Forumowy Konkurs Artystyczny

Rozplącz swoją wyobraźnię. Zagość w świecie stworzonym przez fanów lub do nich dołącz.

Moderator: SPIDIvonMARDER

Najlepsze prace

Czas głosowania minął 29 marca 2014, 20:25

Malowidło, N Harmonia - "Garrett, Jedyny Prawdziwy Strażnik"
4
10%
Malowidło, Paweuek - "Thief 4"
3
7%
Malowidło, Maklo - "Koniec naśladowcy"
1
2%
Malowidło, Paranor - "Gra glyfów"
1
2%
Malowidła Karlaty
1
2%
Opowiadanie, Melissa „Keeper” Macunado - "Insomnia"
6
15%
Opowiadanie, SPIDIvonMARDER - "Srebrna Łyżka"
3
7%
Opowiadanie, Mixthoor - "Rejterada"
1
2%
Opowiadanie, Hadrian - "Prolog"
0
Brak głosów
Opowiadanie, Flavia - "Garrett i dzieci cieni"
9
22%
Opowiadanie, Caer - Dwie strony monety. Rewers
2
5%
Wiersze Hamadriyad-a
2
5%
Obiekty 3D, Marcin B.Black - "Katedra Młotodzierżców"
2
5%
Obiekty 3D, Twórczość Hamadriyad-a
3
7%
Film - Paweuek - "A teraz drodzy widzowie"
2
5%
Pozostałe, Keeper - "Fotomanipulacja"
1
2%
 
Liczba głosów: 41

Awatar użytkownika
Maklo
Paser
Posty: 195
Rejestracja: 19 lipca 2012, 00:07
Lokalizacja: "Piła Bojowa"

Re: Forumowy Konkurs Artystyczny

Post autor: Maklo »

Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Forumowy Konkurs Artystyczny

Post autor: Mixthoor »

Kuśwa, wtopa! Przepraszam Cię łacherze. Tak to jest, jak się po pijaku głosy liczy i ankiety sprawdza. Nie zauważyłem tych 10%. Od razu poprawiam. Jeszcze raz przepraszam!

Update:
1 miejsce: Opowiadanie, Flavia - "Garrett i dzieci cieni"
Podaj mi swój email na PW, wyślę Ci kod na Steam-a. Gratulujemy!

2 miejsce: Opowiadanie, Melissa „Keeper” Macunado - "Insomnia"
Podaj mi swój email na PW i wybierz grę. Podeślemy Ci kod na wybraną grę. Gratulujemy!

3 misjce: Malowidło, N Harmonia - "Garrett, Jedyny Prawdziwy Strażnik"
Podaj mi swój email na PW, wyślę Ci kod na pobranie z muve.pl. Gratulujemy!
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: Forumowy Konkurs Artystyczny

Post autor: Keeper in Training »

No, trochę się podziało :? ... Co z tymi, których poinformowano, a teraz się okazało, że coś nie wyszło? Trochę to wszystko zakręcone.

Po pierwsze: w regulaminie nie zauważyłam, czy głosuje się na całokształt zgłoszeń danej osoby, czy tylko na jedno konkretne zgłoszenie. Po drugie, te klucze już kupiliście czy dopiero to zrobicie? Jest powiedziane, że trzecie miejsce miało przewidzianą sytuację ex aequo (2 klucze). Jeśli już macie te nagrody, może sensowniej jest jednak jakoś je wykorzystać?

Pomyślcie, jak teraz muszą się czuć osoby, które ucięło: Marcin.B.Black, SPIDIvonMARDER, Hamadriyad. Chociaż przedyskutujmy na PW kwestię jakiejś dodatkowej nagrody pocieszenia ode mnie, bo czuję się fatalnie z tym kodem na Origin przy sytuacji, w której inni zostali poinformowani o czekającym prezencie, a potem - kubeł zimnej wody.
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Forumowy Konkurs Artystyczny

Post autor: Mixthoor »

Przecież wyniki ankiety nie są tajne. Każdy ją widział i nadal widzi. Nie zauważyłem tych 10%, N Harmonia zauważył i poprawił mnie. Ja swój post również poprawiłem. Jeśli ktoś czuje się z tym źle, ponieważ przez ludzki błąd chciał skorzystać i zdobyć kod na grę, cóż...

Kody na pobranie Thief-a i Thief Antologię mam. Czekają na wysyłkę. Kody za zajęcie II miejsca ma raven4444 (skontaktuj się ze mną na PW)
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: Forumowy Konkurs Artystyczny

Post autor: Keeper in Training »

To nie w tych kategoriach, chodziło mi tylko o informację, która - bez żadnych intencji - wprowadziła w błąd samych uczestników (skoro jury mówi, że też się zakwalifikowałem, to pewnie wiedzą lepiej...). I dlatego, o ile się zgodzicie, ja ze swojego konta na DriveThruRPG tym osobom zasponsoruję... coś. Jeszcze pomyślę, co, ale na pewno pod kątem światotwórstwa pasującego do Thiefa. Potraktujcie to jako nagrodę pocieszenia, bo każdy twórca spisał się doskonale, a zabawa była przednia.
Awatar użytkownika
Maklo
Paser
Posty: 195
Rejestracja: 19 lipca 2012, 00:07
Lokalizacja: "Piła Bojowa"

Re: Forumowy Konkurs Artystyczny

Post autor: Maklo »

Oto Nagroda Pocieszenia ode mnie:


Obrazek





Obrazek
Awatar użytkownika
Kurhhan
Kurszok
Posty: 541
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Forumowy Konkurs Artystyczny

Post autor: Kurhhan »

Opowiadanie, Hadrian - "Prolog" 0% 0% [ 0 ]


[*] :<
Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Forumowy Konkurs Artystyczny

Post autor: Hadrian »

W ogóle ktoś to przeczytał? xD Za długie, czy dlatego, że o T4? ;)
Awatar użytkownika
Paweuek
Gniew-Amon
Posty: 1879
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 12:25
Lokalizacja: Cytadela

Re: Forumowy Konkurs Artystyczny

Post autor: Paweuek »

Ja przeczytałem.

@Mixtthoor Przy okazji następnego konkursu proponowałbym podział głosów: jeden na słowo pisane, jeden na obraz rysowany i jeden na obraz renderowany.

Ze swojej strony chciałbym dodać, że przednio się bawiłem i udało mi się przemóc do nowego DromEda. Nauczyłem się też kilku nowych rzeczy. Najprawdopodobniej w najbliższym czasie dokończę moje porzucone projekty. I na koniec, parafrazując klasyka kabaretu: miejsce czwarte, które otrzymałem ex aequo ze Spidim i Hamadriyadem zmotywuje mnie do dalszego systematycznego brania udziału w następnych konkursach :twisted:
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Forumowy Konkurs Artystyczny

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Hadrian pisze:W ogóle ktoś to przeczytał? xD Za długie, czy dlatego, że o T4? ;)
Ja czytałem, ale Flavia napisała moim zdaniem lepsze :) Przepraszam za szczerość :)

Czekajcie, nie było mnie. Jak rozumiem, to podano do publicznej wiadomości, ze zająłem 3 miejsce, a potem, ze jednak nie? to skandal, hańba i aneksja Krymu do ZSRR! Żądam satysfakcji w trzech kopiach!

Foch z przytupem i melodyjką!

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Forumowy Konkurs Artystyczny

Post autor: Mixthoor »

No cóż... życie i procenty :) Dzięki wszystkim za udział.
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Forumowy Konkurs Artystyczny

Post autor: Hadrian »

SPIDIvonMARDER pisze:
Hadrian pisze:W ogóle ktoś to przeczytał? xD Za długie, czy dlatego, że o T4? ;)
Ja czytałem, ale Flavia napisała moim zdaniem lepsze :) Przepraszam za szczerość :)
Lubię szczerość, jeśli nie ma zamiaru obrazić ;) I fakt, też się zachwyciłem tekstem Flavii :jez Pytałem z ciekawości...
Awatar użytkownika
Marcin.B.Black
Paser
Posty: 188
Rejestracja: 01 sierpnia 2010, 16:41

Re: Forumowy Konkurs Artystyczny

Post autor: Marcin.B.Black »

Nie martw się Hadrian, Twój tekst nie był zły. Wspominałem wcześniej, że wszystkie prace podobały mi się (mnie lub bardziej), także różnice jakościowe nie były duże ;).
Awatar użytkownika
TricksieThiefsie
Mechanista
Posty: 445
Rejestracja: 08 marca 2013, 23:14

Re: Forumowy Konkurs Artystyczny

Post autor: TricksieThiefsie »

Swoją drogą dzięki wszystkim za głosy!
Awatar użytkownika
Maklo
Paser
Posty: 195
Rejestracja: 19 lipca 2012, 00:07
Lokalizacja: "Piła Bojowa"

Re: Forumowy Konkurs Artystyczny

Post autor: Maklo »

Czy osoba, która zagłosowała na mnie, mogłaby do mnie napisać?Zastanawiam się, kto mnie kocha :-D

Mama byłaby dumna. :))
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: Forumowy Konkurs Artystyczny

Post autor: Keeper in Training »

Paweuek pisze:@Mixtthoor Przy okazji następnego konkursu proponowałbym podział głosów: jeden na słowo pisane, jeden na obraz rysowany i jeden na obraz renderowany.
Zgadzam się, tak różnych od siebie mediów nie da się skutecznie porównywać. To chyba pierwszy tego typu konkurs na forum, przynajmniej od dłuższego czasu, więc uczymy się na małych potknięciach.
Maklo pisze:Oto Nagroda Pocieszenia ode mnie:
Urocze!
Paweuek pisze:Ze swojej strony chciałbym dodać, że przednio się bawiłem i udało mi się przemóc do nowego DromEda. Nauczyłem się też kilku nowych rzeczy. Najprawdopodobniej w najbliższym czasie dokończę moje porzucone projekty. I na koniec, parafrazując klasyka kabaretu: miejsce czwarte, które otrzymałem ex aequo ze Spidim i Hamadriyadem zmotywuje mnie do dalszego systematycznego brania udziału w następnych konkursach :twisted:
SPIDIvonMARDER pisze:Czekajcie, nie było mnie. Jak rozumiem, to podano do publicznej wiadomości, ze zająłem 3 miejsce, a potem, ze jednak nie? to skandal, hańba i aneksja Krymu do ZSRR! Żądam satysfakcji w trzech kopiach!

Foch z przytupem i melodyjką!

Obrazek
Tram-tam-tam-tam... Ponieważ rywalizacja była bardzo zacięta, we własnym zakresie, za zgodą Mixthoora, dokładam nagrody dla osób z miejsca "trzy i trzy czwarte" :) . Dlaczego RPG? Ponieważ, mówiąc szczerze, chcę sobie wyhodować kadrę do badań. Chcieliście szczerości, to macie :twisted:. Żeby jednak propagować twórczość fanowską, materiały dobrałam tak, żeby dało się je wykorzystać nie tylko na sesjach, ale także podczas pisania, a w większości nawet prac graficznych. Pula zawiera różne małe smaczki od esejów dotyczących różnych teorii narracji, konstrukcji rozdziałów czy tworzenie wiarygodnych map (nadal pokutuje pogląd, że najpierw powstaje mapa świata, a później sam świat; tymczasem w moim odczuciu powinno być odwrotnie), przez generatory nazw, postaci epizodycznych i lokacji, szczepki wątków itp. po dwa podstawowe podręczniki systemów RPG, które warto znać. Ekipa doborowa: Ennead Games, Expeditious Retreat Press, Polgarus Games, Fantasy Productions, Omnihedron Games, Tobiah Q. Panshin, Mike Conway, Levi Kornelsen i Johnn Four. Potwierdza się moja teoria, że przy moich zainteresowaniach badawczych subskrypcje u tych wydawców (i generalnie dobre układy) się opłacają. Nie powiem otwarcie, o które produkty chodzi, abyście mieli niespodziankę. Za moment wyślę naszym niespodziewanym szczęśliwcom spakowane nagrody przez PW. Dla wszystkich obiecany znaczek-avatar, dowód przystąpienia do konkursu: http://sta.sh/0x95mc8somy.
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: Forumowy Konkurs Artystyczny

Post autor: Flavia »

Ech, się wzruszyłam...
Dziękuję wszystkim za głosy. Kochani jesteście :-D Tym bardziej, że opowiadanie wrzuciłam dla jaj i mam wrażenie, że w konkursie udział brały lepsze prace - choć nie tak długie. I fakt, następnym razem przydałby się podział na kategorie (choć wtedy trzeba by zorganizować więcej nagród. Z drugiej strony, nie musiałyby to być nowe Thiefy ;) )
Heroes are so annoying.
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Forumowy Konkurs Artystyczny

Post autor: Mixthoor »

Konkursy można organizować... tylko kto sypnie groszem? ;)
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: Forumowy Konkurs Artystyczny

Post autor: Keeper in Training »

Mixthoor pisze:Konkursy można organizować... tylko kto sypnie groszem? ;)
Coś się wymyśli. Może nie kody/płytki, a coś innego? RPG dobrze nadają się na nagrody - PDF-y są poręczne itd. Raczej powinniśmy skupić się na dobrym podziale ankiet, żeby nie było miszmaszu.

EDIT:

Zgodnie z ustaleniami, zaczynam wrzucać wywiady. Na pierwszy ogień idzie Paweuek: http://wyszczekani.hpu.pl/news.php?readmore=47 :). Do części z Was udało mi się już napisać celem ustalenia szczegółów, reszcie obiecuję szybki kontakt.
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Forumowy Konkurs Artystyczny

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Jak mówiłem, pracuję w firmie produkującej gadżety typu plakaty, kubki itd. Np. kubki fosforyzujące. Możecie liczyć na zniżki ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: Forumowy Konkurs Artystyczny

Post autor: Keeper in Training »

SPIDIvonMARDER pisze:Jak mówiłem, pracuję w firmie produkującej gadżety typu plakaty, kubki itd. Np. kubki fosforyzujące. Możecie liczyć na zniżki ;)
Takie personalizowane gadżety mogłyby być naprawdę fajne! Bardzo dobry pomysł. Na marginesie, sprawdź proszę skrzynkę pocztową, przesłałam pytania do wywiadu :).

EDIT1:

Wywiad ze Spidim jest już gotowy: http://wyszczekani.hpu.pl/news.php?readmore=48! Bardzo dziękuję, Kuba! Postaram się tuż po Wielkanocy przekazać kolejne pytania. Następną osobą, na którą ostrzę sobie ząbki jest N Harmonia :).

EDIT2:

Jest i N Harmonia 8-): http://wyszczekani.hpu.pl/news.php?readmore=49. Dzięki wielkie! Pozostają jeszcze dwie osoby, liczę na to, że pojawią się już w maju (w miarę możliwości w pierwszej połowie, ale nie mogę niczego obiecać).
ODPOWIEDZ