Rozplącz swoją wyobraźnię. Zagość w świecie stworzonym przez fanów lub do nich dołącz.

Moderator: SPIDIvonMARDER

Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

thief-tools.eu

Post autor: Mixthoor »

Jest mi niezmierni miło zaprezentować Wam moją pierwszą w życiu stronę internetową, poświęconą FM-kom oraz modyfikacjom. Jak wielu zauważyło, w mojej stopce od jakiegoś czasu widnieje nowy link - thief-tools.eu. W końcu znalazłem czas, aby ruszyć z fantem do przodu.

W temacie stron raczkuję. Potrzebuję liznąć CSS-a, abym mógł zmienić kolor strony na nieco mroczniejszy, odpowiadający tematyce. Dzięki temu screeny nie będą tak mocno kontrastować z jasnym tłem, przez co staną się nieco czytelniejsze. Czy ktoś mógłby mi pomóc? Chodzi mi o jakieś konkretne szkolenia, tutoriale, książki, video: CSS w połączeniu z WordPressem.

Jednocześnie zmieniam nieco formułę ocen misji. Nie będę wyraźnie dzielił misji na elementy składowe, listował plusów i minusów, oceniał każdego elementu z osobna i wyliczał ocenę średnią. Zmianą będzie po prosu moja opinia na temat misji z wyróżnieniem poszczególnych elementów, które przypadły mi do gustu bądź też nie. Unseen dla TG w wersji v1.1 jest moją "testową opinią". Z pewnością dodam do niej kilka nowy zdań oraz przygotuję i uporządkuję nowe screeny (obecne są stare i nadają się na śmietnik). Co o tym sądzicie?

Spójrzcie również na układ strony i napiszcie mi, co o tym sądzicie.

Link - http://thief-tools.eu
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1011
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: thief-tools.eu

Post autor: raven4444 »

W sprawie WP złap mnie na steam czy coś. PW niezbyt dobre są do takich rzeczy.
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: thief-tools.eu

Post autor: Keeper in Training »

TutorialsPoint ma dobry kurs wstępny podzielony na lekcje. Poszukam też linka do strony, z której się uczyłam.
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
ODPOWIEDZ